ویرجین استرالیا یک “بزرگ هواپیمایی” بود و نه به می دانم که یک بار در یک قرن همه گیر خواهد پاک کردن سفر هوایی با توجه به ایالتی کوئینزلند توسعه کامرون ،

هواپیمایی 10,000 کارکنان نیمی از کسانی که بر اساس در کوئینزلند در انتظار اخبار امروز از این شرکت است که انتظار می رود برای رفتن داوطلبانه به دولت.

آقای دیک می گوید: داشتن دو حامل های ملی است “بسیار مهم” برای دولت و اقتصاد ملی و داشتن یک بازار رقابتی است که نگه می دارد airfares مقرون به صرفه است.

“من فکر می کنم حقیقت این است که ما نه در انتهای باند فرودگاه و در عین حال” او می گوید ABC Radio بریزبن.

“این یک بزرگ هواپیمایی ما بسیار افتخار از آن به دنیا آمد و در کوئینزلند — آنها نیست بدانید که اولین بیماری همه گیر در یک قرن را تعطیل هواپیمایی در سراسر جهان است.

“ما می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که یک شرکت هواپیمایی در این کشور است. Airfares رفتن را از طریق سقف و وحشتناک برای منطقه کوئینزلند ما صنعت گردشگری و کسب و کار ما نیاز به سرمایه گذاری.

“اگر این می رود برای ماه آن ممکن است رخ دهد به کوانتاس و همچنین آنها هیچ درآمد آنها پرواز نمی.”

وزیر دارایی Mathias Cormann می گوید ویرجین استرالیا “در مواجهه با یک سری از چالش های قبل از coronavirus بحران” و داوطلبانه دولت ارائه خواهد شد شرکت هواپیمایی با یک فرصت برای بازسازی و کسب و کار.

این کشور دومین ناو آماده است برای رفتن داوطلبانه به دولت پس از دولت فدرال حاضر به ارائه یک $1.4 میلیارد وام قابل تبدیل به سهام.

Finance Minister Mathias Cormann said the first responsibility for bailing out a company lies with its owners.

وزیر دارایی Mathias Cormann گفت: اولین مسئولیت برای نجات یک شرکت نهفته است با صاحبان آن است.اعتبار:Alex Ellinghausen

سناتور Cormann می گوید همه گیر آورده باکره استرالیا مشکلات موجود به سر و “اولین مسئولیت به قید وثیقه یک شرکت و یا یک کسب و کار نهفته است با صاحبان آن”.

دولت “متعهد به شرکت های هواپیمایی در حال حرکت به جلو است و ما این باور وجود دارد همچنان این فرصت را به دو شرکت هواپیمایی به آینده” به او می گوید ABC News صبحانه.

“داوطلبانه دولت ارائه می دهد فرصت برای بازسازی و تمرکز کسب و کار و عملکرد ضعیفی بخش هایی از کسب و کار. این ارائه می دهد فرصت برای recapitalisation.”

سناتور Cormann می گوید باکره است “بسیار قابل توجه سهامداران: خطوط هوایی سنگاپور و اتحاد خود را 20 درصد و توجهی [است] متعلق به سرمایه گذاران چینی”.

“بدیهی است که مسئولیت اول با سهامداران موجود. اگر سهامداران موجود آماده به گام تا وجود دارد این فرصت را برای بازار به رهبری بخش خصوصی به رهبری ابتکار عمل را به بیش از کسب و کار و یا بازسازی و یا کسب و کار را بیش از بخش های کسب و کار است که می تواند همچنان به انجام خوبی به آینده است و این فرایند است که در حال حاضر در محل.”

باکره کارکنان خواهد شد “در ادامه به واجد شرایط برای JobKeeper پرداخت” سناتور Cormann می گوید.

این دومین روز از مدرسه جدید مدت با بسیاری از دانش آموزان در یادگیری از خانه.

همانطور که در گزارش دیروز, آموزش و پرورش, کوئینزلند آنلاین پورتال سقوط تحت بارگذاری.

Eight-year-old Grace Merriman (left) and her nine-year-old sister Audrey learn from their Brisbane home.

هشت ساله فضل Merriman (سمت چپ) و نه ساله, خواهر, Audrey از یاد خود بریزبن صفحه اصلی.اعتبار:دن Peled.AAP

بخش مدیر کل تونی طبخ صدور بیانیه شب گذشته گفت: سایت سقوط زمانی که بیش از 1.8 میلیون نفر از مردم سعی به بازدید در کمتر از نیم ساعت.

“این قابل توجه ترافیک وب سایت ایجاد وب سایت وزارت به زمان برای برخی از کاربران و در برخی از موارد ناتوانی در ورود به برخی از سایت های,” او گفت:.

“در حالی که گروه در حال حاضر اقدامات برای آماده شدن برای سطح جدیدی از تقاضا پیش بینی ما با در نظر گرفتن اقدامات بیشتر یک شبه به پشتیبانی تحویل آموزش در خانه است.

“ما می دانستیم که ممکن است وجود دارد برخی از برجستگی ها و چالش ها در طول این سفر و بخصوص این هفته که ما شروع به کار در این راه های جدید است.”

بریزبن تایمز سیاسی خبرنگار لیدیا لینچ کامل داستان را در اینجا.

Queenslanders تا به حال بسیار مورد نیاز با پیروزی صفر موارد جدیدی از کروناویروس ثبت شده در وزارت امور خارجه دیروز اما کارشناسان هشدار می دهند در نتیجه باید حفظ شود قبل از جنبش محدودیت ها کاسته خواهد شد.

این اولین بار در بیش از 40 روز است که کوئینزلند است ثبت موارد جدید با هفته اول در ماه مارس شاهد شروع یک شیب پرش وادار کنونی مستند اقدامات است.

پروفسور جرارد فیتزجرالد یک کارشناس بهداشت با QUT گفت: مردم باید “امیدوار اما محتاط” در مورد کاهش در موارد جدید.

“ما هنوز هم مردم به آینده را در از خارج از کشور و پس از وجود آن علاوه شده است وجود دارد چند کمی اب زیر کاه شیوع بیماری در اطراف” پروفسور فیتزجرالد گفت.

“اما اگر وجود دارد گسترده جامعه انتقال و بیشتر مردم آسیب پذیر خواهد بود گرفتن آن و تبدیل کردن در بیمارستان و آنها نیست.

“و در حالی که نوک کوه یخ اگر هیچ نکته وجود دارد هیچ برگ, اگر شما می خواهم.”

صبح به خیر.

بیایید شروع امروز پوشش زنده با آمار کلیدی برای کوئینزلند که تا به حال هیچ مورد جدید از COVID-19 روز گذشته ،

تایید عفونت: 1019

COVID-19 افراد مبتلا است که باید بهبود: 738

COVID-19 مبتلا دادهاند: 6

که در آن مردم آلوده می شود ؟

  • در خارج از کشور به دست آورد: 784
  • به صورت محلی به دست آورد – تماس با یک مورد تایید شده و/یا در یک خوشه شناخته شده: 169
  • به صورت محلی به دست آورد – تماس مشخص نیست: 41
  • به صورت محلی به دست آورد – تماس با ما شناخته شده نیست اما در این مورد تا به حال سفر بین ایالتی: 17
  • تحت بررسی: 8.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو