Coronavirus است گسترش از طریق روستایی جنوب را در معرض خطر جمعیت – بازگشایی اقتصاد آن را بدتر خواهد کرد

در روستایی در جنوب این COVID-19 بیماری همه گیر در حال تبدیل شدن به یک سکوت فاجعه است.

به عنوان ساکنان روستایی رفت و آمد به شغل در شهرستانها و حمل و نقل هاب آنها که در معرض ویروس و آوردن آن به خانه به یک جمعیت در حال حاضر در خطر است.

بیماری های مزمن است که می تواند منجر به شدیدتر COVID-19 علائم شایع در سراسر روستایی جنوب. جمعیت مسن تر و فقیرتر از خیلی از کشور و نظام سلامت به وخامت بوده است برای سال ها به عنوان بيمارستان از دست دادن کارکنان و نزدیک است.

با وجود جمعیت پذیری ایالت های جنوبی شده اند یک دژ محکم مقاومت به فدرال و توصیه های بین المللی در سراسر COVID-19 اقدامات حفاظتی. بسیاری از کشورهای’ تاخیر و فسخ به تصویب “کانکس-در-خانه” سیاست گره خورده بودند به بحث های اقتصادی.

در حال حاضر فرمانداران با استفاده از همان دلایل اقتصادی برای شل کردن آن محدودیت. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به نام برای بازگشایی انواع مختلفی از کسب و کار از جمله سالن مو شروع جمعه و رستوران ها و حتی تئاتر شروع دوشنبه با وجود نگرانی از مقامات بهداشت عمومی. می سی سی پی نیز با توجه به بلند کردن آن پناهگاه در خانه سفارشات به دلایل اقتصادی. وقتی اتفاق می افتد که کارگران خدمات پس از نیمه محافظت از قرار گرفتن در معرض را پیدا خواهد کرد خود را در خطر بیشتر است.

به دانشگاه می سی سی پی که جامعه شناسان کار با جوامع روستایی در طیف وسیعی از انعطاف پذیری مسائل به خصوص سلامت ما نگران اقتصادی و بهداشت و درمان عواقب بازگشت به کسب و کار قبل از منطقه آماده است برای حفاظت از ساکنان آن است.

روستایی مسافران در خط مقدم شهری

مناطق روستایی ممکن است به نظر می رسد جدا از coronavirus تهدید اما در جنوب و یکی در 12 ساکنان روستایی رفت و آمد به شهری hub برای کار. بسیاری از کسانی که شغل هستند در خط مقدم از مراقبت های بهداشتی و خدمات صنایع که در آن قرار گرفتن در معرض دیگر مردم سخت است برای جلوگیری از.

در خیلی از جنوب “کانکس-در-خانه” سفارشات تا به حال سست تفسیر “ضروری پرسنل” که معاف از سفارش. آنها شامل کارکنان در بالا قرار گرفتن در معرض مشاغل – تحویلدار فست فود کارگران و پرستاران ثبت نام شده همه میان بزرگترین اشتغال مناطق جنوبی متحده است. بسیاری از این کارگران کمتر احتمال دارد به مرخصی استعلاجی و یا قادر به کار از خانه. و آنها در حال پرداخت دستمزد پایین تر به طوری که بسیاری هنوز هم رفتن به محل کار حتی زمانی که آنها بیمار است.

این کارگران ذخیره شده اند برخی از قرار گرفتن در معرض در حالی که رستوران های منتقل شده به درایو-از طریق عملیات و اجتماعی فاصله تشویق می شد. اگر دیگر ایالت های جنوبی به دنبال گرجستان منجر شود و شروع به بلند کردن اجسام فعلی خود را در حمایت از کارگران شانس از در معرض بودن به کسی عفونی با کروناویروس افزایش است.

می سی سی پی روستایی عفونت شماره ایستادگی در خاص: 62 درصد از دولت coronavirus موارد که از اواسط ماه آوریل بودند در روستایی شهرستان و دولت تا به حال شمارش بیش از 200 مرگ و میر. روستایی عفونت نرخ بيشتر و در مناطق شهری: 181 مورد در هر 100,000 نفر نسبت به 128 شهری در شهرستانهای استان است. جنوب به عنوان یک کل به حال شهری بیشتر موارد اما هنوز هم یک روستایی عفونت رای دادن.

جنوب آماده نیست برای یک COVID-19 خروش

ایالت های جنوبی در حال حاضر در حال تقلا برای مدیریت هر دو تشخیص از coronavirus موارد و درمان این بیماری است. خود را تست ظرفیت های ضروری برای کنترل این بیماری همه گیر در حال افزایش بوده است اما همچنان پراکنده و پایینتر از میانگین ملی است. دسترسی به مراقبت های به طور فزاینده ای دشوار است.

می سی سی پی است فقط بیش از 400 تخت ICU در بزرگترین بیمارستان منطقه خدمات Jackson. در حال حاضر 100 نفر از کسانی که در حال اشغال شده است. تخمین محافظه کارانه پیش بینی است که نیازهای روستایی ICU تخت دو برابر خواهد شد و به بیش از 800 نفر در شش ماه آینده تحت وزش coronavirus عفونت بینی.

هواکش ها حتی بزرگتر نگرانی است. دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی تنها حدود 125 تا 150 هواکش در آن امکانات و مقامات برآورد 40 درصد به نیمی از آنها در استفاده در هر روز داده می شود.

روستایی جنوب سلامت مشخصات می افزاید: به این خطر است. این منطقه دارای میزان بالاتری از شرایط مزمن پزشکی که پیدا شده است به طور قابل توجهی افزایش احتمال که یک فرد آلوده با coronavirus را توسعه شدید COVID-19. در میان اولین 159 مردم به مرگ از COVID-19 در می سی سی پی بیش از نیم تا به حال بیماری های قلبی عروقی بیش از 40 درصد دیابت و یا فشار خون بالا و یک سوم چاق بودند.

بسیاری از مراقبت از این بیماران در حال تحویل از طریق کاهش روستایی سیستم مراقبت های بهداشتی. از 128 روستایی بیمارستان تعطیل در سراسر کشور در 10 سال گذشته بیش از نیمی از آنها در جنوب. این بیماری همه گیر است و بیشتر ایجاد مشکلات مالی برای بیمارستان های روستایی به عنوان روش های غیر ضروری شده است به تعویق افتاد. هر شهرستان در می سی سی پی در نظر گرفته است محروم معنی ساکنان کافی ندارید پزشکان حتی اگر آنها دسترسی به یک مرکز مراقبت های بهداشتی.

تست و سرمایه گذاری در بهداشت و درمان طولانی مدت

در کوتاه مدت ایالات جنوبی نیاز به افزایش خود را آزمایش coronavirus موارد است. سرانه جنوب اداره می شود در حدود 20 درصد کمتر شد. بسیاری از ایالت های جنوبی در حال حاضر تکیه بر پاپ آپ, تست, در سایت به طور موقت افتتاح شد در مکان های که در آن امکانات دیگر در دسترس نیست. دائم به خوبی مواجه نگردند مراکز تست کمک خواهد کرد که ساکنان می دانید که به کجا برود.

در دراز مدت این کشورها نیاز به سرمایه گذاری در زیرساخت های بهداشت روستایی.

روستایی و بیمارستان ها و داروخانه ها ضروری است برای کاهش خطر طولانی مدت در میان روستایی جنوبی ها به خصوص کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن. آنها نیز مهم “اقتصادی مجریان” برای جوامع خود. با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان آمار هر دلار صرف شده توسط یک پشتیبانی بیمارستان US$2.30 از دیگر فعالیت های کسب و کار در جامعه و بیمارستان ها یک منبع بالا از بخش خصوصی شغل.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net