Coronavirus: اجازه دادن به کودکان بازی کمک خواهد کرد که آنها را به مقابله – به عنوان به خوبی به عنوان مادران و پدران

این هفته اکثر کودکان در سراسر انگلستان هستند و نه در مدرسه. آنها در خانه بسیاری از آنها تحت مراقبت پدر و مادر که انتظار می رود به کار در همان زمان.

به عنوان به زودی به عنوان آن اعلام شد که مدارس خواهد نزدیک homeschool جدول زمانی و نکات شروع به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی. Google جستجو برای “homeschool جدول زمانی” در هفته گذشته تقریبا 200 برابر بیشتر از متوسط سال گذشته است. اما پدر و مادر باید انتظار می رود به بازسازی مدرسه در خانه ؟ شواهد نشان می دهد که در این نامشخص زمان, حمایت از کودکان بازی باید یک بخش حیاتی از تصویر خود را برای سلامت روانی و رفاه تمام اعضای خانواده است.

به عنوان ما به صورت COVID-19 گیر همه ما در مواجهه با عدم قطعیت است. تحقیقات به ما می گوید که عدم اطمینان باعث افزایش اضطراب و نگرانی در کودکان و بزرگسالان است. ما نمی توانیم حذف بسیاری از عدم قطعیت ما در حال حاضر اما آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که به دنبال فرصت برای احساس اطمینان و کنترل است. به همین دلیل پس از یک روال عادی در صورت امکان و داشتن برخی از ساختار به روز است و به احتمال زیاد مفید برای کودکان و پدر و مادر. در این اگر چه هر کس باید واقع بینانه در مورد انتظارات خود را.

شرایط غیر معمول

در شرایط عادی مدرسه در منزل است که آگاهانه انتخاب مدت طولانی ساخته شده توسط پدر و مادر را انتخاب کنید که به مسئولیت برای آموزش فرزند خود را. اگر یک کودک است چرا که خانه خود را از مدرسه تعطیل شده است به علت یک بیماری همه گیر این است که مدرسه در منزل.

پدر و مادر که homeschool به طور معمول نمی تلاش برای کار از خانه در حالی که آموزش کودکان خود را و آنها به ندرت به صرف تمام روز را در خانه. در حال حاضر وضعیت کاملا متفاوت است. تلاش برای مدرسه کودکان در خانه قرار می دهد فشار بر پدر و مادر در زمانی که اضطراب بالا است. این مفید است برای آنها و یا فرزندان خود را.

بطری های پلاستیکی و جعبه است که به طور معمول ممکن است توان بازیافت شده را می توان مورد استفاده برای بازی خلاق. Photographee.اتحادیه اروپا/شاتر

جایگزین این است که اجازه دهید کودکان بازی. این به ویژه مهم است برای دبستاني. در طول بازی رایگان بازی کودکان و تصمیم بگیرید که چه می خواهید آنها را به انجام, چگونه آنها می خواهند به انجام آن و زمانی که آنها می خواهند برای شروع و متوقف شود.

مزایای رایگان بازی در حال گسترده. هنگامی که کودکان باید فرصت های بیشتری را به صورت رایگان بازی آنها بهتر سلامت جسمی و روانی. آن را به طور قابل توجهی کاهش سطح استرس خود را و مهمتر از آن تسهیل یادگیری است.

یک حس کنترل

نقش بزرگسالان است که به ارائه فیزیکی و روانی فضا و منابع است که پشتیبانی از بازی کودک. آنها باید تنها در پیوستن و یا تداخل با بازی در صورتی که کودک از آنها می پرسد برای. بازی رایگان اجازه می دهد تا کودکان به دنبال منافع خود است و می تواند با ارائه یک حس کنترل و استقلال که به ویژه مهم است در این زمان. آن است که کاملا خوب اجازه دهید کودکان با چیزهایی که اگر آنها بی خطر هستند و داشتن سرگرم کننده است. در واقع, آن است که یک برنده است.

نمونه هایی از free-بازی این فعالیت ها شامل ساختمان لانه های داخل پانسمان تا بازی یا خمیر کثیف بازی. پدر و مادر می تواند کمک به با بازی خلاق با نگه داشتن جعبه و بطری و کارت است که معمولا در بازیافت و اجازه دادن به کودکان به کار کردن آنچه که آنها می خواهند برای انجام با آن. الهام بخش می تواند از طبیعت: ارسال کودکان در باغ اشکال شکار یا ابر ، و مایل به آنها اجازه حوصله. خستگی تحریک خلاقیت است.

اجازه دهید کودکان به را انتخاب کنید جهت بازی های خود را. StockImageFactory.com/Shutterstock

با توجه به راهنمایی هایی که هر کس باید در خانه بماند هر کجا که ممکن است بازی کودکان لزوما محدود شده است. خبر خوب این است که وجود دارد مقدار زیادی از ایده های درخشان آنلاین در مورد چگونگی حمایت از کودکان بازی. این خدمات عبارتند از “من خسته هستم” فعالیت های از بازی اسکاتلند و ولز. یادگیری از طریق مناظر ارائه می دهد ایده های برای بازی مربوط به طبیعت برای هر دو جوان و کودکان بزرگتر است.

رایگان بازی همچنین می توانید کمک به کودکان حس را از چیزهایی که آنها پیدا کردن سخت به درک. در این زمان زمینه این به این معنی است که پدر و مادر ممکن است مشاهده کودکان در حال بازی coronavirus بازی و یا بازی که در آن وجود دارد یک موضوع از بیماری یا مرگ. این طبیعی است و احتمالا مفید برای کودک به درک آنچه آنها در حال تجربه. وجود دارد بدون نیاز به جلوگیری از این نوع بازی اما پدر و مادر می تواند با استفاده از آن برای تحریک بعد مکالمات اگر آنها نگران هستند کودک خود را.

پدر و مادر فرزندان خود را می دانید بهتر از هر کسی. برخی از خواهد بود کاملا خوشحال با ریاضی پس از انگلیسی به دنبال دست خط – اما بسیاری از دیگران نیست. بدون در نظر گرفتن بازی با پشتیبانی از سلامت احساسی هر کودک. این اجازه می دهد تا برخی از آنها را کنترل و تسکین فشار بر پدر و مادر برای تبدیل شدن به یک معلم به بهبود سلامت روانی کل خانواده است. تمام کودکان نیاز به زمان و فضا به صورت رایگان هر روز بازی در حال حاضر احتمالا بیشتر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو