یک شرکت است که به ترتیب به زبان چینی, اتوبوس, تور از مناظر در منهتن است که با خرید و فروش به عنوان بسیاری از 300 لغو از گردشگران چینی که نمی تواند به نیویورک آمده در این هفته.

صاحب یک آژانس مسافرتی در کوئینز که رزرو کرده بود سفر برای 200 گردشگران چینی در این هفته و بعد در حال حاضر فکر کردن در مورد زمانی که او ممکن است مجبور به اخراج دو نفر از پنج کارکنان.

با مقامات بهداشت تقلا برای مقابله با شیوع است که در سراسر جهان گسترش اپراتورهای تور و آژانس های مسافرتی در منطقه نیویورک در حال نیروبخش برای اقتصادی که درد خواهد آمد با اتاق خالی در هتل ها و صندلی های خالی در اتوبوس تور.

“این رفتن به یک جدی بار مالی گفت:” الیزابت چانه یک عامل سفر در فورت لی نیوجرسی و رئیس اقیانوس آرام آسیا سفر, انجمن تجارت ، “این پرواز لغو شد. تور اپراتورها باید لغو شود.”

در سراسر جهان بسیاری از شهرستانها شروع به تجربه خرید اینترنتی از بی مهابا رها از بازدید کنندگان از چین در حال حاضر که دولت چین ممنوعیت سازماندهی تورهای و بسیاری از شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق سرویس و از آن کشور است. Coronavirus اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین در اواخر سال گذشته.

در لندن رستوران اپراتورها در این شهر محله چینی ها متوجه شیب افت در کسب و کار از این کشور در دو مورد اول از coronavirus تایید شد هفته گذشته در شمال شرق انگلستان است.

“در مقایسه با چند ماه گذشته ما از دست داده و حدود 50 ٪ از مشتریان ما” گفت: Martin Ma, مدیر کل Jinli یک رستوران با دو شعبه در لندن محله چینی ها. “دلیل ویروس است.”

مقامات بهداشت در نیویورک از شناسایی سه موارد ممکن است از این ویروس در میان ساکنان همه آنها در حال حاضر در بیمارستان بستری. این مقام گفت: این شهرستان آماده شد برای امکان گسترش ویروس و هشدار مردم به وحشت نیست.

هنوز هم فراتر از یک شیرجه رفتن در چینی بازدید کنندگان, صاحبان رستوران ها و فروشگاه ها در نیویورک سه اصلی Chinatowns می گویند coronavirus و ترس آن دامن زده در حال صدمه زدن به کسب و کار.

در رستوران ها در محله چینی ها در منهتن, کارگران و صاحبان کسب و کار گفت که تا به حال کاهش یافته و از 50 درصد به 70 درصد در 10 روز گذشته.

در نیویورک سیتی, چین یک منبع مهم از بازدید کنندگان. گردشگران چینی نمایندگی دومین گروه از مسافران خارجی.

بروس زو مدیر تور چین خدمات مسافرتی در فلاشینگ و ملکه و تا به حال رزرو اتاق های هتل و گشت و گذار-تور ترتیبات برای 200 نفر بودند که می رسند از چین در دو هفته آینده. او گفت که یک تعداد نمونه برای اوایل تا اواسط فوریه.

“این یک مشکل بزرگ است.” “ما باید به لغو رزرو انصراف از هتل ها. ما از دست دادن مقدار زیادی از پول در رزرو.”

او گفت که او ممکن است مجبور به اخراج دو نفر از پنج کارکنان این دو که در دفتر کار تمام وقت. سه تن دیگر کار از خانه به عنوان مورد نیاز است.

او گفت که او خواهد تصمیم بگیرد که آیا به کاهش در حدود یک ماه. “اگر خبر خوب وجود دارد آنها ادامه خواهیم داد” او گفت:. “اگر این اخبار هیچ خوب نیست.”

همین چان مدیر در یک شرکت است که برنامه زبان چینی تورهای گفت که پس از شیوع کروناویروس شناخته شد اما قبل از سفر از محدودیت های زمان اثر تعداد مشتریان در هر یک از اتوبوس شده بود حدود نیمی از آنچه در آن بود از یک سال پیش — از 10 تا 20 مشتریان یک روز در مقایسه با 30 تا 40 روز در سال گذشته است.

در حال حاضر, او گفت:, او دارای 15 راهنمای تور که می دانید که کمتر مسافران به این معنی کمتر کشمکش ها در اتوبوس, بلکه کمتر در راهنمایی.

او گفت که در فوریه و مارس می کند و این که او به دنبال به جلو به آنچه که او به نام “داغ فصل” در ابتدای ماه آوریل. “اگر این همچنان به مارس” او با اشاره به محدودیت های مسافرتی و عدم گردشگران از چین “و سپس ما را یک مشکل است.”

در خارج از دفتر از چشم انداز جهانی در فلاشینگ, که, کتاب, تورهای منهتن و همچنین مکان هایی مانند آبشار نیاگارا بروشور وعده داده شده “تورهای در هر روز است.” اما کارکنان وجود دارد گفت: هیچ کس برای پر کردن صندلی در شرکت ماشین با اجسام حجم و اتوبوس.

یک کارمند روز دوشنبه گفت که این شرکت تا به حال به کار گرفته لغو 200 تا 300 مشتریان برای این هفته و حداقل به عنوان بسیاری از فسخ برای هفته پیش رو.

یکی دیگر از عامل سفر در گرگرفتگی Lijun یانگ گفت: شرکت خود را به طور معمول به ترتیب برای یک اتوبوس تور یک روز به منهتن. او گفت: پنج یا شش اتوبوس از اپراتورها که تهیه کردن به گردشگران چینی معمولا تا گردشگران در راه به منهتن و گاهی همگرا در همان مکان است.

“اگر شما ایستاده بول در وال استریت” گفت: با اشاره به شارژ Bull مجسمه در بولینگ گرین “شما می توانید از طریق این دوره از روز سه یا چهار نفر از گروه های مردم ورود در همان زمان 100 تا 150 نفر است.”

“این همه متوقف صفر,” او گفت:. “هیچ بار, میدان, هیچ, ساختمان امپایر استیت, هیچ شهری موزه بدون دیوار خیابان ملل متحد است.”

هتل های نزدیک یانگ را نیز احساس خرج کردن. بیش از نیمی از 160 اتاق مهمان در جان هتل در فلاشینگ خالی شد بیش از آخر هفته گفت: کارمند در میز جلو امی Ong. در اطراف گوشه مدیر Best Western ملکه دادگاه گفت: لغو و بدون نشان می دهد آغاز شده بود قبل از سفر از محدودیت های زمان اثر کاهش کسب و کار 25 درصد در دو هفته گذشته از ماه ژانویه است.

هتل محبوب با اپراتورهای تور و آژانس های مسافرتی از Wyndham باغ فرودگاه نیوآرک است به احتمال زیاد به از دست دادن $250 ، 000 به $300,000 ارزش کسب و کار در 90 روز, گفت مدیر, Dwayne Cronce. او گفت: او در حال حاضر در معرض از دست دادن بیش از 100.000 دلار از لغو و بدون نشان می دهد.

“آن صدمه دیده است ما فوق العاده در سه هفته گذشته و احتمالا پیش بینی می شود که راه را برای چند ماه آینده,” او گفت:. “مانند هر چیز دیگری از آن خواهد شد کار خود را اما تاثیر اولیه? بسیار دشوار است.”

Sean F Hennessey, دستیار استاد در دانشگاه نیویورک که به شرح زیر, سفر, صنعت, گفت, اثر اقتصادی بود و به احتمال زیاد بیشتر از طول شیوع سارس در سال 2002 به دلیل چین اختصاص کمتر از 2 درصد از این شهر بازدید کنندگان خارجی ،

در سال 2018 با توجه به آمار و ارقام از نیویورک و شرکت شهر کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر تنها کمتر از 8 درصد از مسافران خارجی که برای بازدید نیویورک از چین آمد.

“نیویورک خواهد آن را احساس کنید” Hennessey گفت: با اشاره به اثر کوروناویروس “به دلیل نه تنها باید چینی مسافران تبدیل شدن به طور فزاینده ای بخش زیادی از بازدید کننده پایه, اما آنها یکی از سود آور ترین بخش از بازدید کننده پایه نه تنها برای هتل ها اما برای این شهر به عنوان یک کل. آنها دیگر اقامت و آنها تمایل به صرف پول بیشتر.”

تعدادی از مراجعه به نیویورک رسید و از سال 2008 زمانی که مقامات ایالات متحده و چین پاک راه را برای گردشگران به بازدید.

هنوز 1.08 میلیون چینی که در سفر به نیویورک در سال 2018 نشان داده و تنها 1.6 درصد از این شهر 65 میلیون گردشگر که در سال های اخیر که NYC & Co. شده است آمار و ارقام. اکثریت قریب به اتفاق مسافران به نیویورک برخی از 51.5 میلیون آمریکایی بودند که از فراتر از نیویورک منطقه است.

“ما در صبر و انتظار دیدن حالت گفت:” کریستوفر بولتون سخنگوی NYC & Co. “بدیهی است که این نگرانی وجود دارد.”

در حال حاضر رستوران ها و فروشگاه ها در محله چینی ها در منهتن در حال دیدن یک سقوط آزاد در مشتریان و ترافیک پا.

“برای من رفتن به خرید, برای دیدن جامعه در خیابان های چینی توانستم بگویم” گفت: Joanna C Lee که با شوهرش کن اسمیت منتشر جیب چینی سالنامه. “آنچه که من اسمش تعداد گردشگران غیر چینی مردم در حال اجرا در اطراف آنها بسیار کمتر است. آیا ما در حال صحبت کردن در مورد معمول تزریق گردشگری پول برای سال جدید, من نمی دانم.”

استیو Ip مدیر یین Ji Chang مرداب یک رستوران در Bayard خیابانی در منهتن گفت: کسب و کار خاموش بود 50 درصد است. او گفت که پس از سال جدید قمری او انتظار می رود جمعیت از دانش آموزانی که تا به حال شده است در بازدید از خانواده های خود در منطقه نیویورک. اما در این سال بسیاری از ظاهرا نمی آمد خانه.

پایین بلوک دیگر رستوران Tonii تازه, رشته فرنگی برنج خالی بود در زمان ناهار.

Rui ژو فروشنده در اوا شرکت بازرگانی در خیابان توت که دارای تخصص در گیاهان چینی و چای گفت: روز بعد از سال جدید قمری بودند “به طور معمول قوی برای کسب و کار است.”

اما پس از شیوع کروناویروس کسب و کار سقوط کرده بود 50 درصد است.

اندی وانگ مدیر در تایوان ریز ریز کردن گوشت خوک خانه در Doyers خیابانی در منهتن گفت: جمعیت تبدیل شده بود پراکنده. کسب و کار پایین است در موقع ناهار که انواع وال استریت معمولا پر کردن جداول و همچنین به دلیل گردشگری کاهش یافته است. او گفت که او فیلم خود را با کمتر از مواد تشکیل دهنده محله بازار.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو