کروناویروس در حال تغییر است مجالس ترحیم و چگونه ما را در مقابله با مرده

به عنوان نرخ مرگ صعود از COVID-19 چه اتفاقی می افتد به بدن از کسانی که مرده ام تبدیل خواهد شد به طور فزاینده فشار دادن موضوع است. افرادی که عزیزانشان را از دست داده خواهد شد که با ادعا های اضافی تروما قادر به آنها را به مناسب “قرار” به عنوان مجالس ترحیم به طور چشمگیری تغییر در کوتاه مدت.

قانون را درمان انسان باقی می ماند و همواره استوار بر دو چیز است: احترام به مرده و نگرانی های بهداشتی در سراسر بدن فروپاشی و خطر ابتلا به بیماری. و در حالی که تمام اقدامات ممکن را گرفته و به رعایت احترام به مردگان در بیماری های همه گیر تاکید ناچار شیفت به سلامت عمومی است.

Coronavirus عمل 2020 توسط اورژانس قوانین تصویب شده توسط پارلمان بریتانیا برای مقابله با شیوع است که می تواند تا 80 درصد از جمعیت بریتانیا. قانون معرفی طیف وسیعی از جارو قدرت است که اجازه می دهد تا نهادهای عمومی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. این و دیگر اقدامات دولت خواهد تاثیر قابل توجهی بر چه مرده و چه مجالس ترحیم در حال انجام در هفته های آینده و ماه – که من طرح زیر:

1. خانواده-تنها مجالس ترحیم

به عنوان بخشی از مستند معرفی شده در مارس 23, تشییع جنازه هنوز هم می توانید پیش بروید برای جلوگیری از جمع شدن ساختمان – اما با حضور محدود به خانواده.

این را اجتماعی فاصله آسان تر حفاظت نه تنها تعداد کمی از عزاداران بلکه مدیران مراسم تشییع جنازه و دیگر گورستان کارکنان که نقش حیاتی به عنوان نرخ مرگ و میر افزایش می دهد.

البته تاثیر عاطفی تغییر فرمت های مراسم تشییع جنازه در زندگی خواهد بود وحشتناک. بسته تابوت جلوگیری از خانواده ها از دیدن یک دوست که ممکن است به تنهایی درگذشت در بیمارستان و یا بوسیدن آنها خداحافظی. و محدود کردن حضور در مجالس ترحیم را ناراحت بستگان و دوستان آن مرحوم که از لحاظ جسمی نمی تواند حضور داشته باشد.

زنده جریان تشییع جنازه ممکن است کمک کند – به عنوان برخی از خانواده انجام می دهند – اما بسیاری از مردم احساس می کنید که آن را به همان – با گسترده تر پشتیبانی اجتماعی است که مجالس ترحیم فراهم است که بخش مهمی از فرایند هایی را از دست داده و همچنین.

2. مرگ ثبت نام

مرگ و میر معمولا ثبت شده توسط یک عضو خانواده که حضور در دفتر ثبت و در فرد. اما اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر به عنوان فشار بر روی سیستم را افزایش می دهد – و به محدود کردن میزان انتقال ویروس – Coronavirus قانون همچنین اجازه می دهد تا مدیران مراسم تشییع جنازه به ثبت مرگ و میر و برای اسناد و مدارک برای ارائه به صورت الکترونیکی.

زمانی که پزشکان تایید علت مرگ برای COVID-19 قربانیان این قانون که یک دوم دکتر نیز باید این بررسی و ارائه تاييدی گواهی نیز بوده است آرام و به سرعت را. حکومت معرفی شد پس از منچستر GP هارولد Shipman شد به اعدام محکوم و در سال 2000 از قتل 15 از بیماران خود و cremating بدن خود را (هر چند مظنون به تعداد بیش از 200).

خانواده تنها مجالس ترحیم را عزادار سخت است. شاتر

3. دور انداختن inquests

مرگ و میر ناشی از برخی بیماری ها باعث داوران inquests به عنوان یک ماده از قانون است. اعضای هیئت منصفه شنیدن شواهد و می توانید نتیجه گیری که در آن سوال وجود دارد بیش از چگونه مرحوم درگذشت. اما قانون حذف الزام قانونی برای داوران inquests به تایید و یا مشکوک COVID-19 مرگ و میر ناشی از داوران inquests مدت زمان طولانی را به انجام. به تأخیر انداختن این inquests تا پس از همه گیر نیز می تواند آسیب زا برای خانواده های COVID-19 قربانیان.

4. حمل و نقل ذخیره سازی و برخورد با بدن

مقامات محلی داده شده است گسترده قدرت تحت قانون جدید به اطمینان حاصل شود که بدن در حال درمان با مراقبت و احترام و که سیستم کند غرق می شوند. نمونه هایی از این دیده شده است و در جای دیگر: در برگامو, ایتالیا, بدن, تا به حال به اعزام به سایر کوره در استان که شهرستان خود را در کوره های جسد سوزی شد تلاش برای کنار آمدن.

در انگلستان مقامات محلی در حال حاضر می توانید درخواست کنید که سازمان کمک به آنها را حمل و نقل و ذخیره بدن. امکانات اضافی نیز می تواند تنظیم شود تا برای رسیدگی به این حجم از مرگ و میر — هر چند امید است این نخواهد شامل تبدیل یک سالن هاکی روی یخ را به یک سردخانه موقت به عنوان مقامات در مادرید بودند مجبور به انجام زمانی که نرخ مرگ و میر افزایش یافت. افزایش فضا برای قبرها را نیز کنار گذاشته و کوره ممکن است به افزایش ساعت های عامل برای مقابله با هجوم بدن.

در سراسر جهان coronavirus تغییر کرده است راه ما در حال انجام مراسم است. Alzbeta/شاتر

هر جامعه به خود می بالد در چگونه آن را رفتار خود مرده است و امید است که این اقدامات رادیکال تر فکر در Coronavirus قانون هرگز اجرا نشده است. در عین حال در یک زمان از چنین ترس و عدم اطمینان در زمانی که دولت ها در سراسر جهان در حال اتخاذ اورژانس قدرت برای محافظت از شهروندان خود هیچ تضمینی وجود ندارد. چگونه ما را در مقابله با ما مرده را تغییر دهید – و مجالس ترحیم به عنوان ما می دانیم که آنها متاسفانه اما لزوما بود یکی دیگر از آداب و رسوم اجتماعی ما است که باید اساسا تغییر در کوتاه مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو