بریزبن شورای شهر افزایش یافته بازخورد دوره در ویکتوریا پارک تحول پروژه به دلیل COVID-19 Pandemic متوقف شده جامعه روند مشاوره.

خداوند شهردار Adrian Schrinner امیدوار به ارائه بزرگترین پارک جدید در 50 سال با تبدیل های موجود در زمین گلف به پارک با زدن توپ زدن توپ البته محدوده رانندگی و عملکرد مرکز باقی می ماند.

The Victoria Park golf course transformation proposal relied on community consultation conducted by the council.

ویکتوریا پارک گلف تحول پیشنهاد متکی به جامعه مشاوره انجام شده توسط شورای.اعتبار:شورای شهر بریزبن

“ما نمی تواند پیش بینی coronavirus بحران زمانی که ما در اصل با افتتاح این پروژه برای مشاوره و قوانین در اطراف اجتماعی فاصله و تجمعات عمومی را به طور موقت متوقف شد برخی از برنامه ریزی, مشاوره,” Cr Schrinner می گوید.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود همه از جامعه برنامه ریزی شده نامزدی جلسات و چهره به چهره جلسات برگزار می شود و تا زمانی که این اتفاق می افتد, مشاوره, باز باقی خواهد ماند.

“این فرمت خواهد شد اطمینان از ساکنان که نقش حیاتی در شکل گیری این دیدگاه را فرصتی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را قبل از طرح نهایی.”

ساکنان می توانید ثبت نام برای به روز رسانی ایمیل با مراجعه به www.brisbane.qld.gov.au و جستجوی ‘ویکتوریا پارک چشم انداز’.

یک روز پس از کوئینزلند ثبت صفر در موارد جدید از coronavirus دولت دیده می شود یک تعداد انگشت شماری از موارد جدید و پتانسیل های خوشه ای در شمال دور.

کارشناسان می گویند این چرخش در وضعیت ویروس در حالی که نه فاجعه بار نشان می دهد که نیاز به حفظ حرکت محدودیت تا زمانی که مقامات برخی از این ویروس شده است موجود است.

کوئینزلند ثبت شش مورد جدید در روز سه شنبه لغو تجمعی کل به 1024. بیش از 700 نفر را پس از بهبود در حالی که 21 در حال درمان در بیمارستان و در بخش مراقبت های ویژه.

کم تعداد موارد جدید تشویق یک روز پس از صفر تعداد برای بیش از یک ماه, اما, نیز وجود دارد یک استارک یادآوری خطرات ناشی از مصرف این ویروس به طور جدی.

وجود دارد خطر جدید تشکیل خوشه در کنز پس از یک تعداد موارد شناسایی شده در آزمايشگاه پاتولوژی در کنز بیمارستان.

کوئینزلند مجلس برای بازگشت ماموت یک روز نشستن در روز چهارشنبه به تصویب اضطراری coronavirus قانون به عنوان نگرانی در مورد قدرت بدون کنترل.

یک مقیاس بازگشت مجلس به اجازه می دهد, فیزیکی, فاصله, خواهد, بحث, پیشنهاد قوانین برای محافظت از مستاجران در طول COVID-19 بحران اجازه می دهد تا بخواهد به امضا الکترونیکی و همچنین تغییر حکومت تا مجلس می تواند نشستن ،

این است که کمتر از 16 نمایندگان مجلس را در واقع در اعتراض به نمایندگان مجلس اطمینان اقامت توصیه می شود 1.5 متر دورتر از یکدیگر در اتاق.

غیر دولتی و نمایندگان مجلس انتظار برای دریافت یک نسخه از پیش نویس قوانین در بعد از ظهر روز گذشته ترک آنها کمتر از 24 ساعت به عنوان خوانده شده از طریق و مورد مداقه قرار دادن قوانین مجلس برگزار و در 9.30 امروز هستم.

این LNP به نام جدید کمیته برای نظارت بر دولت در پاسخ به کروناویروس بحران به برگزاری وزیران به حساب هزینه های تصمیم گیری و استفاده از قدرت عظیم بهداشتی مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

صبح بخیر و با تشکر برای پیوستن به ما به عنوان ما شما را از طریق عمده تحولات امروز.

COVID-19 ادعا کرده است زندگی شش Queenslanders و 1024 آلوده شده اند با اکثر بیماران مبتلا به ساخت یک بازیابی. کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی این صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de