Coronavirus تاثیر: گیاهان پردازش گوشت وزن خطرات ناشی از محاکمه اگر آنها مقصر برای گسترش عفونت

غذاهای تایسون به تازگی به حالت تعلیق تولید در واترلو, آیووا, گوشت خوک, کارخانه فرآوری با توجه به رشد شیوع کروناویروس در میان کارکنان. این گیاه تایسون بزرگترین به کارگیری برخی از 2,800 کارگران و پردازش 19,500 خوک در روز است. حداقل 180 تایید عفونت نشات گرفته از این گیاه در حدود نیمی از تمام موارد در این شهرستان است.

این اولین کارخانه فرآوری گوشت ، در ایالات متحده حداقل هشت باید متوقف در هفته های اخیر موثر بر بیش از 15 درصد از این کشور گوشت خوک ظرفیت پردازش. به عنوان یک نتیجه, خوک کشاورزان را آغاز کرده اند euthanizing صدها نفر و به طور بالقوه دهها هزار نفر از حیوانات که نمی توان پردازش بالا بردن ترس از کمبود گوشت در مواد غذایی قفسه.

مدیران در شرکت های ضروری مانند تایسون با توجه به گیاه خاموش شدن ناگهانی بیش از coronavirus وزن عوامل مختلف از ایمنی کارگر و سود برای شناور نگه داشتن یک US$230 میلیارد بخش از اقتصاد ایالات متحده است که تامین مواد غذایی برای صدها میلیون نفر از آمریکایی ها است.

به عنوان یک شرکت و جرم یقه سفید محقق به اعتقاد من وجود دارد یکی دیگر از متغیر آنها وزن: مسئولیت کیفری.

Coronavirus جرم

به عبارت ساده, مدیران در شرکت های مواد غذایی مانند تایسون در صورت افزایش خطر پیگرد قانونی برای تصمیم گیری آنها.

این است که با توجه به تغییر ناگهانی در آمریکا قانون شناخته شده به عنوان “مسئول شرکت افسر دکترین” که اجازه می دهد تا مدیران ارشد در صنایع خاص برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول تخلف در شرکت های خود را – حتی اگر آنها هرگز پا در یک کارخانه یا کارخانه.

در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس بالقوه مسئولیت کیفری ناشی از بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات ارسال آلوده محصول و دانستن وجود دارد شیوع در میان کارکنان. در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و نه شواهدی که COVID-19 بوده و انتقال از طریق گوشت یا مرغ و مقامات بهداشت عمومی باید گفت که coronavirus گونه را می توان در زندگی کم و درجه حرارت انجماد و در بسته بندی مواد غذایی. و خیلی در مورد خطرات ناشی از COVID-19 نامشخص و در حال تحول است که شرکت ها باید بر روی انگشتان خود را.

علاوه بر این وجود دارد خطر که اگر گیاهان اقامت در عملیات بدون کارگران به اندازه کافی وجود دارد در معرض خطر بیشتری برای دیگر انواع آلودگی مواد غذایی مانند از E. coli یا سالمونلا. و غذا و دارو به کاهش تعداد بازرسی در طول شیوع آن را محدود نمی کند مسئولیت کیفری از مدیران اگر آلوده مواد غذایی می رسد و مصرف کننده.

این به این معنی ایمنی مواد غذایی روش برترین به نگه داشتن مکان امن. مدیران که نمی مراحل را برای اطمینان از آن روش ها در جای خود – برای مثال با نگه داشتن خطوط پردازش رفتن به طور معمول در حالی که کارمند عفونت سنبله در معرض خطر نادیده گرفتن وظایف قانونی خود و تبدیل شدن به یک “مسئول شرکت افسر.”

به طور معمول جنایی قانون اصرار دارد که متهم باید آگاه باشید که او انجام چیزی اشتباه می تواند مسئول برگزار می شود. اما دادگاه تصمیم گرفت که این عنصر از قصد می توان نادیده گرفت در محدود که در آن شرایط عمومی سلامت و رفاه در معرض خطر هستند – یعنی در ساخت مواد مخدر و در تولید مواد غذایی است.

