Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: مقامات دست بیش از $2m در جریمه برای نقض محدودیت تا کنون

در اینجا به مهمترین تحولات یک شبه:

  • مرگ و میر در ایالات متحده به تصویب 67,000 اما این نیست جلوگیری, جمعیت, از تجمع در پارک ها.
  • وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفته بود: “شواهد زیادی” که COVID-19 آمد از ووهان موسسه ویروس شناسی.
  • کانادا نخست وزیر جاستین ترودو گفت که “خیلی زود به نتیجه گیری” در تئوری.
  • انگلستان وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: با توجه به معرفی 14 روز در قرنطینه خارج از کشور برای ورود به این کشور شیوع بیماری تحت کنترل است.
  • نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرد که او تا به حال نیروهای با شش دیگر آمریکا برای تشکیل یک کنسرسیوم برای خرید تجهیزات پزشکی به منظور کاهش وابستگی خود را در چین.
  • نخست وزیر بوریس جانسون نشان داد برس خود را با مرگ در حالی که مبارزه با کروناویروس در بیمارستان است.

Westpac به حالت تعلیق در سود خود و برای نیم پس از اقتصاد و نقدی سود فرو 70 درصد به $993 میلیون.

قرض دهنده در دوشنبه پیوست ANZ بانک در گفتن آن به تعویق افتاده بود تصمیم بر آن در نیمه اول سود سهام به عنوان سود بودند و توفان سنگین مقررات مربوط به بدهی های بد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Westpac که پرتاب شد به آشفتگی در نیمه های یک پول شویی طرح دعوی در دادگاه از تنظیم کننده AUSTRAC گفت: اختلال اتهامات آمار 2.4 میلیارد دلار افزایش 1.9 میلیارد دلار.

“این سخت ترین نتیجه Westpac دیده است در بسیاری از سال است. آن است که به طور قابل توجهی تحت تاثیر بالاتر اختلال اتهامات با توجه به COVID-19 و همچنین موارد قابل توجه از جمله AUSTRAC ارائه” Westpac اجرایی پیتر کینگ می گوید.

Westpac گفت: هیئت مدیره خود را خواهد نقد و بررسی سود سهام و گزینه های بیش از سال, اما آن را نمی خواهد را پرداخت سود سهام در ماه ژوئن به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. “این یک تصمیم دشوار است با توجه بسیاری از خرده سهامداران تکیه بر Westpac سود سهام” بانک گفت.

ANZ بانک هفته گذشته به حالت تعلیق در تصمیم گیری در سود خود و با توجه به نامشخص محیط و بانک ملی استرالیا قطع پرداخت آن توسط 64 درصد به 30c به اشتراک بگذارید.

فقط در یک مورد جدیدی از کروناویروس در NSW ثبت شده در شنبه پس از بیش از 5500 آزمايشات انجام شده در روز شنبه.

جدید, مورد هفت سال است که یک دانشجو در Warragamba عمومی مدرسه است که در بسته امروز. پسر خفیف زمینه مسائل مربوط به سلامت و NSW سلامت در حال حاضر در تلاش برای شناسایی منبع از عفونت است.

NSW Premier Gladys Berejiklian has downloaded the COVID-19 app.

NSW برتر Gladys Berejiklian تا به دانلود COVID-19 نرم افزار.اعتبار:Rhett Whyman را از دست

NSW برتر Gladys Berejiklian با تشکر از مردم برای آمدن به جلو به آزمایش می شود در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که تست اعداد را از لحاظ تاریخی کاهش یافته است.

دولت با هدف انجام 8000 coronavirus آزمون در هر روز.

او نیز مردم را تشویق به دانلود دولت فدرال COVIDSafe برنامه گفت: “بیشتر افرادی که در این برنامه امن تر برای همه ما”.

“من آن را انجام داده ام و من به طور معمول کسی که نگران حریم خصوصی من, من کسی هستم که نگران مردم دسترسی به تلفن من, اما من هیچ نگرانی در مورد این برنامه,” او می گوید.

رفتار صدها نفر از مردم که شلوغ طلا ساحل, ساحل شده است به عنوان “ناامید کننده” پس از Queensland Police صادر شده بیش از 140 جریمه اجتماعی فاصله نقض در طول دو روز گذشته.

به عنوان تعطیلات آخر هفته طولانی در دولت همچنان ادامه دارد, امروز, Queensland, کمیسر پلیس کاتارینا کارول می گوید: اکثر مردم انجام می دهند که درست پس از برخی از محدودیت ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus را کاسته.

“و سپس ما که وضعیت در Burleigh شب گذشته گفت:” نه در امروز نشان می دهد.

فیلم پخش شده توسط Nine نشان داد جمعیت از مردم نشستن و یا راه رفتن به هم نزدیک و در Burleigh Heads مواظب عنوان مجموعه آفتاب.

“این ناامید کننده” کمیسر کارول می گوید.

“لطفا همین حالا بروید و انجام دهید که دوباره این بعد از ظهر.”

به تاریخ 1664 در نقطه جریمه برای COVID-19 مربوط به تخلفات را صادر شده است در مجموع بیش از $2.19 میلیون.

AAP

کوئینزلند رمان coronavirus تست نرخ در نظر گرفته شده بسیار مهم برای کنترل این بیماری همه گیر است نوسان قابل توجهی در 95 روز یکشنبه پس از کوئینزلند می شود.

وزیر بهداشت استیون مایلز می گوید: آخرین شیب نتیجه دولت را “خوش شانس و موقعیت” به عنوان کم تعداد COVID-19 و آنفولانزا بیماران مبتلا به معنی وجود دارد بسیاری از مردم با علائم تنفسی که واجد شرایط برای تست.

“چالش این است که با سطوح بسیار پایین از COVID-19 عفونت و سطوح بسیار پایین از آنفولانزا وجود دارد در واقع تعداد بسیار کمی از Queenslanders با هر گونه علائم تنفسی و در نتیجه آنها را واجد شرایط به آزمایش می شود” وزیر بهداشت و درمان گفت.

“این یک شانس و موقعیت بود. در برخی از راه در نظر است که تست رای ما قربانیان خود ما موفقیت به دلیل وجود تنها بسیاری از مردم خارج وجود دارد ما می توانید تست.

“همانطور که از هفته گذشته رئیس بهداشت افسر [ژانت جوان] به من گفتن که حتی اگر COVID تعداد کم آنها هنوز هم بالاتر از ما آنفولانزا اعداد است.”

صبح بخیر و با تشکر برای پیوستن به ما در این روز تعطیل عمومی.

کوئینزلند یک ثبت جدید COVID-19 مورد دیروز گرفتن دولت در مجموع به 1035. از Queenslanders زده با coronavirus شش فوت کرده اند و 976 بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de