آخرین آمار و ارقام از کوئینزلند بهداشت نشان می دهد که چگونه رمان coronavirus گسترش در سراسر کشور مناطق پس از پنج بیشتر موارد ثبت شد یک شبه است که طول می کشد در مجموع به 1001.

وجود دارد 554 فعال موارد 442 بهبود بیماران و دولت تلفات همچنان در پنج که شامل یک ساحل آفتابی که درگذشت در حالی که در NSW.

در سراسر کوئینزلند 77,727 COVID-19 آزمون انجام شده است.

در حالی که آخرین شماره هنوز هم در حال آمدن به دست در سراسر کشور وجود دارد 6447 موارد تایید شده در استرالیا و 63 و میر از 3 بعدازظهر دیروز با توجه به فدرال در بخش بهداشت و درمان.

امارات می گوید آن را تبدیل به اولین هواپیمایی در جهان به ارائه آن به مسافران قبل از پرواز coronavirus تست با نتایج موجود فقط در 10 دقیقه.

دبی دولتی حامل مشغول به کار با دبی اقتدار بهداشت (DHA) به انجام COVID-19 آزمایش در این بررسی در منطقه از ترمینال سه فرودگاه بین المللی دبی برای کسانی که به سفر در یک سرویس به تونس در روز چهارشنبه.

Emirates says the test results will be available in just 10 minutes.

امارات متحده عربی می گوید: نتایج آزمون در دسترس خواهد بود فقط در 10 دقیقه.اعتبار:بلومبرگ

امارات گفت: آن را در نظر دارد برای گسترش این برنامه به پروازهای دیگر اجازه می دهد مسافران سفر به کشورهایی که نیاز به کروناویروس آزمون گواهینامه برای ورود به دست آوردن تایید قبل از پرواز.

شرکت هواپیمایی آشکار نیست نتایج دیروز تست چگونه بسیاری از مردم در سفر و یا اینکه اگر یک مسافر آزمایش مثبت آنها خواهد بود را تکذیب کرد, شبانه روزی. پرواز اداره می شد و در یکی از امارات’ بوئینگ 777 هواپیما قادر به حمل بیش از 300 مسافر.

ویرجین استرالیا است به حالت تعلیق سهام خود را از تجارت به عنوان آن را با این نسخهها کار بر روی یک طرح تغییر ساختار و دارای یک دولت بسته نجات برای نجات آن از سقوط.

روز سه شنبه شرکت هواپیمایی قرار داده و سهام آن در دو روز معاملاتی متوقف و صبح امروز خواسته ASX را به حالت تعلیق سهام خود را به مدت هفت روز و یا تا زمانی که آن را می سازد یک اطلاعیه در مورد بقای خود را در نظر دارد.

“این بحث را ادامه داد: در طول دو روز گذشته از جمله بحث که محرمانه باقی می ماند و ناقص هستند” ویرجین می گوید: در بیانیه ای به ASX.

“این شرکت در حال حاضر در یک موقعیت برای ایجاد یک اطلاعیه به بازار با توجه به این مسائل است.”

باکره خواسته است دولت برای $1.4 میلیارد دلار وام به دیدن آن از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

بریزبن خداوند شهردار Adrian Schrinner قطره برای یک تر و تمیز از یک افسانه محلی.

کوئینزلند تعداد تایید coronavirus موارد تحت فشار قرار دادند تا گذشته 1000 پس از دولت ثبت اولین مورد در اواخر ماه ژانویه است.

بیشتر از پنج نفر تست مثبت برای COVID-19 یک شبه مصرف دولت را در مجموع به 1001.

حدود نیمی از این افراد باید پس از بهبود در حالی که 21 باقی می ماند در بیمارستان با 11 COVID-19 بيمار در حال حاضر در بخش مراقبت های ويژه.

وزیر بهداشت استیون مایلز می گوید سه نفر از تأييد موارد از چهارشنبه یافت شده اند را نمی توان با این ویروس آلوده.

وزیر بهداشت استیون مایلز و رئیس بهداشت افسر جینت جوان ارائه به روز رسانی در coronavirus موارد است.

NSW ارشد بهداشت افسر دکتر روحانی شعار می گوید 11 مورد جدید ثبت شده است که دولت یک شبه شامل یکی دیگر از پنج ساکنان در Anglicare Newmarch خانه مرکز مراقبت از سالمندان در غرب سیدنی که در آن یک خوشه از COVID-19 موارد پدید آمده است.

Anglicare Newmarch House in Caddens is at the centre of a COVID-19 outbreak linked to a staff member with mild symptoms.

Anglicare Newmarch خانه در Caddens است که در مرکز COVID-19 شیوع مربوط به کارکنان با علائم خفیف.اعتبار:نیک Moir, مدیر

تعداد کل موارد مربوط به خانه در حال حاضر 15 – شش نفر از کارکنان و نه ساکنان.

شیوع بیماری مرتبط است به یک عضو از کارکنان که مشغول به کار به مدت شش روز در مراقبت از سالمندان در خانه در حالی که دچار علائم خفیف.

برتر Gladys Berejiklian می گوید او empathises با مراقبت از سالمندان کارگر.

