Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: سواحل نزدیک و تست به گسترش

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است تجاری جدید اجاره کد رفتاری برای کوچک تا متوسط اندازه کسب و کار با یک چشم به حفظ قرارداد در حالی که کاهش اجاره در طول دوره اقتصادی در خواب زمستانی هستند.

ایالات و مناطق خواهد قانونگذاری یک کد رفتاری است که نیاز به صاحبخانه برای کاهش اجاره بها متناسب با مستاجران’ تجارت کاهش از طریق ترکیبی از چشم پوشی از اجاره و deferrals اجاره.

کد اعمال خواهد شد به مستاجران که واجد شرایط برای JobKeeper برنامه و حجم معاملات از 50 میلیون دلار یا کمتر است.

وجود خواهد داشت یک اتصال فرایند میانجیگری اجرا شده توسط کشورها و مناطق به صورت کد.

نخست وزیر اسکات موریسون خواست استرالیایی به ماندن در خانه این آخر هفته عید پاک گفت: عدم انجام این کار “به طور کامل لغو همه چیز ما به دست آورد تا کنون با هم”.

“ما خریداری وقت با ارزش اما ما نمی تواند از خود راضی. ما باید در حفظ و تنش در بند.”

“این آخر هفته عید پاک خواهد شد فوق العاده مهم” نخست وزیر گفت.

“در خانه بماند.”

بازار را برانگیخت کرد برای پیوستن به اجتماعی-دورى قوانین در شنبه بازار تازه.

بریزبن بازارهای محدود اجرایی اندرو جوان می گوید: بسیاری از افرادی که به بازارهای در Rocklea انجام می دهند درست است.

“به طور کلی پاسخ از بازار و جامعه شده است به شدت مثبت و بازدید کنندگان تضمین شده اند آنها پایبند به 1.5 متر بافر در هنگام خرید خود را تولید کند در حالی که انتظار در صف و در حالی که راه رفتن در اطراف بازار” او گفت:.

“این بسیار مهم است به بریزبن بازار است که ما مطابق با بخشنامه دولت است و آن را تشویق کنید که مشتریان وفادار ما احساس به همان شیوه.”

آقای جوان می گوید: آنها سریع به پیاده سازی تغییر در اوایل ماه مارس زمانی که اجتماعی-فاصله مورد نیاز به بازی آمد.

این شامل نظارت بر تعداد شرکت کنندگان معرفی صف ریل کف نشانه علامت و اصلاح طرح با غرفه اندازه و فضا.

اگر چه کاربران ممکن است نیاز به صف کمی طولانی تر به انجام خرید خود آقای جوان می گوید این تغییرات شده است مورد استقبال شرکت کنندگان.

شنبه بازار تازه عمل هر روز صبح شنبه از 6 صبح تا ظهر ارائه میوه های تازه و سبزیجات دلی اقلام گوشت و غذاهای دریایی و محصولات پخته شده است.

کوانتاس و ویرجین استرالیا در حال محدود کردن چگونه مکرر آگهی می توانید استفاده از امتیاز وفاداری در میان نگرانی های یک “اجرا” در نقاط می تواند تخلیه خود به ذخایر نقدی در یک اقدام بی سابقه خاموش کردن صنعت حمل و نقل هوایی.

باکره هفته گذشته به حالت تعلیق انتقال نقاط از سرعت آن وفاداری طرح به شریک سنگاپور هواپیمایی KrisFlyer طرح و نیز محدود خرید خرده فروشی کارت های هدیه با استفاده از نقاط برای هر روز.

توجه داشته باشید در وب سایت می گوید: نقاط انتقال تعلیق “موقت” است که آن را به نظر می رسد به جلو به “فراهم کردن شما با این برنامه ویژگی یک بار برنامه پرواز بازگشت به حالت عادی” در حالی که کارت هدیه محدود بود “با توجه به تقاضای بالا”.

در ضمن کوانتاس محدود خرید از طریق وفاداری خود فروشگاه به دو مورد از هر محصول هر روز در پاسخ به “خرده فروشی بالا تقاضا”. شرکت هواپیمایی گفته است که اعضای این حد به “اطمینان از در دسترس بودن مداوم از محصولات خود را به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است”.

هر دو شرکت های هواپیمایی به شدت در تلاش برای کاهش هزینه ها در حالی که بسیاری از هواپیما خود را مبتنی باقی می ماند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پلیس کوئینزلند را منتشر کرده اند در آخرین شماره خود را در خصوص اجرای رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان رمان coronavirus بهداشت محدودیت.

ماموران همچنین می توانید موضوع را در نقطه جریمه $1334 برای افراد و $6672 برای شرکت های بزرگ که قادر به رعایت بهداشت جهت.

آمار زیر در حال حاضر به عنوان از 12.01 هستم در روز سه شنبه 7 آوریل.

