Coronavirus زنده کوئینزلند به روز رسانی: حدود 100.000 COVID-19 آزمایشات انجام شده به دولت هشدار داد به علت موج دوم عفونت

Queenslanders در حال هشدار به کاهش coronavirus جنبش محدودیت برای اعطا و یا در معرض خطر داشتن بیشتر محدودیت های شدید قرار داده و دوباره به جای خود.

تعداد موارد جدید بود دوباره کم در روز دوشنبه تنها با سه جدید, موارد مصرف دولت را در مجموع به 1033. از کسانی که 101 مورد فعال هستند با بقیه – بیش از 900 – داشتن پس از بهبود از این بیماری است.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: در ادامه تعداد کم شد یک نتیجه بزرگ برای دولت اما تاکید کرد که به دلیل ویروس را دوره کمون این نتایج منعکس شده چه اتفاقی می افتد دو هفته پیش.

به همین دلیل آنها را نظارت بسیار نزدیک به آنچه اتفاق افتاده یک بار محدودیت بودند کاسته کمی از این جمعه به اطمینان حاصل شود خواهد بود وجود دارد هیچ موج دوم از موارد.

“اگر ما به این اقدامات و دیدن خوشه ما دریغ نکنید به سرکوب دوباره,” او گفت:.

صبح بخیر و با تشکر برای پیوستن به ما.

این بریزبن بار راه اندازی کرده است جدید مرکز داده های ردیابی محلی و ملی و بین المللی مورد اعداد, تست و بهبود.

آن را به شما می دهد دسترسی به نمودار ها و نقشه ها نشان می دهد که چگونه این ویروس به سراسر کشور گسترش حق را به هر یک از دولت های محلی منطقه است.

مرکز داده رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>