Coronavirus نیست پایان ‘دوران کودکی بی گناهی’ اما یک فرصت برای دوباره فکر می کنم حقوق کودکان

این COVID-19 همه گیر آورده تغییرات شدید به زندگی خانواده ها در سراسر جهان و پدر و مادر باید تا به حال به تصمیم می گیرید که چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد کوروناویروس.

بسیاری از کارشناسان از جمله روانشناسان کودک و ضربه و انعطاف پذیری متخصصان و طرفداران از صندوق کودکان سازمان ملل متحد معتقدند که در حالی که پدر و مادر باید آگاهی خود را از نگرانی و متفکرانه در مورد چگونه آنها بحث coronavirus کودکان نباید در تاریکی نگه داشته.

اما نباید ما محافظت از کودکان از ترس و نگرانی ؟ در این نامشخص زمان برخی از والدین ممکن است احساس نگران آن است که COVID-19 است که باعث از دست دادن بی گناهی.

به عنوان یک محقق در بخش مطالعات کودکی من بررسی اسطوره دوران کودکی بی گناهی اطلاع, اجتماعی, شیوه در آمریکای شمالی متن. برای برخی از والدین در صحبت کردن با کودکان در مورد این واقعیت از یک بیماری همه گیر ممکن است اخلال چشم انداز با توجه به این باور گسترده که در دوران کودکی باید بی خیال.

همراه با معاصر فشار به سرگرمی, ورزش و آموزش کودکان به بزرگسالان موفق بسیاری از والدین امروز ممکن است احساس می کنید مجبور به ساخت یک گناه حتی جادویی کودکی با حفاظت از آنها را از غم و اندوه و ترس و حتی ناامیدی.

انحصاری بی گناهی

ژان ژاک روسو پرتره منتشر شده در ‘گالری پرتره با خاطرات, دانشنامه آزاد,’ 1833. (Shutterstock)

کودکی بی گناهی مدرن ساخت و ساز تا حد زیادی با الهام از این کار از اوایل مدرن متفکران مانند ژان ژاک روسو. خود و دیگران مفاهیم دوران کودکی بی گناهی ریشه در یک سفید طبقه متوسط اروپا-محور و hetero-مردسالار جهان بینی است که از مطالعه حذف می کردند واقعیت از همه اما اکثر ممتاز.

از قرن 19 از جمله اعتقادات سوخت نگرانی کودک کار بهداشت و آموزش و پرورش و شکل سیاست اجتماعی و قانون در اروپا و آمریکای شمالی در راه است که باید پیشرفته خاص سفید و upper-class منافع اقتصادی. ایده آل از دوران کودکی بی گناهی بود و هنوز هم انحصاری.

این قرن 19 ایده های در مورد دوران کودکی بی گناهی نیز تجربیات دشوار است — مانند کسانی که از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده کودکان — به نظر می رسد غیر طبیعی و بی تجربگی نشانگر که می تواند یک کودک و حقوق که دیده می شود به عنوان مهم ترین.

بی گناهی اسطوره

واقعیت این است که در دوران کودکی به عنوان یک دولت بی گناهی — نه-دانستن و یا بی تجربگی — یک اسطوره است. همه کودکان تجربه غم و اندوه, غم و اندوه و ترس و ناامیدی برخی زودتر و در اندازه گیری بیشتر از دیگران است.

برای بسیاری از کودکان مانند کسانی که تجربه کرده اند و بیماری و بلایای طبیعی و فقر و بی خانمانی پناهندگان سلب مالکیت یا تروما و برای سیاه racialized یا بومی کودکانی که تجربه نژادپرستی — از زمان همه گیر نیست اولین بار با آنها دست و پنجه نرم با سختی. این درست است به خصوص برای کسانی که صورت های متعدد و یا متقاطع آسیب پذیری و موانع است.

در حال حاضر COVID-19 مجبور است همه جوان و پیر به مقابله با واقعیت های اجتماعی و انزوا و بیماری و مرگ.

“من بیرون بروید چرا که فرزندان من چیزی برای خوردن می خواند یک ثبت نام انجام شده توسط Digna اخدا در آسونسیون, پاراگوئه, مارس 23 سال 2020 به عنوان او جمع آوری زباله و بازیافت. پاراگوئه دولت جنبش محدود از مردم برای جلوگیری از گسترش COVID-19. AP Photo/Jorge Saenz

دوباره فکر می کنم اعتقادات

COVID-19 می تواند فرصتی برای تجدید نظر فراگیر و غالب غربی اعتقادات بی گناهی را به عنوان یک جهانی دوران کودکی ایده آل است. ما می تواند به ایجاد فضای باز گفتگو در مورد حقوق کودکان و قابلیت های.

جهانی و همه گیر است که یک فوتی و فوری یادآوری است که هیچ فرزند معاف از احساسات سخت و تجارب چرا که هیچ کس مصون است. حتی پدر و مادر با بیشترین فراوان مالی و فرهنگی و حتی سیاسی منابع نمی تواند به طور کامل محافظت از کودکان خود را از COVID-19 عمیق و گسترده اثرات.

در عین حال همه گیر نیز به ما یادآوری می کند که مشکلات تبعیض. در حالی که اجتماعی فاصله ناراحتی خانواده هایی که قادر به کار از خانه با چالش های به مراتب برجسته تر برای کسانی که مشغول به کار در خط مقدم در خدمات ضروری و یا رو اخراج به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تجربه بی خانمانی و یا زندگی در پناهگاه و یا مسکن اجتماعی است.

این نابرابری ها را به صورت واضح تر تمرکز در نور از بحران حاضر نیست جدید: کودکان در کانادا و سراسر جهان تجربه تبعیض آمیز اثرات نابرابری در هر روز است.


ادامه مطلب: کانادا به جرم جعل بحران در بومی مراقبت فاستر


هنگامی که ما تمرکز بر حفاظت از کودکان بی گناهی توسط پناه آنها از سختی ما سکوت دشوار احساسات و تجارب است. بیشتر چه, ما ممکن است خطر ابتلا به آموزش آنها را به چشم پوشی از بی عدالتی.

کودکان باید حقوق

در این زمان نامشخص این منطقی است که ما باید در مورد رفاه کودکان. اما حمایت خود را از حقوق بشر امروز و هر روز بدان معنی است که به طور جدی سوالات خود را در نگرانی و قابلیت های.

برخی از رهبران جهان باید مدل این نوع احترام از جمله نروژی نخست وزیر Erna Solberg برگزار شد که کودکان و نوجوانان-تنها کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در پاسخ از طریق توییتر به یک دختر هشت ساله در, دست نوشته نامه و بعد از آن صحبت به طور مستقیم به کودکان به اذعان خود ترس و نگرانی و نا امیدی و تشکر از آنها را برای تلاش های خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس توسط تمرین های اجتماعی فاصله.

او همچنین اعلام کرد $7.5 میلیون دلار در کمک های مالی به کودکان و نوجوانان کمک به تامین سلامت روانی و حمایت از کودکان و جوانان را تحت تاثیر تعطیلی مدارس.

کودکان, تند و تلخ, فوری کلمات

این نمونه ها در همراهی با روح کنوانسیون ملل متحد در مورد حقوق کودک (CRC).

ماده 12 شناسایی به عنوان اساسی یک کودک مناسب به نظر و برای بزرگسالان به گوش دادن و نگاهی که به نظر جدی است. ماده 13 اذعان دارد که کودکان حق دارند برای پیدا کردن چیزهایی که همه چیز و به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها فکر می کنم.

این دو مقاله مورد بررسی انگیزه برای جمهوری دوران کودکی و جوانی فروم 2019 که من شرکت سازمان یافته در اتاوا برای جشن 30 سالگرد CRC. این رویداد آورده 171 نویسندگان جوان با هم برای به اشتراک گذاشتن بینش خود را در چالش های زندگی روزمره خود از جمله تغییر آب و هوا, بهداشت و رفاه, و هویت. یک فرد جوان نوشت:

“کوچک خاموش ناچیز

آن سه کلمه چه به ما گفته می شود

شما بیش از حد جوان شما را درک زمانی که شما مسن تر

ما هستیم گفت: به نظر ما مهم نیست اما ما چیز متفاوت است.”

من در بر داشت نویسندگان جوان’ تند و تلخ اغلب فوری کلمات به یک قدرتمند یادآور چقدر مهم است برای بزرگسالان به ایجاد فضا برای کودکان به بیان خودشان هستند و نظرات خود را به طور جدی.

وقتی که می آید به COVID-19 کودکان و بزرگسالان به طور یکسان بخشی برای بازی در مسطح منحنی. اینها دشوار و وخیم بار اما برگزاری به اسطوره دوران کودکی بی گناهی را ندارد و این بحران هر گونه آسان تر است.

بزرگسالان می توانند از این فرصت برای مدل دلسوزی برای خودمان و دیگران تصدیق و بحث در مورد امتیاز و نابرابری و تمرین و جشن مسئولیت اجتماعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de