Coronavirus است ‘یک موج بزرگ,’ نه فصلی که متخصص نشان می دهد

تورنتو — Coronavirus موارد در سراسر جهان ممکن است “یک موج بزرگ” به جای یک سری از امواج متعدد با توجه به یک دکتر با سازمان جهانی بهداشت, اما دیگر کارشناسان در حال استفراغ کردن, شک و تردید در این نوع از شباهتها.

“این رفتن به یک موج بزرگ” که سخنگوی دکتر مارگارت هریس گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

“این رفتن به بالا و پایین رفتن کمی … بهترین چیز این است که برای پهن کردن آن و تبدیل آن به تنها چیزی که زني در پای خود را. اما در لحظه اول و دوم و موج سوم این چیزها واقعا حس و ما واقعا تعریف آن است که راه.”

برای ماه, مقامات بهداشتی در کانادا و در سراسر جهان توصیف کرده اند COVID-19 مورد در “امواج” و تشویق مردم به کمک به “صاف منحنی” جلوتر از پیش بینی “موج دوم” این سقوط. توصیف بیماری های همه گیر در امواج متعدد و قدمت آن به آنفلوآنزای اسپانیایی 1918 زمانی که بیش از 50 میلیون نفر در طول سه موج مجزا.

یک قرن بعد هریس می گوید: این بیماری همه گیر ممکن است متفاوت باشد.

“مردم هنوز هم فکر کردن در مورد فصل است. چیزی که همه ما نیاز به ما سر این است که یک ویروس جدید و … این یک رفتار متفاوت,” او گفت:.

جولای شده است یک رکورد در ماه برای موارد جدید COVID-19 در سراسر جهان رانده شده توسط موج در ایالات متحده و برزیل است. کانادا caseload است به طور کلی trended رو به پایین اما این کشور هنوز به طور کامل صاف منحنی آن.

کانادا زمان مسیر شبیه تیز موج که به اوج خود رسید و در مارس 3, با 2,760 موارد جدید و دیده است یک ثانیه بیشتر تدریجی ضربت در ماه جولای.

اما برخی از کارشناسان بهداشت و درمان در حال هل دادن به عقب در برابر عمل توصیف این بیماری همه گیر در امواج یا به عنوان “یک موج بزرگ” یا متعدد و متوالی امواج. دکتر مایکل کاری پزشک اورژانس در, دلتا, B. C., و بالینی دستیار استاد در دانشگاه بریتیش کلمبیا دلگرم کننده است صبر کنید و ببینید رویکرد است.

“من فکر می کنم ما باید دور ماندن از هر گونه موج خصوصیات تا زمانی که ما می توانید نگاهی به این صورت گذشته نگر,” کاری گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه.

“ما می دانیم که این می تواند به سرعت در حال تغییر است و ثابت نیست الگوی چگونه بیماری های همه گیر شده است.”

کاری اذعان کرد که همه گیر باقی مانده مایع وضعیت که همه در آن طول می کشد به جرقه موج دیگری است ، اما او می گوید: تاکید بیش از حد قرار داده شده است در مقایسه با COVID-19 به آنفلوانزا است که به دنبال یک الگوی فصلی که در واقع این دو ویروس ها کاملا متفاوت است.

“هر زمان که ما در حال برخورد با یک ایستگاه جدید, آیا آن را در سلامت اقتصاد ما همیشه سعی کنید به آن را مربوط به موقعیت های قبلی. بنابراین با COVID-19 آن را عفونی عفونت های ویروسی و ما همیشه سعی کردم به آن را مربوط به آنفلوانزا,” او گفت:.

“ما نگه داشتن این تفکر آنفولانزا هنگامی که آن را نمی آنفولانزا و ما حتی نمی دانند چرا آنفولانزا است که فصلی.”

او در مقایسه با تلاش برای مشخص کردن مسیر COVID-19 عنوان شبیه به تلاش برای پیش بینی یک قله در بازار سهام است.

“شما نمی دانید که اگر بازار سهام به اوج خود رسید تا پس از آن به اوج خود رسید در غیر این صورت ما همه می خواهم بسیار غنی است,” او گفت:.

با استفاده از “موج دوم” برای توصیف پیش بینی افزایش موارد این سقوط ممکن است یک ابزار مفید برای, پیام, اما برخی از پزشکان می گویند آن را بیشتر از یک استراتژی ارتباطات از دقیق علمی اندازه گیری.

“هیچ چیز وجود دارد به طوری دقیق در مورد آن. آن را بیشتر مفید ابزار ارتباطی” استیون هافمن, استاد جهانی, سلامت, حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه یورک در تورنتو و مدیر استراتژی جهانی آزمایشگاه گفت CTVNews.ca در مصاحبه زودتر.

امواج یا نه, نکته مهم این است که به استخدام موثر بهداشت عمومی استراتژی برای سرکوب موارد گفت: دکتر النور ماهی یک ایمونولوژی استاد در دانشگاه تورنتو است.

“این که آیا آن یک موج بزرگ و یا دوم و سوم امواج یا خوشه شیوع ….(این) کلیدی است برای آماده با تست سریع و تماس با ردیابی به بلانت انتقال در جوامع” ماهی گفت.

به عنوان چهارشنبه و کانادا ثبت کرده است 115,470 موارد COVID-19 و 8.917 نفر کشته شده اند. بیش از 6000 موارد در نظر گرفته شده فعال است.

با فایل های از CTV را جکی Dunham

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de