Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: ملی کشته و بیش از 50 ، 000 وسایل نقلیه ره در ساحل طلا در مرز

تقریبا نیمی از بیش از 120 ، 000 وسایل نقلیه ره در کوئینزلند مرزها متوقف شده است توسط افسران در Gold Coast, به گفته پلیس.

Gold Coast, افسران کشیده اند بیش از بیش از 51,700 وسایل نقلیه از مارس 27 و در روز سه شنبه تعداد کل وسایل نقلیه متوقف شده در کنار کوئینزلند مرز با سرزمین های شمالی و ولز جنوبی جدید در ایستاده بود 125,191.

Police stop motorists at a checkpoint at Coolangatta.

پلیس توقف رانندگان در یک ایست بازرسی در Coolangatta.اعتبار:دیو شکار/AAP

“ساحل طلا افسران نیز تبدیل دور فقط بیش از 1400 رانندگان از ورود کوئینزلند که نه معاف تحت ارشد بهداشت افسر مرز محدودیت بخشنامه” رئیس سرپرست علامت چرخ می گوید.

“اگر چه پلیس شده اند و مجدانه در مرز کشته شده اند فعال در کسب و کار اصلی خود تشخیص و جلوگیری از جرم و جنایت.

“ما یک مثال از این که نرنگ پلیس در گشت رهگیری a four-wheel-drive در هایلند پارک و گفته کشف مواد مخدر از جمله آمفتامین, اکستازی و کوکائین همراه با $1,150 از پول نقد.

“به عنوان بخشی از گشت های پلیس محلی نیز چک کردن در در بسته کسب و کار برای دیدن اگر آنها امن و همچنین به عنوان کسب و کار است که عامل در به خصوص در شب برای اطمینان از بالا دید.”

وجود دارد 11 مورد جدید ثبت شده در NSW دیروز یکی با یک منبع ناشناخته از عفونت است.

پرداختن رسانه ها صبح امروز لیگ برتر Gladys Berejiklian می گوید: 5400 آزمایشات انجام شده در گذشته دوره 24 ساعته.

“من می خواهم به استرس آن را بسیار مهم برای مردم تا آنجا که ممکن است به جلو آمده و آزمایش” Ms Berejiklian می گوید.

“ما می خواهیم که تعداد متوسط به حداقل 8,000 در روز است. اگر شما کوچکترین تودماغی صحبت کردن یک خارش گلو, اگر شما با مردم آسیب پذیر در هر نقطه در دولت, لطفا جلو آمده و تست شده است.”

دولت اتحاد تیمی با نه کوئینزلند به درجه یک مخصوص خواندن@صفحه اصلی برنامه های تلویزیون است که با هدف آموزش دانش آموزان در زبان و سواد در خانه های خود.

نه معامله را ببینید خواندن@صفحه اصلی تلویزیون به هوا در 8.30 صبح سه شنبه ها و پنج شنبه ها می شود و به میزبانی استرالیا بازیگر و مجری مایکل بلک.

Actor Michael Balk will present reading@home on Nine.

بازیگر مایکل بلک حاضر خواهد شد خواندن@صفحه اصلی نه.اعتبار:Suppled/Instagram

“ساخت تلویزیون برای استرالیا کودکان و نوجوانان یکی از احساسات من و من هیجان زده را به این سری جدید به زندگی است. این یک تازه, سرگرم کننده و آموزشی نشان می دهد که کودکان و رشد یو پی اس خواهد لذت بردن از” آقای بلک می گوید.

در طول نیم ساعت برنامه دو داستان می خواهد روایت با کلید های آموزشی نقاط برجسته مانند کلمات قافیه و یا تجانس و همراه فعالیت خواهد دنبال داستان اصلی تقویت نقاط تدریس.

این برنامه خواهد لگد کردن در سهشنبه, مه 5 بر 9Go! 9Imparja و 9Now. آن را به 10 قسمت اجرای بیش از پنج هفته در سراسر مدت دو.

اعلام می آید در اولین روز آموزش و پرورش کوئینزلند درس های مدرسه خواهد بود مخابره به کوئینزلند سالن اتاق از طریق کانال هفت با دو ساعت برنامه پخش سه روز در هر هفته.

افشا: نه, سرگرمی, شرکت, صاحب این magazine.

خبرنگار مت Bungard است گردآوری عمده بین المللی تحولات یک شبه.

  • بریتانیا است که در مسیر برای ضبط یکی از بدترین coronavirus مرگ عوارض در اروپا پس از داده های جدید نشان داد مرگ و میر در صدر 24,000 نه روز پیش
  • زندانیان در پرو برگزار ضد شورش به تظاهرات خود متزلزل شرایط زندگی پس از مرگ چند همکار زندانیان از جدید کروناویروس اما شورش را در خود ثابت کشنده با نه زندانی مرگ
  • مجلس نمایندگان ایالات متحده نمی خواهد بازگشت به واشنگتن در هفته آینده با رهبر اکثریت Steny Hoyer با استناد به ادامه خطر از گسترش coronavirus در منطقه واشنگتن
  • ولادیمیر پوتین رئیس جمهور تمدید غیر کار دوره در روسیه با هدف شامل گسترش این رمان coronavirus تا مارس 11, صحبت, طول تلویزیونی دیدار با مقامات ارشد دولتی و منطقه ای در سر.

برای آخرین, آمار, اتمام جدید ما COVID-19 مرکز داده.

