Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: ملی کشته و نزدیک 100 از جمله شش در دولت

کوئینزلند رنجرز بودند با خوشحالی مشغول است اما عمدتا امن آخر هفته به عنوان هزاران نفر از بازدید کنندگان به دولت بازگشت پارکهای ملی با کاستن از رمان coronavirus جنبش محدودیت.

“رنجرز در سراسر کشور گفت: بسیاری از پارک خودرو در پارک ملی کامل شد با بیشترین بازدید کننده را رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و حرکت تنها در خانواده و یا خانواده گروه” وزیر محیط زیست Leeanne خنوخ می گوید.

Environment Minister Leeanne Enoch.

وزیر محیط زیست Leeanne Enoch.اعتبار:Darren انگلستان/AAP

“بالا ملاقات اعداد نشان داد که چقدر Queenslanders ارزش سلامت و تندرستی مزایای ما با شکوه در پارک های ملی و چه مقدار از آنها از دست رفته در بازدید از زمانی که آنها بسته شد.

“من می خواهم به مردم یادآوری کند که کمپینگ است که هنوز هم مجاز نیست و بازدید کننده در روز باید همچنان به رعایت رئیس بهداشت افسر دستورالعمل و سفر با خانواده و یا کسانی که در آنها زندگی می کنند و تنها در عرض 50 کیلومتر از خانه.

“مردم باید حس مشترک اعمال می شود و اگر یک ماشین پارک است کامل و یا یک منطقه شلوغ است لطفا رفتن به جایی دیگر.”

در اینجا به مهمترین تحولات بین المللی یک شبه:

پیشرو استرالیا بیماری کارشناس ایان فریزر هشدار داده است که صرف نظر از آنچه که اقدامات ما برای کاهش coronavirus این کشور هنوز هم باقی می ماند یک استعاری جزیره تا زمانی که زنده واکسن تولید می شود.

به عنوان نخست وزیر در مورد گرفتن یک میلیون نفر به کار بیش از چند ماه آینده و به طور بالقوه باز کردن سفر با نیوزیلند استاد فریز است هشدار استرالیا به انتظار بازگشت کامل به زندگی به عنوان ما آن را می دانستند قبل از همه گیر.

Ian Frazer, award-winning immunologist and cancer researcher, who developed the HPV vaccine.

یان فریزر برنده جایزه immunologist و سرطان پژوهشگر توسعه یافته که واکسن HPV.اعتبار:گلن McCurtayne

او می گوید: در استرالیا است که به احتمال زیاد “دو یا سه ماه دور” از بین بردن ویروس ها به صورت محلی اما ما هنوز نیاز به خودمان خاموش از بقیه جهان تا زمانی که یک واکسن است که توسعه یافته برای جلوگیری از شیوع بیشتر.

“برای اهداف عملی ما احساس ما بازگشت به حالت عادی در استرالیا [اگر این ویروس ریشه کن محلی]” استاد فریز می گوید استرالیا آکادمی علوم.

نخست وزیر اسکات موریسون تنظیم یک هدف برای بازگرداندن یک میلیون شغل با باز کردن اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان جمعه این ستون فشار بر دولت و قلمرو رهبران به سهولت خود را coronavirus محدودیت.

آقای موریسون مقصر تعطیلی مدارس و ممنوعیت تجمعات عمومی برای برخی از بزرگترین آسیب را به اقتصاد گرفت و گفت که در حال حاضر “فشار زیادی” برای استراحت کنترل اجتماعی و زندگی کسب و کار.

Ramping تا مورد برای اقتصادی راه اندازی مجدد وی به خزانه تخمین می زند که تعطیلی مدارس هزینه خواهد شد 304,000 شغل کنترل در صنعت و مجامع عمومی هزینه خواهد شد 708,000 شغل و رکود داخلی و بین المللی تقاضا هزینه خواهد شد 516,000 شغل.

اما نخست وزیر اعتراف کرد او نمی تواند نیروی دولت و قلمرو رهبران به عمل این جمعه تحت یک طرح ملی است که برگ های آن تا هر حوزه قضایی به خود را تنظیم جدول زمانی برای استراحت قوانین است.

داستان کامل است که در اینجا.

برنامه ریزی حمل و نقل از $50,000 ارزش تجهیزات حفاظت فردی اهدا شده توسط بریزبن شورای شهر به دو شهرستانها چینی در بازار اوراق با وجود خداوند شهردار Adrian Schrinner امیدوار به ارسال آن قبل از پایان ماه.

در فوریه 14, Cr Schrinner اعلام کرد اهدای 150,000 شخصی محافظ موارد به بریزبن خواهر شهرستانها شنژن و چونگ کینگ از جمله مو تورهای عینک ایمنی و دستکش.

این قابل درک است که آیتم های برنامه ریزی شده را شامل نمی شود ماسک صورت یا دست sanitiser.

یک سخنگوی پروردگار دفتر شهردار گفت: “در زمان درخواست برای لوازم ساخته شده بودند توسط شورای خواهر شهرستانها coronavirus نمی شد به طور جدی تحت تأثیر استرالیا”.

برتر Annastacia Palaszczuk می گوید: مردم نیاز به درک برخی از فرم اجرا اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی وجود آرامش بخش از محدودیت ها و حرکت به راه اندازی مجدد گردشگری.

کوئینزلند ثبت پنج مورد جدید از coronavirus دیروز یک برنامه به طور بالقوه افزایش نگران کننده پس از استفاده از یک خط یا دو و یا هیچ مورد جدید بیش از چند روز.

رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان توضیح داد که سه تن از این موارد قرارداد بین ایالتی و تنها اضافه شده پس از برخی حسابداری بین دولت ها.

“بنابراین افزایش واقعی روز سه شنبه دو است” دکتر جوان گفت.

“یکی از آنها [است] در Gold Coast, و ما هنوز در حال کار را از طریق آن است که فرد قرارداد عفونت.”

ما انتظار داریم یک به روز رسانی بعد از امروز.

صبح بخیر و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از آخرین محلی, ملی و بین المللی و تحولات در COVID-19 ،

این اطلاعات کلیدی برای کوئینزلند.

  • آزمون های انجام شده: 117,721
  • موارد تایید شده: 1043
  • بهبود: 980
  • فعال موارد: 57
  • در بیمارستان: 9 شامل 4 در یک واحد مراقبت های ویژه.
  • مرگ و میر: 6.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de