  • نقض بهداشت عمومی جهت نقض اعلامیه – 174
  • وسایل نقلیه ره در مرزهای دولتی – 58,711
  • وسایل نقلیه در اطراف تبدیل شده در مرزهای دولتی – 852
  • مردم کارگردانی به قرنطینه در دولت جاده های مرزی – 2460
  • داخلی فرودگاه مسافران پس از رسیدن به Queensland – 11,788
  • داخلی فرودگاه مسافران به کارگردانی قرنطینه – 2386
  • مردم حاضر ورود به کوئینزلند در فرودگاه های داخلی – 34

لندن: این تصمیم به حرکت coronavirus بیمار به مراقبت های ویژه است هرگز به آرامی گرفته شده است و نشانه روشن است که آنها نیاز به حمایت مصنوعی برای کمک به بدن خود را دیدن کردن ویروس.

مدرن و واحد مراقبت های ویژه را فراهم می کند طیف گسترده ای از سیستم های پشتیبانی حیات که اکسیژن و تهویه مکانیکی هستند و فقط دو گزینه.

Boris Johnson pictured chairing a recent COVID-19 meeting remotely.

بوریس جانسون تصویر ریاست اخیر COVID-19 جلسه از راه دور.اعتبار:AP

این گزارش روز دوشنبه به وقت محلی که نخست وزیر بود ابتدا در حداقل قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی. به احتمال زیاد او است که با داشتن علائم حیاتی خود را به دقت بررسی شود در حالی که دریافت اکسیژن لوله کشی از طریق یک ماسک.

در حالی که تحت تهويه مکانيکی در بيماران به طور معمول ناخودآگاه اکسیژن درمانی به این نیاز ندارد.

این مهم است که توجه داشته باشید که مراقبت های ویژه است و نه یک “درمان” برای coronavirus.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

شورای متعلق به پارک ماشین در طول طلا ساحل, سواحل بسته خواهد شد برای جلوگیری از رفت و آمد مردم به ساحل, ساحل طلا شهردار تام تیت اعلام کرده است.

“به تدریج ما در حال بسته شدن در سمت ساحل پارک ماشین تمام راه را از ساحل اصلی به Coolangatta,” Cr تیت گفت: در روز سه شنبه.

“ما بسته خواهد شد به عنوان بسیاری که ممکن است با عید پاک.

“بنابراین این پیام است که وجود دارد هیچ نقطه ای در آینده به شما نمی باید در هر نقطه به پارک.”

ساحل طلا شورای شهر در روز دوشنبه بسته اصلی ساحل و همچنین خوانندگان بهشت و Coolangatta سواحل است.

وجود خواهد داشت بدون هیچ تغییری به پارکینگ های خیابان در Gold Coast, او گفت:.

Queenslanders که صرف اجباری دو هفته در انزوا در یک هتل بین ایالتی نمی خواهد که به خدمت دو هفته دیگر در قرنطینه زمانی که آنها بازگشت به خانه.

استرالیا از بازگشت از خارج از کشور هستند قرنطینه در هتل ها برای 14 روز از ورود خود را تحت یک دولت فدرال ابتکار به مانع گسترش coronavirus.

این Palaszczuk دولت در 26 مارس نیز قرار داده شده دو هفته انزوا سفارش در هر کسی وارد کوئینزلند از دولت دیگر یا خاک.

اما کوئینزلند بهداشت می گوید هر کسی که در حال حاضر در خدمت 14 روز قرنطینه در جای دیگر در استرالیا خواهد بود معاف از خود انزوا زمانی که آنها بازگشت به خانه ارائه شده “آنها نمی آیند به تماس با مردم قبل از ورود به کوئینزلند”.

بیش از 200 نفر شده اند که قرنطینه پس از بازگشت از خارج از کشور در Swissotel در سیدنی CBD رایگان خواهد بود به بازگشت به خانه فردا پس از اتمام 14 روز-انزوا.

NSW Police Commissioner میک فولر می گوید هر فرد را دریافت اسناد و مدارک به تایید آنها خدمت کرده اند در قرنطینه.

“فردا بیش از 200 استرالیایی ها خواهد شد اجازه خروج از هتل و بدون شک آنها را رها پس از دوره خود را از انزوا” آقای فولر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

“وجود دارد برخی از غیر NSW افراد خواهد شد که حمل و نقل به فرودگاه. آنها داده خواهد شد و یک نامه از من تایید دوره خود را از انزوا و من قطعا امیدواریم که زمانی که آنها به زمین برگشت در خانه شان متحده و سرزمین آنها اجازه رفتن به خانه.”

آقای فولر می گوید: بین سال های 2000 و 3000 ساکنان خواهد آمد برای خروج از انزوا در اوایل هفته آینده.

– AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im