Coronavirus حمله عربستان خلوتگاه درونی

“احكام به آماده شود برای افراد برجسته از سراسر کشور” اپراتورها از نخبگان تسهیلات شاه فیصل متخصص, بیمارستان, نوشت هشدار, ارسال الکترونیکی سه شنبه شب به پزشکان ارشد. یک کپی به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از موارد ما را دریافت کنید اما آماده باش” در این پیام اظهار داشت, آموزش که “همه بيماران مزمن به نقل مکان کرد در اسرع وقت” و “بالا در موارد فوری” پذیرفته می شود. آن گفت: هر بیمار و کارکنان را در حال حاضر درمان در کمتر نخبگان بیمارستان به اتاق را برای royals.

بیش از شش هفته پس از عربستان سعودی گزارش داد که برای اولین بار مورد coronavirus قابل توجه است ترور به قلب پادشاهی خانواده سلطنتی است.

150 عنوان بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی در انگلستان در حال حاضر اعتقاد بر این قرارداد این ویروس از جمله اعضای آن کمتر شاخه با توجه به یک فرد نزدیک به خانواده است.

پادشاه سلمان 84 تا منزوی خود را برای ایمنی خود را در یک جزیره کاخ در نزدیکی شهر جده در دریای سرخ در حالی که تاج شاهزاده محمد بن سلمان پسر خود و 34 ساله عملا حاکم فرانسه با بسیاری از وزرای خود به سایت از راه دور در همان ساحل که در آن او وعده داده شده برای ساخت یک شهرستان مربوط به اینده شناخته شده به عنوان Neom.

مانند بستری شدن در بیمارستان این هفته از نخست وزیر بریتانیا و یا مرگ و میر در ماه گذشته از سوی مقامات ایرانی در این رنج از آل سعود سلطنتی قبیله است که آخرین مدارک و شواهد از این بیماری همه گیر را egalitarianism. این ویروس مبتلا ثروتمندترین شاهزادگان و فقیرترین کارگران مهاجر با تبعیض — حداقل تا لحظه ای که شروع به دنبال آزمایش یا درمان.

File Photo: A general view shows an empty street after a curfew was imposed to prevent the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Riyadh, Saudi Arabia March 24, 2020. Reuters

فایل عکس: یک نمای کلی را نشان می دهد خالی خیابان پس از یک حکومت نظامی تحمیل شد برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در ریاض عربستان سعودی, مارس 24 سال 2020 است. ایسنا

این بیماری در خانواده سلطنتی, هر چند ممکن است همچنین روشن انگیزه سرعت و مقیاس پادشاهی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

حاکمان آن شروع به محدود کردن سفر به عربستان سعودی و تعطیل زیارت به مسلمان مقدس مکه و مدینه حتی قبل از پادشاهی تا به حال گزارش اولین مورد در تاریخ 2 مارس. مقامات در حال حاضر قطع تمام هوا و زمین و سفر به داخل و یا خارج از مرزهای خود و بین داخلی استان. آنها قرار داده اند از آن بزرگترین شهرهای تحت سخت تا 24 ساعت قفل اجازه می دهد تنها سفرهای کوتاه به نزدیک ترین مواد غذایی و یا داروخانه ها و آنها نشان داده اند که آنها به احتمال زیاد به لغو مراسم حج برنامه ریزی برای تابستان امسال است. ستون ایمان اسلامی است که تساوی 2.5 میلیون مسلمان به مکه, حج صورت گرفته در هر سال و بدون وقفه از سال 1798 زمانی که ناپلئون مصر حمله کرد.

“اگر از آن است که رسیدن به خانواده و سپس آن را تبدیل به یک مسئله فوری است” گفت: Kristian Coates Ulrichsen استاد در دانشگاه رایس که مطالعات در این پادشاهی است.

عربستان سعودی بزرگترین صادر کننده نفت تا کنون گزارش شده 41 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و 2,795 موارد تایید شده. اما در حالی که درخواست ساکنان خانه بمانند عربستان مقامات بهداشت هشدار داد و گفت این بیماری همه گیر بود فقط گرفتن آغاز شده است. تعدادی از عفونت ها در طول چند هفته آینده “را از محدوده حداقل 10.000 تا حداکثر 200000 نفر” سلامت وزیر توفیق al-Rabiah گفت: با توجه به رسمی در حمله عربستان.

دقیقا تا چه حد این ویروس در حال حاضر ممکن است گسترش در داخل پادشاهی هر چند غیر ممکن است برای تعیین. همانطور که در بسیاری از حوزه های قضایی عربستان سعودی شده است قادر به انجام تنها محدود تست با آن اصلی آزمایشگاه پزشکی مشغول به کار در سراسر ساعت به سعی کنید به نگه دارید تا با تقاضا است. “این یک چالش بوده است برای همه و عربستان سعودی است و نه یک استثنا” جوانا گاینس ارشد اپیدمیولوژی با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که با این نسخهها کار با دولت عربستان به عنوان بخشی از یک دیرینه برنامه آموزشی در مصاحبه ای گفت: از Riyadh.