“من احساس می کنم و می خواهید به او بگویید که به طور مستقیم به او چیزی اشتباه” Ms Berejiklian می گوید.

“همه ما همدردی با او. او کار درست را انجام داد. به عنوان به زودی به عنوان او متوجه او شده است می تواند در تماس با کسی که با بیماری های تست شده است.”

وجود داشته است هیچ مرگ و میر در NSW یک شبه. Dr شعار می گوید: “در حال حاضر 207 افراد تحت درمان با NSW سلامت از جمله 26 بيمار در ICU, 19 از آنها تهویه”.

Dr شعار می گوید NSW سلامت است که در روند “پوسته پوسته شدن” آزمایشگاه تست قابلیت. در مناطق شهرستان آزمایشگاه باید از این ظرفیت به روند حدود 4500 آزمون در روز است.

او می گوید: کانون تست در خوشه حومه است که بررسی هر هفته و NSW Health در نهایت بیشتر به گسترده تر جامعه تست.

“ما رسیدن به نقطه ای که در آن جمعیت به طور کلی نیاز به آزمایش” Dr شعار می گوید.

بریزبن مرسدس بنز جشنواره مد افتاده است قربانی به رمان coronavirus با سازمان تماس رویداد برای این سال است.

مدیر جشنواره لیندسی بنت می گوید او امیدوار است این تاریخ برنامه ریزی شده برای اواخر ماه اوت کمک خواهد کرد این جشنواره جلوگیری از COVID-19 بحران, اما آن را نمی شود.

Models audition for the Brisbane fashion festival.

مدل های ریخته گری برای بریزبن مد جشنواره است.اعتبار:Bradley Kanaris

“در حالی که ما امیدواریم که جهان گذشته اوج این وحشتناک همه گیر و به خوبی در راه خود را به بهبود به زودی آن را فقط بیش از حد نامشخص در حال حاضر چه مدت اجتماعی فاصله اقدامات را باید در جای خود نگه داشته و چه نوع از موقعیت مالی این صنعت خواهد بود,” او می گوید.

“ما نمی خواهد می خواهید برای قرار دادن ما طراحان و حامیان مالی در موقعیت آماده شدن برای این رویداد با امکان آن نیاز به لغو تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

“بسیاری از صنایع از جمله محلی ما کوئینزلند استرالیا و مد, صنایع هستند در موقعیت بسیار دشوار است در حال حاضر.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به حالت تعلیق در هر دو مجلس کنگره بنابراین او می تواند قرار ملاقات برای خالی مواضع دولت منجر به اتهامات او مانند رفتار رهبر “جمهوری موز”.

قانون اساسی به ما می دهد که رئیس جمهور قدرت “در فوق العاده مناسبت ها” برای تشکیل و یا موکول کردن مجلس نمایندگان و سنا قدرت کارشناسان می گویند هرگز قبل از استفاده می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجه تهدید – که در روز ما ثبت بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر – درو فوری نقد از جمله از قانون اساسی محقق که در برابر استدلال خود را استیضاح سال گذشته است.

ایالات متحده ثبت 2492 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز چهارشنبه (پنج شنبه AEST) بالاترین روزانه مرگ و میر تا کنون در نظر گرفتن کل آمریکا مرگ و میر فراتر از 30,000.

هر دو خانه در سنا هستند در زنگ تفریح تا زمانی که ممکن است 4 تا تمرین فیزیکی, فاصله, ولی برگزاری pro forma جلسات دو بار در هفته. این مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن از ساخت زنگ تفریح قرار ملاقات برای خالی موقعیت های رهبری در سازمان های دولتی.

با وجود کاهش تعداد مسافر در هر دو داخلی و بین المللی پایانه در طول رمان coronavirus همه گیر بریزبن فرودگاه باز باقی خواهد ماند برای بازگشت پرواز و هواپیما حمل ضروری محموله و تجهیزات پزشکی.

Brisbane Airport Corporation سخنگوی جیم Parashos می گوید تنها 2000-3000 مسافران داخلی و 300-600 بین المللی مسافران آینده از طریق پایانه ها در طول بحران بهداشت و درمان.

Virgin Australia aircraft are seen parked at Brisbane Airport.

ویرجین استرالیا هواپیما دیده می شود پارک شده در فرودگاه بریزبن.اعتبار:AAP

“در طول عید پاک طولانی آخر هفته داخلی ما تعداد مسافر بودند پایین 99 درصد در سال گذشته به,” او می گوید ABC Radio.

“ما تا به حال 2500 نفر سفر در داخل کشور و یا درون کشوری بیش از آخر هفته طولانی در مقایسه با 184,000 در همان آخرین دوره سال است.”

هنوز هم وجود دارد داخلی و بین المللی پرواز چارتر استفاده از بریزبن باند فرودگاه برای بازگشت به اهداف و Cathay اقیانوس آرام سنگاپور هواپیمایی امارات و دیگران هنوز هم عامل هواپیمای مسافربری, اما هواپیما بدون مسافر فقط باری برای حمایت از کسب و کارهای محلی.

“طرح ما این است که به نگه داشتن چراغ ما نقش مهمی نه تنها از نظر سواری و حرکات بلکه باری در آینده در داخل و خارج از بریزبن و خدمات پزشکی” آقای Parashos می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de