Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: مدرسه رزومه اما اکثر دانش آموزان خواهد آموخت که از خانه

پلیس کوئینزلند خوشحال هستند با “نسبتا پایین اعداد” از مردم نقض رمان coronavirus محدودیت اما همچنان نگران یک تعداد انگشت شماری از “شرایط وحشتناک”.

کمیسر پلیس کاتارینا کارول می گوید: بیشترین تعداد نقض و جریمه های بنیادی از قرنطینه مسائل اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین است.

Queensland Police Commissioner Katarina Carroll says most people are doing the right thing.

کوئینزلند کمیسر پلیس کاتارینا کارول می گوید: اکثر مردم انجام می دهند درست است.اعتبار:آلبرت Perez/AAP

“هنگامی که شما در نظر بگیرید ما باید 5 میلیون نفر در دولت من فکر می کنم آنها نسبتا کم تعداد,” او می گوید در هفت را از طلوع آفتاب.

“آنچه که ما پیدا کردن است که 98 درصد از مردم انجام می دهند درست است اما ما تا به حال شرایط وحشتناک که در آن ما تا به حال تعداد زیادی از مردم تجمع برای تظاهرات.

“شما فکر می کنم در این روز و سن افراد که نیست اما قطعا صورت گرفته در دولت و ما تا به حال اقدام است.

“ما قطعا باید یک گروه که حتی زمانی که ما خواسته آنها را به حرکت در ما خواسته آنها را سازگار نیستند و در نهایت ما اقدام خواهد کرد.”

پلیس دستور داد 100 نفر که به کوئینزلند توسط جاده به دو هفته انزوا در طول 24 ساعت گذشته.

بیش از آخر هفته 132 Queenslanders صادر شد a $1334 جریمه برای نقض رمان coronavirus محدودیت در نظر گرفتن مجموع به 1198.

افسران مرزی تبدیل یک نفر در اطراف airbridge در کوئینزلند فرودگاه در روز یکشنبه – اولین کسی بود خودداری از ورود در امور خارجه فرودگاه پس از چهارشنبه.

شش جدید کروناویروس موارد ثبت شده در NSW یک شبه از تقریبا 3500 آزمایش های انجام شده در روز یکشنبه.

NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید نتایج “بسیار مثبت”.

NSW Premier Gladys Berejiklian

NSW برتر Gladys Berejiklianاعتبار:نیک moir, مدیر

“ما می خواهیم به تشویق همه شما که باید علائم به خصوص در کسانی که در معرض خطر جوامع لطفا به جلو آمده و تست شده,” او می گوید.

“برای یک شنبه تعداد کسانی که خوب هستند و این واقعیت که ما فقط شش مورد شناسایی نیز بسیار مثبت است.”

مناطق پر خطر که در آن وجود دارد که شماره های بالاتر از coronavirus موارد با منشاء شناخته شده عبارتند از: سیدنی داخلی غرب Waverley Woollahra, Randwick, راید, Penrith لیورپول, Blacktown, کامبرلند و وست مید.

تنها یک مورد جدید تایید شد در ویکتوریا در روز یکشنبه می گوید: برتر Daniel Andrews, مصرف دولت را در مجموع به 1329.

حدود 7000 آزمون تکمیل شد بیش از آخر هفته که آقای اندروز به عنوان “ramping تا” آزمون شماره.

Victoria's Premier Daniel Andrews.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews.اعتبار:ادی جیم

“ما باید با افتخار از پیشرفت های ساخته ایم اما ما نیاز به می دانم که آن را بسیار شکننده است,” او گفت: نه به امروز نشان می دهد.

“که دعوت به آرامش … اجازه نمی دهد به همه پیشرفت های بزرگی ساخته ایم.”

برتر گفت: مدرسه نظام شد و در حال حاضر به خوبی کار می کند اما خود را ذکر نظرات خود در آخر هفته که اگر شرایط تغییر دولت خواهد بود “دوباره” آن زمان برنامه ای برای نگه داشتن مدارس بسته برای مدت دو.

Coronavirus ردیابی برنامه نمی خواهد geolocate کاربران و نخواهد بود اجباری به گفته وزیر دولت مسئول اجرای آن.

خدمات دولت وزیر استوارت رابرت می گوید: ردیابی نرم افزار منتشر خواهد شد در دو هفته آینده, خواهد درخواست کاربران نام یک محدوده تاریخ برای تعیین حدود چند ساله آنها یک کد پستی و شماره تلفن همراه.

“این برنامه به ماندن بر روی تلفن خود را و به شما به عنوان گرفتن در مجاورت نزدیک با کسی… از طریق بلوتوث برنامه را با شتاب هر یک از ما شماره تلفن همراه و نام” آقای رابرت می گوید در ABC گفت: رادیو ملی.

“این می ماند امن رمزگذاری شده در تلفن خود را.”

