Coronavirus مرتبط نادر, بیماری های التهابی در کودکان – در اینجا چیزی است که ما می دانیم

انگلستان اطفال در بخش مراقبت جامعه ارسال هشدار در 27 آوریل در مورد افزایش موارد شدید COVID-19-مربوط به بیماری در کودکان است. پس از 19 نفر شناسایی شده اند در کودکان در انگلستان و 100 موارد شناسایی شده در پنج کشور دیگر (آمریکا و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و سوئیس). این یک وضعیت جدید و تنها حداقل اطلاعات در دسترس است در حال حاضر با وجود اینکه تعداد بسیار کمی از موارد و اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 عفونت در کودکان هنوز بسیار خفیف.

این گزارش های جدید از کودکان نشان التهاب های متعدد از ارگان ها و به خصوص عروق خونی و قلب است. علائم ظاهر می شود که شامل درد شدید شکمی و دستگاه گوارش و بیماری هر چند برخی نیز تب و بثورات پوستی. این یک بیماری شدید است که نیاز به درمان در بخش مراقبت های ویژه هر چند وجود نداشته است مرگ و میر گزارش شده.

این سندرم به نظر می رسد شبیه به کاوازاکی بیماری است که شامل التهاب رگ های خونی. این بیماری اغلب در کودکان زیر سن پنج سال و می تواند منجر به عروق کرونر دارند و دائم قلب آسیب اگر درمان نشود.

سندرم درمان با ایمونوگلوبولین داخل وریدی (آنتی بادی) و آسپرين و استروئیدها در موارد شدید. ما نمی دانیم که چه چیزی باعث بيماری کاوازاکی اما از آن است که تصور می شود ترکیبی از ژنتیک و پاسخ ایمنی به عفونت.

آن است که روشن نیست در حال حاضر اگر این سندرم ناشی از COVID-19 و چه در رابطه با بيماری کاوازاکی – اگر هر گونه.

ایمونوگلوبولین است Y-شکل آنتی بادی. ustas7777777/شاتر

آن را ناشی از COVID-19?

در بریتانیا برخی از کودکان بدحال نشان داد فعال COVID-19 عفونت هر چند به نظر نمی رسد به توان و حذف. تصور می شود این ممکن است به سادگی از آنجا که این کودکان در حال حاضر پاک خود را با عفونت یک نظریه است که پشتیبانی شده توسط پیدا کردن COVID-19 آنتی بادی در برخی از کودکان که آزمایش منفی برای ویروس. این نشان می دهد که سندرم ممکن است یک واکنش التهابی رخ می دهد که در طول دوره بهبود بعد از COVID-19 عفونت بیشتر حل و فصل شود.

پدیده ای مشابه فکر است به رخ می دهد در کاوازاکی بیماری که در آن عفونت های تنفسی ممکن است باعث این بیماری است. عفونت با برخی از انواع دیگر به طور معمول خفیف نوع coronavirus HCoV-229E است بیشتر دیده می شود در بیماران مبتلا به بيماری کاوازاکی هر چند هیچ عفونت تا به حال ثابت شده است به علت بيماری کاوازاکی.

شده است وجود دارد یک گزارش منتشر شده از شش ماهه که مبتلا به بيماری کاوازاکی و COVID-19 هر چند آن شناخته نشده بود اگر عفونت ناشی از این بیماری است. او تحت درمان با ايمونوگلوبولين با دوز بالای آسپرین. او بهبودی کامل ساخته شده.

موجود اطلاعات اندکی که در آن است – نشان می دهد یک لینک بین COVID-19 و سندرم التهابی در کودکان است. در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد می گویند که این سندرم ناشی از COVID-19.

ما نمی دانیم که در بزرگسالان COVID-19 علل مهم التهاب در بسیاری از ارگان های بدن است. این التهاب نقش مهمی در برخی از شدید ترین COVID-19 بیماری است. همچنین نشان داده شده است که این ویروس می تواند به آلوده کردن سلول های اندوتلیال که خط خونی باعث التهاب رگ های خونی. در بسیاری از این التهاب شبیه شدید چند سیستم التهاب دیده می شود در کودکان, هر چند معلوم نیست اگر اینها ناشی از فرآیندهای مشابه.

خطرات چه هستند و چه باید بکنم ؟

داده های کنونی نشان می دهد که COVID-19 می تواند آلوده کودکان, اما کودکان زیر 19 به طور معمول نشان می دهد بسیار خفیف بیماری است. کسانی که زیر ده دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در هر گروه سنی است. در گزارش جدید این سندرم التهابی در کودکان نگران کننده است اما خطر COVID-19 به کودکان خردسال باقی مانده بسیار کم است.

والدین توصیه می شود همچنان در حال آماده باش برای هر نشانه ای از بیماری شدید در کودکان خود به ویژه تنگی نفس یا اشکال در تنفس. آن است که در حال حاضر نیز توصیه می شود هشدار برای شکم درد و ناراحتی دستگاه گوارش به ویژه هنگامی که همراه با تب و یا بثورات جلدی.

اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامت فرزند خود را, لطفا با پزشک خود تماس بگیرید و یا خدمات اورژانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de