اثرات اقتصادی از COVID-19 coronavirus خواهد بود. تنها کور خوش بینی می تواند انکار تاریک واقعیت از لحظه ای.

سیاست پاسخ در حال افزایش ساعت. بازار کاهش یافت به GFC سطوح. مواد غذایی و کالاهای اساسی در حال تنظیم برای اطمینان از عادلانه عرضه است. هنوز با خیلی از ترس و عدم اطمینان آن را دشوار است برای پیش بینی عمق رکود اقتصادی است.

ما می توانید مطمئن شوید که coronavirus را آسیب اقتصادی خروجی در استرالیا. تحقیقات ما نشان می دهد اثرات coronavirus در حال حاضر تأثیر استرالیا بازار کار و آینده علائم نگران کننده است.


ادامه مطلب: NSW و ویکتوریا اعلام ‘خاموش شدن ناگهانی’ به عنوان دولت فدرال پهن و رمپ تا درآمد پشتیبانی


چگونه ما می دانیم آنچه اتفاق می افتد در اقتصاد ؟

ترین معیارهای مورد استفاده برای اندازه گیری سلامت اقتصاد “شاخص های عقب مانده”. این به این معنی اثر شوک مانند coronavirus را هم به دلیلی در مقیاس شبکه های مانند اقتصاد ملی و بازار کار. این احتمال وجود دارد ما نمی دانیم تا چه حد کامل اقتصادی پس لرزه برای چند ماه یا سال به طور بالقوه.

نیز وجود دارد “شاخص های پیشرو” است که می تواند به ما کمک کند نظارت بر اثرات اقتصادی از coronavirus در نزدیکی زمان واقعی است. واضح ترین سهام بازار است. اما ترس گرفته شده نگه دارید از بازارهای مالی باعث خشونت روزانه نوسانات به عنوان سیاستگذاران تقلا برای “صاف منحنی”. جستجو برای یک سیگنال با این مقدار سر و صدا است که در نزدیکی غیر ممکن است.

آگهی های استخدامی

جایگزین وجود دارد به خواندن برگ چای از بازارهای مالی است. یکی از این جایگزین ما شده اند نظارت بر تبلیغات کار.

ما در کار قبلی ما نشان داده اند که کار تبلیغات را دقیق نشانه ای از نیروی کار و تقاضا و پیش بینی می تواند مهارت کمبود. به عنوان شما انتظار می رود بیشتر کار ads به طور معمول به معنی بالاتر از سطح تقاضا بسیار مهم است که برای سالم بازار کار.

روزانه ارسال فرکانس آگهی های کار در استرالیا کاهش یافته است و از اوایل فوریه. Nik Dawson, Marian-آندره Rizoiu

نگرانی نشانه های ظهور, هنگام تجزیه و تحلیل روزانه ارسال فرکانس آگهی های کار در استرالیا از یکی از عمده تخته کار در سال 2020 است. ارسال فرکانس این سال به اوج خود رسید و در اوایل ماه فوریه شده است و کاهش زمان تا کنون به طور فزاینده ای در سرعت سریع تر در دو هفته گذشته.


ادامه مطلب: اسکات موریسون گفت: ما حداقل 6 ماه از اختلال. که در آن می کند که تعدادی از آمده است ؟


چنین کاهش این در اوایل سال است که عجیب و غریب, از فرکانس آگهی کار پست دنبال سالانه الگوی فصلی. در سال های گذشته وجود دارد قوی ارسال را افزایش می دهد در طول ماه های ژانویه و فوریه و به دنبال آن کندتر نرخ در ماه های مارس و آوریل به دلیل عید پاک و ANZAC دوره تعطیلات. سپس آنها را انتخاب کنید تا دوباره تا آغاز ماه دسامبر و قبل از به طور قابل توجهی کاهش طول دوره کریسمس.

تنوع فصلی در کار تبلیغات ارسال فرکانس از یک سری زمانی پیش بینی مدل ساخته شده از 2014-2018. این سال که در آن هیچ مهم اقتصادی شوک رخ داده در استرالیا بازار کار. Nik Dawson, Marian-آندره Rizoiu

برای دیدن این تغییر بیشتر به وضوح ما استخراج روند ارسال فرکانس به مقایسه بیش از یک سازگار دوره زمانی است. در اینجا ما به طور جداگانه آموزش داده های سالانه مدل در اولین 77 روز از هر ماه (از تاریخ 1 ژانویه تا مارس 17 برای هر یک از 2016, 2017, 2018 و 2020). این مدل ساخته شد با استفاده از یادگیری ماشین به کشف الگوهای روزانه ارسال فرکانس و نرخ برای جداسازی اجزای کلیدی مانند روند و فصلی.

ارسال فرکانس خطوط روند از 1 ژانویه – مارس 17. این روند در سال 2020 در موعد مقرر تبدیل شده است در اوایل فوریه. Nik Dawson, Marian-آندره Rizoiu

به عنوان سال 2016-18 نمایش آگهی کار پست معمولا در یک روند صعودی از ابتدای سال تا مارس. اما 2020 می گوید یک داستان متفاوت است. در اوایل فوریه فرکانس کار تبلیغات شروع به کاهش و خط روند زودتر از موعد پهن.

این مصادف با اوایل شیوع و گسترش coronavirus فراتر از چین است. آن هم بلافاصله پس از استرالیا بدترین bushfire فصل که ویران خانه کسب و کار و تمام شهرهای.

هنگامی که در مقایسه با آگهی های استخدامی در سال 2020 به 2018 (پس از تسکین حجم برای یک مقایسه عادلانه) پیدا کنیم وجود دارد و حدود 12 درصد کمتر کار تبلیغات تا کنون در این سال نسبت به سال 2018 است.

آگهی های استخدامی در سال 2020 تا کنون حدود 12 درصد کمتر از سال 2018 سطح (در normalised مقیاس). Nik Dawson, Marian-آندره Rizoiu

این نشان می دهد فرصت های اشتغال در حال حاضر کاهش به عنوان یک نتیجه از coronavirus شوک. کارفرمایان کمتر احتمال دارد به در خطر از استخدام کارکنان جدید به دلیل تقاضا برای کالا و خدمات محدود.

ما نمی خواهد می دانم که تا چه حد کامل اثرات در استرالیا شغل برای برخی از زمان. اینرسی در بازار کار چیست شاخص های مهم مانند بیکاری و underutilisation نرخ آهسته به منعکس کننده شوک.

اما آگهی های استخدامی اطلاعات ارزشمند ارائه شاخص های پیشرو برای بازار کار. و نشانه های اولیه هستند نگران کننده است.


ادامه مطلب: در مورد آخر بازی C: توقف تقریبا همه چیز را راه اندازی مجدد هنگامی که coronavirus رفته است


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im