“آن را به سادگی دیجیتال راه انجام یک فرایند دستی.”

Mr رابرت بر برنامه نمی خواهد نشان دهد که در آن کاربر شده است.

“ما اهمیتی نمی دهند که در آن شما هستند و یا آنچه شما انجام می دهند همه آن مسائل است که ما می خواهیم به تکرار حافظه خود را,” او می گوید.

دولت اصرار 40 درصد از استرالیایی ها برای دانلود نرم افزار و پس از زودتر ترک درب باز است گفت: این برنامه هرگز اجباری است.

همه کسب و کار بازیافت هزینه خواهد شد چشم پوشی توسط بریزبن شورای شهر در پاسخ به این رمان coronavirus رکود به عنوان بخشی از یک $211,000 بسته امداد برای بریزبن کسب و کار.

خداوند شهردار Adrian Schrinner می گوید بیش از 1000 رودخانه شهر کسب و کار خواهد بود واجد شرایط برای حمایت و چشم پوشی باقی خواهد ماند تا ماه ژوئن این سال است.

“شورا در حال انجام است همه چیز از آن می توانید برای قرار دادن یک توقف به صورتحساب در طول این دوران سخت و جدید این بسته امداد را ارائه برخی از کمک های مالی برای کسب و کار به طوری که آنها می توانید در ادامه کار بدون مواجهه با صورتحساب های بزرگ,” Cr Schrinner می گوید.

“این کمک خواهد قرار داده تا 2500 دلار به برخی از کسب و کار هنگامی که آنها به آن نیاز دارند در حالی که همچنین حصول اطمینان از شورای تعهد به پاک و سبز شهر ادامه داشته است.”

هزینه های بازیافت برای کسب و کار ایستاده در $6.30 هر 240 لیتری بن جمع آوری و به $19.60 در هر متر مکعب به صورت فله سطل مجموعه است.

ماه گذشته شورای شهر بریزبن اعلام $7.9 میلیون کسب و کار بسته امداد به صرف هزینه اجاره عوارض و اجازه هزینه برای همه کسب و کار بیش از سه ماه آینده.

در اینجا به مهمترین تحولات یک شبه:

Captain Tom Moore, a 99-year-old war veteran, raises more than $51 million for the NHS.

کاپیتان تام مور 99 ساله و جانباز افزایش بیش از $51 میلیون دلار برای بیمه خدمات درمانی.اعتبار:مور خانواده

  • ما مرگ و میر گذشت 40,000 و جهانی مرگ و میر گذشت 164,000.
  • اما اسپانیا, نیویورک, فرانسه و ایتالیا همه ثبت شده قابل توجهی کاهش در مرگ روزانه عوارض برخی از بالاترین در چند هفته.
  • نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: این ویروس تا به حال به “نیمه وقت” و این ویروس در فرود.
  • دولت وعده داده است که ردیابی برنامه نمی خواهد فاش کردن امور و معاملات مواد مخدر پس از بسیاری از نمایندگان مجلس گفتند که حاضر به آن را دانلود کنید بیش از نگرانی های حریم خصوصی.
  • Jacinda protocol wine studio می خواهد زلاند نو به نگه داشتن خاطرات حرکات خود را عوض کنید.
  • سنگاپور ثبت افزایش جدید کروناویروس موارد است.
  • و 99 ساله انگلیسی جانباز تام مور مطرح شده بیش از $51 میلیون دلار برای بیمه خدمات درمانی.

کوئینزلند است پیش بینی حضور در مدرسه نرخ می تواند به عنوان کم 10 درصد در این هفته با اکثر دانش آموزان مجموعه ای برای یادگیری از خانه تحت یک سیستم است که به احتمال زیاد برای دیدن “مشکلات دندان درآوردن”.

برتر Annastacia Palaszczuk اذعان کرد که یک روز از مدرسه جدید در کوتاه مدت می تواند “کاملا گیج کننده” برای برخی از پدر و مادر, اما او به دنبال آنها یادآوری از مقیاس مشکل در حال برخورد با دولت ها در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

Ms Palaszczuk گفت: دو خطوط تماس ویژه ایجاد شده بود برای اشتباه والدین کودکان ثبت نام شده در مدرسه دولتی و یادگیری بخش های جلوتر از کلاس امروز.

دولت توصیه کرده است که همه, اما کودکان آسیب پذیر و کسانی که از پدر و مادر هنوز هم مورد نیاز در محل کار خود باید در خانه بمانند و شرکت در برنامه های آموزش از راه دور پیشگام مدارس.

صبح بخیر و خوش آمدید به ما نورد پوشش از عمده محلی, ملی و بین المللی و تحولات در میان COVID-19 بحران است.

Coronavirus ادعا کرده است زندگی شش Queenslanders با 1019 موارد تایید شده تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im