جدید مدل سازی توسعه یافته توسط دانشمندان استرالیایی می یابد و میزان مرگ ناشی از کروناویروس در حال حاضر به احتمال زیاد به اوج خود رسید و نه رسیدن به بیش از چند صد در اکثر.

این تیم از QUT توسعه یک مدل با استفاده از داده جهانی در coronavirus برای پیگیری نرخ مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

پروژه منجر پروفسور دن Nicolau می گوید: مرگ و میر این بیماری در واقع به دنبال یک الگوی قابل پیش بینی خود را مدل سازی قابل اعتماد تر از مدل های که با عجله تهیه شده به عنوان همه گیر انفجار بود.

“اگر نسبت به افرادی که بیمار هستند در مقابل تعداد افرادی که بهبود از این بیماری در جریان است تا به این معنی بیشتر مردم در حال گرفتن بیمار نسبت به دوره نقاهت بعد از بیماری و اگر آن را به پایین رفتن آن را در مقابل” او می گوید.

“هنگامی که ما رسم است که برای کشورهای مختلف آنچه که ما را شوکه بود که [منحنی مرگ و میر] در واقع همان در همه جا – از آن بالا می رود و برای چند هفته قله و سپس پایین می رود.

“مهم نیست که اگر آن را از یک کشور فقیر به یک کشور ثروتمند غربی, اسیایی, یک محل که در آن موج ضربه در اوایل یا اواخر این منحنی اتفاق می افتد در زمان های مختلف اما این همان الگوی.”

اولیه آزمون بالقوه COVID-19 واکسن نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده ای در برابر این ویروس کشنده, Queensland, محققان می گویند.

دانشگاه کوئینزلند COVID-19 واکسن نشان داده در قبل از آزمایشات بالینی این می تواند به افزایش سطح بالایی از آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن ویروس. دانشگاه پروژه شرکت-رهبر پروفسور پل جوان می گوید: نتایج بسیار خوبی نشانه واکسن با این نسخهها کار به عنوان انتظار می رود.

“این چیزی است که ما امیدوار بودند و این یک کمک بسیار خوبی برای تیم داده فوق العاده ای ایمان قرار داده شده در فن آوری ما با CEPI (ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری) فدرال و دولت کوئینزلند و ما بشردوستانه شرکای” استاد جوان می گوید: در بیانیه ای که امروز منتشر شد.

“ما به خصوص خوشحالیم که قدرت پاسخ آنتی بادی بود و حتی بهتر از آن مشاهده شده در نمونه ها از COVID-19 بهبود بیماران است.”

استاد Kanta Subbarao از Doherty موسسه است که کار با UQ آزمایش واکسن نمونه در آزمایشگاه است.

“این بسیار مهم است برای پیدا کردن مشابه به دلیل پاسخ ایمنی بدن با سارس واکسن در مدل های حیوانی نشان داده شد منجر به حفاظت از عفونت” استاد Subbarao می گوید.

شرکت هلندی Viroclinics Xplore نیز همکاری در این واکسن در آزمایشات است.

نتایج نهایی از پیش بالینی آزمون امیدوار بود در اوایل ماه ژوئن قبل از آزمایشات بالینی می توانید شروع به.

AAP

مدارس خصوصی داده خواهد شد پاداش های مالی برای راه اندازی مجدد کلاس های آموزشی در چهار هفته تحت فدرال قصد استفاده از 13 میلیارد دلار بودجه سالانه برای تخریب مقاومت به چهره به چهره آموزش.

نخست وزیر اسکات موریسون ارائه مستقل و مدارس کاتولیک 25 درصد پیشرفت در سال آینده بودجه فدرال در شرایط آنها باید حداقل نیمی از دانش آموزان خود در کلاس های درس در ژوئن 1.

دراماتیک ارائه شده, ساخته شده به گروه های مدرسه در روز سه شنبه شب تشدید فشار بر دولت برای تسریع پایان آموزش آنلاین در صفحه اصلی به استرالیا محدودیت رشد در COVID-19 ویروس.

با ویکتوریا و کوئینزلند دولت برگزاری برابر تماس برای تسریع بازگشت به کلاس های درس فدرال و وزیر آموزش و پرورش دن Tehan اصرار این کشور به اوج کارشناس گروه گفت: مدارس در امان بودند.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که incentivise همه مدارس سراسر کشور به دیدار هدف ما از باز بودن و آموزش دانش آموزان در کلاس های درس تا پایان مارس” گفت: وزیر آموزش و پرورش آقای Tehan گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

صبح به خیر.

آخرین اخبار خبرنگار مت Dennien کامل داستان در استعفای مخالفت سخنگوی پلیس ترور وات شب گذشته پس از او جریمه برای نقض coronavirus محدودیت در آخر هفته.

لیبرال حزب ملی MP گفت که پذیرش “مسئولیت کامل” خود را از دست دادند که او را دیدم “نواز با همسایگان” در مربوطه وآمد در بعد از ظهر یکشنبه.

دو وظیفه افسران پلیس نیز جریمه در ارتباط با خیابان جمع آوری در شرق Toowoomba, بریزبن تایمز می داند.

“در آن زمان من در نظر نمی اقدامات در نقض قوانین” عضو برای تووومبا شمالی در بیانیه ای گفت. “اعمال من نشان داد یک لحظه عدم قضاوت و من حسرت آنها را عمیقا.”

وزیر حمل و نقل Mark Bailey زمان به توییتر برای ابراز ناامیدی خود را که “ششم بیشترین ارشد دولت MP” و سایه پلیس وزیر بود و در حال حاضر در میان Queenslanders جریمه برای نقض محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>