یادداشت سردبیر: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده coronoavirus همه گیر و در بیشتر موارد اعلام شده است در چند متحده است. بهداشت عمومی محقق Aubree گوردون توضیح می دهد که چرا مدارس در سراسر کشور در حال بسته شدن هستند.

1. می تواند کودکان COVID-19?

کودکان می گرفتن ویروس SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 بیماری است که آلوده بیش از 121,000 و باعث بیش از 4000 مرگ و میر. اما به دلایلی که ما مقامات بهداشت عمومی و پزشکان نمی دانند بسیاری از کودکان نمی به نظر می رسد بسیار بیمار از عفونت است. در واقع, برخی از کودکان ممکن است صفحه نمایش هر گونه علائم در همه.

در چین که در آن بهترین داده های بالینی در دسترس هستند کمتر عفونت شد مستند در کودکان و نوجوانان نسبت به افراد مسن است. این همان الگوی دیده می شد در طول 2002-2003 شیوع بیماری سارس coronavirus یک ویروس است که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2.

آن است که روشن نیست که آیا کودکان ممکن است کمتر مستعد ابتلا به این ویروس به این معنی است که آنها کمتر به احتمال زیاد به آن را گرفتن و یا اگر آنها فقط باید علائم خفیف تر از بزرگسالان به طور متوسط و در نتیجه کمتر احتمال دارد به شناسایی به عنوان موارد است. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که وجود داشته است هیچ گزارشی از موارد منجر به مرگ COVID-19 در کودکان با سن کمتر از 10. در کودکان بزرگتر و نوجوانان وجود دارد و تنها شده است یک مستند مرگ به دانش من. بنابراین کودکان و نوجوانان بسیار کمتر احتمال دارد به COVID-19 نسبت به بزرگسالان و اگر آنها, گرفتن, آن, آنها به طور معمول خفیف بیماری است.

2. چه نقشی مدارس بازی ؟

تنفسی و بیماری های ویروسی در حال گسترش زمانی که مردم در تماس با یکدیگر است. این به این معنی است که هر جایی که مردم جمع آوری در مجاورت نزدیک می تواند منجر به انتقال ویروسی.

یکی از بهترین راه هایی است که ما باید برای کمک به کنترل شیوع بیماری های همه گیر و یا از ویروس ها مانند آنفلوانزا است که نزدیک به مدارس. دلیل این است که کودکان تمایل دارند که بسیار مستعد ابتلا به مشترک انسان ویروس های تنفسی. آنها ریخته و یا انتقال ویروس در سطوح بالاتر و بیشتر از بزرگسالان است که باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد برای انتقال این بیماری است. و آنها به طور معمول فقیر عادات بهداشت از بزرگسالان است.

در نتیجه بسیاری از کشورها همه گیر برنامه شامل برنامه ای برای تعطیلی مدارس. اما این مهم است به یاد داشته باشید که مدرسه تعطیل نیست و تضمین شده برای کاهش انتقال است. زمان بسته شدن بسیار مهم است. تعطیلی در اوایل بیماری هستند بیشتر احتمال دارد به تواند موثر باشد و ممکن است آنها را بی اثر اگر کودکان فقط جمع آوری در مکان های دیگر.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, New York City, مدرسه صدراعظم ریچارد کررنزا و دیگران استقبال دانش آموزان به عنوان آنها خروج خود را در روز اول مدرسه Setp. 5, 2019. کررنزا و د Blasio باید گفت: بسته شدن مدارس آخرین رفت و آمد مکرر. Mpi43/MediaPunch/IPX. AP Photo/Mpi43/MediaPunch /IPX

3. چرا نزدیک مدارس اگر کودکان نمی کنید بسیار بیمار با COVID-19?

در حالی که SARS-CoV-2 به نظر می رسد به ندرت باعث بیماری شدید در کودکان آن است که هنوز هم ممکن است که کودکان نقش مهمی در انتقال است. این مهم است که توجه داشته باشید که افرادی که علائم بیماری های تنفسی مانند سرفه و عطسه به طور کلی در نظر گرفته می شود بیشتر عفونی نسبت به کسانی که در حال نشان دادن علائم. چرا که این ویروس گسترش می یابد هنگامی که یک فرد سرفه یا عطسه.

COVID-19 انتقال بسیار کارآمد و مردم لازم نیست که از قبل موجود ایمنی. بدون کنترل بخش بزرگی از جمعیت تبدیل خواهد شد آلوده در هر منطقه ای که این ویروس در گردش است. و به دلیل شدت این ویروس در افراد مسن این امر قابل توجهی باعث بیماری شدید و مرگ شود.

در مناطقی که شیوع زیادی رخ می دهد که سیستم بهداشت و درمان مه غرق شده و منجر به افزایش مرگ و میر برای COVID-19 و افزایش مرگ و میر ناشی از همه علل. به شدت از این وضعیت در نتیجه نیاز جوامع به انجام آنچه آنها می تواند به محدود کردن انتقال است.

4. اگر بسته شدن مدارس ممکن است کمک کند چرا که نه فقط همه آنها را در حال حاضر ؟

مهم است به یاد داشته باشید که بسیاری از اقتصادی و هزینه های اجتماعی است که با تعطیلی مدارس. هنگامی که مدارس تعطیل هستند, کودکان دست در یادگیری است. تمدید تعطیلی ممکن است منجر به کودکان در حال سقوط است. آنها همچنین باعث افزایش غیبت کارگر هنگامی که پدر و مادر را مجبور به ماندن در خانه با بچه های خود را. که به نوبه خود بر اقتصاد به عنوان یک کل است و ممکن است تضعیف کلیدی خدمات مانند مراقبت های بهداشتی و اجرای قانون است.

از یک دیدگاه اجتماعی کم درآمد و تک والد خانواده ها به خصوص تحت تاثیر قرار. کارفرمایان ممکن است کمک مالی پرداخت می شود بیمار زمان به کارگران ترک پدر و مادر برای انتخاب بین ترک کودکان در کمتر از ایده آل مراقبت و یا بدون نظارت و یا قادر به پرداخت برای نیازهای اساسی.

مدارس اغلب نیز به عنوان یک خدمت مهم حمایت اجتماعی ارائه غذاهای گرم و خدمات مورد نیاز به کم درآمد و کودکان بی خانمان. برای این کار دقیق, دلیل, نیویورک شهرستان رهبران اعلام کرده اند که آنها را مشاهده کنید تعطیلی مدارس به عنوان آخرین چاره. تصمیم به بستن مدارس و هنگامی که به آنها نزدیک بسیار پیچیده است و بستگی دارد تعدادی از عوامل.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de