FILE PHOTO: Women walk past a poster of Saudi Arabia's King Salman bin Abdulaziz Al Saud during Janadriyah Cultural Festival on the outskirts of Riyadh, Saudi Arabia Feb 12, 2018. REUTERS

فایل عکس: زنان در گذشته راه رفتن یک پوستر از پادشاه عربستان سعودی سلمان بن عبدالعزیز آل سعود در طول Janadriyah جشنواره فرهنگی در حومه ریاض, عربستان سعودی Feb 12, 2018. ایسنا

یک سخنگوی سفارت عربستان در واشنگتن نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

عفونت و درمان فرماندار ریاض و شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز آل سعود بود با تایید دو پزشک با روابط به نخبگان بیمارستان و دو نفر دیگر نزدیک به خانواده سلطنتی. یک نظامی سابق افسر اعتقاد بر این بود در اواخر 70s او برادرزاده پادشاه سلمان و یک نوه بنیانگذار پادشاهی مدرن. به عنوان فرماندار ریاض, پایتخت, شاهزاده فیصل دارای یک پست قبلا اشغال شده توسط مورد علاقه پسر سابق ملک عبدالله و قبل از آن توسط شاه سلمان خود را.

خانواده سلطنتی شامل هزاران نفر از شاهزادگان بسیاری از آنها سفر به طور معمول به اروپا است. برخی از آنها اعتقاد به ارمغان آورد به این ویروس با توجه به پزشکان و افراد نزدیک به خانواده است.

مورد اول پادشاهی اذعان شد عربستان که به خانه بازگشته بود پس از بازدید از ایران یک منطقه ای کانون virus. پس از یک تعداد انگشت شماری از موارد مشابه تشخیص داده شد, عربستان مقامات در پاسخ به قفل کردن مناطق از پادشاهی شرقی استان است که خانه را به بسیاری از اعضای شیعه اقلیت تلقی می شود بیشتر احتمال دارد به بازدید از اماکن مقدس شیعیان و یا حوزه های علمیه در ایران است.

سه پزشک با روابط به بيمارستان در انگلستان گفت: بزرگترین شیوع این ویروس بودند در حال وقوع در میان غیر سعودی. کارگران مهاجر از آسیای جنوب شرقی و یا فقیر کشورهای عربی را تا حدود یک سوم از جمعیت پادشاهی در حدود 33 میلیون نفر است. بیشتر زندگی شلوغ هم در اردوگاه های خارج از شهرهای بزرگ خواب چند به یک اتاق و به کار کهنه به اتوبوس — شرایط ایده آل برای انتقال از یک ویروس است.

کسانی که کارگران نیز قادر به رفتن به خانه در حال حاضر است که مسافرت هوایی است قطع شده است و بسیاری از دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی. کارفرمایان در حال ظاهرا نیاز به خصوصی ارائه پوشش بیمه به کارگران خارجی خود را, اما این قوانین به ندرت اجرا و پوشش “است خیلی لخت استخوان اگر آن را حتی وجود دارد” گفت: Steffen Hertog یک استاد در دانشکده اقتصاد لندن که مطالعات عربستان سعودی است.

تعدادی از پزشکان در عربستان سعودی و یا با روابط به آن بيمارستان گفت: پادشاهی بزرگترین زمان شیوع بیماری بودند در برخی محله های فقیرنشین در اطراف مکه و مدینه. آنها خانه را به صدها نفر از هزاران نفر از قومی آفریقایی یا آسیای جنوب شرقی مسلمانان که پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ اعتقادی نداشته زیارت ویزا دهه پیش.

FILE -- Crown Prince Mohammed bin Salman of Saudi Arabia attends a session regarding women’s empowerment and labour issues at the G-20 Summit in Osaka, Japan, June 29, 2019. (Erin Schaff/The New York Times)

فایل — تاج شاهزاده محمد بن سلمان عربستان سعودی حضور در یک جلسه در مورد توانمند سازی زنان و زايمان مسائل در نشست g20 در اوزاکا, ژاپن, 29 ژوئن 2019. (ارین Schaff/نیویورک تایمز)

بیشتر از عربستان به دنیا آمد فرزندان از آن دسته از مهاجران هم اکنون به صورت دائمی طبقه با وضعیت حقوقی و دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی و یا دیگر خدمات دولت. بیشترین تعداد هستند که فرزندان پناهندگان برمه در حال حاضر شناخته شده به عنوان میانمار که وارد بیش از 70 سال پیش.

بیشتر چه هر یک مقیم دائم یا مهاجر کارگر بدون زمان ویزا خطرات اخراج بالقوه دلسرد آنها را از آمدن به جلو به دنبال مراقبت.

در به رسمیت شناختن آشکار از مشکل پادشاه سلمان مقرر هفته گذشته که دولت در حال حاضر ارائه درمان برای هر تبعه خارجی با کروناویروس بدون در نظر گرفتن ویزا و یا اجازه اقامت.

“این یک حرکت هوشمند اساسا به بگو: اگر شما بیمار هستید و یا شما فکر می کنم شما ممکن است بیمار شده است لطفا بیا جلو “گفت:” Gaines از مراکز کنترل بیماری. “شما در حال رفتن به درایو کردن برخی از رفتار که در آن مردم ممکن است وسوسه بشوید برای پنهان کردن موارد و یا نمی توانید تشخیص داده و سپس شما باید یک مشکل نهفته در زیر زمین است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im