این تایسون تسهیلات در Logansport, ایندیانا, بسته پس از چند کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. AP Photo/Darron Cummings

“مسئولیت سخت’

اگر چه سازمانی مسئول افسر دکترین آنومالی در قانون کیفری آن دارای یک تاریخچه طولانی.

در سال 1943 دادگاه عالی ایالات متحده v. Dotterweich یافت که رئیس جمهور و مدیر کل یک شرکت دارویی بود مسئول misbranding شرکت مخدر بودند که بعد از توزیع در سراسر خطوط دولت است. در حفظ اعتقاد خود را تحت غذا و دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی, قانون دادگاه اظهار داشت که وجود دارد نیاز به یک نشان می دهد که یوسف Dotterweich می دانستم که از فعالیت های غیر قانونی.

دادگاه استدلال که کنگره تا به حال متعادل نسبی سختی است که از تحمیل “مسئولیت سخت” در مدیران شرکت های بزرگ که به عهده “به اشتراک گذاری” در رفتار غیر قانونی و کسانی که تحمیل شده بر گناه, مکان عمومی “که کاملا درمانده است.” Dotterweich داشت گناه توسط یک هیئت منصفه و مجبور به پرداخت جریمه.

سی سال بعد در ایالات متحده v. پارک دیوان عالی کشور دوباره در نظر گرفته مسئول شرکت افسر دکترین این زمان خاص به توزیع مواد غذایی. John Park, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنجیره غذایی بود به اتهام نقض غذا و دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل برای اجازه دادن غذا به حمل از شرکت انبارهای آلوده با موش.

اگر چه آلودگی رخ داده در محل پارک نیست شخصا نظارت دادگاه او را به عهده دارد. دادگاه برگزار شد که مواد غذایی عمل می کنند تحمیل نه تنها مثبت موظف به دنبال کردن و درمان تخلفات بلکه یک وظیفه “اجرای اقدامات است که مطمئن شویم که نقض نمی خواهد رخ می دهد.” در حالی که این استاندارد خواستار دادگاه اذعان عمومی حق دارد که انتظار می رود مدیران به فرض چنین استاندارد در هنگام گرفتن مواضع قدرت است که بر سلامت و رفاه عمومی است. او ملزم به پرداخت جریمه.

در حالی که مجازات مسئول در شرکت افسر موارد بیشتر شده است جزئی برخی درگیر ماه از زمان زندان.

برای مثال در سال 2016 هشتم مدار نه تنها تایید محکومیت دو اجرایی صاحبان بزرگ, آیووا, تخم مرغ تولید شرکت برای جلوگیری از شیوع سالمونلا بلکه خود را به سه ماه زندان محکوم شد. با تکیه بر گذشته دیوان عالی کشور احکام دادگاه در ایالات متحده v. Ucl کنار خار استدلال که اسامی مالک و پسرش برای یک مسئولیت سخت جرم نقض قانون اساسی است.

مجازات متناسب و معقول دادگاه برای کسانی که نظارت بر “فاحش” ایمنی و بهداشت روش های است که اجازه سالمونلا آلوده به تخم مرغ وارد بازار و سلامت مصرف کنندگان است.

اجرایی وظایف

پس این به چه معنی برای مدیران در آمریکا شرکت های مواد غذایی امروز ؟

در حالی که آن را آسان خواهد بود برای آن دسته از مدیران با مسئولیت بیش از کشور ما عرضه مواد غذایی به تسلیم به دیگران مانند فرمانداران و یا رئیس جمهور است که تفکر خود را نادیده وظایف قانونی و اخلاقی – به عنوان به خوبی به عنوان خود را جنایی خطر است.

قانون روشن است که حتی اگر یک مدیر اجرایی است که در این روز-به-روز عملیات تولید و او یا او می تواند برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول توزیع مواد غذایی آلوده.

که یک خطر به وزن در این تصمیم به نگه داشتن گیاه درهای باز است. بیایید ببینید که اگر آن نکات تعادل است.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im