Coronavirus کشته شدن 7 نفر در ایتالیا همه گیر ترس گرفتن وال استریت

این ویروس تا به حال قرار داده شهرستانها چینی به مستند در هفته های اخیر مختل ترافیک هوایی و مسدود جهانی عرضه زنجیره ای برای همه چیز از اتومبیل برای گوشی های هوشمند است.

اما چین اقدامات به خصوص در ووهان – به کانون شیوع – احتمالا مانع از صدها نفر از هزاران نفر از موارد گفته رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) هیئت در چین, Bruce Aylward اصرار بقیه جهان برای یادگیری درس از اقدام سریع است.

“آنها در یک نقطه در حال حاضر که در آن تعدادی از درمان مردم بیرون آمدن از بیمارستان هر روز خیلی بیشتر از بیمار در,” او گفت:.

افزایش موارد خارج از سرزمین اصلی چین باعث تیز می افتد در بازارهای جهانی سرمایه گذاران به فرار به پناهگاه های امن. بازارهای سهام اروپا دچار بزرگترین رکود پس از اواسط سال 2016 طلا افزایش یافت و به هفت سال اخیر نفت و سقوط 4 درصد.

داو جونز صنعتی کبوتر به یک دو ماه اخیر در حالی که S&P 500 و Nasdaq شد و در کمترین سطح خود در سه هفته در روز دوشنبه همه خاموش در حدود 3 درصد است.

وال استریت ترس سنج CBOE Volatility Index شروع به پریدن کرد در شش ماه اخیر. اوایل هفته گذشته وال استریت اصلی شاخص های بریده رکورد تا حدودی در خوش بینی است که اقتصاد جهانی خواهد بود قادر به ضربه محکم و ناگهانی از coronavirus.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کلمه “همه گیر” مناسب نیست حقایق است.

“ما باید تمرکز بر مهار در حالی که آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر” او به خبرنگاران در ژنو گفت که این دنیا نمی شد شاهد یک uncontained گسترش و یا در مقیاس بزرگ مرگ و میر.

این بیماری همه گیر در چین به اوج خود رسید و بین Jan. 23 Feb. 2 و دارای کاهش بوده است پس از این که گفت.

دکتر مایک رایان سر که در شرایط اضطراری برنامه به خبرنگاران گفت: آن را هنوز هم ممکن است حاوی ویروس و که آن را ممکن است به نظر می رسد هر سال مانند آنفولانزا.

“ویروس ممکن است حل و فصل کردن به یک الگوی بومی از انتقال به یک الگوی فصلی, انتقال, و یا آن را می تواند سرعت بخشیدن به تمام عیار جهانی و همه گیر او گفت:” در ژنو در روز دوشنبه ، “و در این مرحله ممکن است به می گویند که از این واقعیت است که رفتن به اتفاق می افتد.”

کاخ سفید با توجه به درخواست نمایندگان مجلس برای بودجه اضطراری به سطح شیب دار تا پاسخ خود را به سرعت گسترش ویروس یک سخنگوی کاخ سفید و دولت منبع روز دوشنبه گفت:. سیاسی و واشنگتن پست گزارش داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است درخواست 1 میلیارد دلار.

ایتالیا در معرض خطر

اروپا بزرگترین شیوع این است که در ایتالیا با برخی از 220 عفونت – در مقایسه با فقط سه تا قبل از جمعه و هفتم مرگ است.

در شمال ایتالیا مقامات مهر و موم کردن بدترین متاثر از شهرها و ممنوع تجمعات عمومی در سراسر طیف گسترده ای منطقه متوقف کارناوال در ونیز که در آن وجود دارد دو مورد.

مغازه ها بسته میله بسته شده و مردم به یکدیگر صحبت می کنند از یک فاصله امن.

ژاپن تا به حال 773 موارد از اواخر یکشنبه عمدتا در کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو.

در کره جنوبی, هواپیماهای بدون سرنشین, فیلم نشان داد آنچه به نظر می رسد صدها نفر از مردم صف بندی در خارج از Daegu سوپر مارکت برای خرید ماسک صورت.

اندازه گیری امداد

لیانگ Wannian از چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: در حالی که افزایش سریع شده بود متوقف شده بود وضعیت هنوز هم ترسناک است. او گفت: بیش از 3000 پرسنل درمانی در حال تبدیل به یکی از آلوده ترین استان هوبئی اطراف ووهان احتمالا با توجه به عدم وجود دنده محافظ و خستگی.

به استثنای هوبئی چین گزارش 11 مورد جدید که پایین ترین سطح از بهداشت ملی اقتدار آغاز چاپ و نشر در سراسر کشور روزانه ارقام در Jan. 20.

Coronavirus آلوده تقریبا 77,000 نفر کشته و بیش از 2500 در چین بسیاری از آنها در هوبئی.

به طور کلی چین گزارش 409 موارد جدید در سرزمین اصلی از 648 روز قبل از آن با در نظر گرفتن تعداد کل عفونت به 77,150 موارد از Feb. 23. مرگ و میر افزایش 150 تا 2,592.

وجود دارد اندازه گیری برای کمک به جهان و دومین اقتصاد به عنوان بیش از 20 استان در سطح حوزه های قضایی از جمله پکن و شانگهای گزارش صفر عفونت های جدید.

در خارج از سرزمین اصلی چین, شیوع بیماری گسترش یافته است به برخی از 29 کشور و سرزمین با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

کره جنوبی گزارش داد 231 جدید, موارد مصرف آن در مجموع به 833. بسیاری از آنها در آن چهارم-بزرگترین شهر Daegu که بیشتر شد جدا با Asiana Airlines و هوایی کره تعلیق پروازها وجود دارد تا در ماه آینده.

کویت و بحرین و عمان و افغانستان و عراق گزارش اول خود را جدید کروناویروس موارد در افرادی که تا به حال شده به ایران که در آن تلفات شد 12 کشته و 61 آلوده. بسیاری از عفونت در شیعه به شهر مقدس قم.

یک که تیم به دلیل در ایران در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>