Coronavirus: چگونه نگران من باید در مورد کمبود ماسک صورت? و یا من می تواند فقط با استفاده از یک شال?

سازمان جهانی بهداشت (WHO) به تازگی اعلام کرد شیوع کروناویروس بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی.

شده اند وجود دارد نزدیک به 10 ، 000 موارد به اصطلاح 2019-nCoV در چین 23 کشور آسیب دیده و بیش از 213 مرگ و میر در سطح جهان است.

چین و آلمان و آمریکا و چند کشور دیگر را تایید کرد. این ویروس می تواند گسترش فرد به فرد حتی از مردم بدون هیچ نشانه ای.

در حال حاضر گزارش وجود دارد از ماسک صورت کمبود در سراسر جهان از جمله استرالیا و آمریکا در بسیاری از شهرهای چین است.

چگونه نگران ما باید در مورد این کمبود ؟ و یا ما می توانید فقط با قرار دادن یک روسری و یا تکه پارچه در اطراف ما صورت برای محافظت در برابر عفونت است ؟


ادامه مطلب: چگونه مسری است ووهان coronavirus و شما می توانید گسترش آن قبل از شروع علائم?


چقدر مهم هستند ماسک صورت?

برای یک بیماری با هیچ دارو و یا واکسن در عین حال غیر دارویی اقدامات تكیه کنترل. این شامل تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت.

اما نوع ماسک صورت ما به طور معمول را ببینید (فولاد ماسک) ارائه نمی دهد مهر و موم در اطراف صورت و یا تصفیه ذرات مانند کسانی که ممکن است حمل coronavirus.

آنها با این حال ارائه محدود مانع فیزیکی در برابر شما انتقال این ویروس از دست خود را به چهره و یا از قطرات بزرگ و پاشیده از مایع.

شما همچنین نیاز به قرار دادن و حذف ماسک خود را به درستی به این مشاوره از سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد.

مطمئن شوید که صورت خود را با ماسک این است که راه حق دور می گوید: سازمان بهداشت جهانی.

یکبار مصرف ماسک کاهش خطر عفونت های تنفسی. آنها طراحی شده اند به تناسب اطراف صورت و به فیلتر 95% از ذرات هوابرد. این باید محفوظ است برای سلامت کارگران که به آنها نیاز دارید بیشتر.

آیا ما واقعا نیاز به این ماسک به هر حال ؟

در این بیماری کانون ووهان و یا در یک تخلیه پرواز از ووهان ماسک صورت در حال معقول احتیاط. آنها نیز مورد نیاز در دیگر شهرستانها چینی که تحت تاثیر شیوع و جایی که انتقال در حال انجام است.

اما در کشورهایی که انتقال نیست گسترده وجود دارد و تنها تعداد انگشت شماری از موارد تحت درمان در بیمارستان جداسازی اتاق, ماسک خدمت هیچ هدف در جامعه است.

به عنوان مثال وجود دارد بدون نیاز به عموم مردم به استفاده از ماسک صورت در استرالیا و آمریکا و دیگر استان ها که در آن چند وارداتی موارد گزارش شده و خطر ابتلا به ویروس کم است.


ادامه مطلب: این ووهان coronavirus است که در حال حاضر در استرالیا – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


وحشت خرید خواهد شد در نتیجه کمبود منابع زمانی که ما آنها را بیشتر نیاز دارید به عنوان مثال اگر تعداد موارد ميگيرد به طور چشمگیری. در طول پاندمی آنفلوانزا H1N1 در سال 2009 که نمی توصیه عمومی استفاده از ماسک صورت.

ساکنان نینگ چین, پوشش برای خرید ماسک صورت در این هفته. پنگ خوان/سازمان حفاظت محیط زیست/AAP

این مورد متفاوت است برای سلامت کارگران که بیشتر از خطرات. ضروری است ما با ارائه سلامت کارگران با بهترین حفاظت زیرا اگر آنها بیمار و یا می میرند ما از دست دادن توانایی ما برای مبارزه با این بیماری همه گیر. در طول شیوع بیماری سارس در 21% از تمام موارد در سطح جهانی شدند و بهداشت کارگران است.


ادامه مطلب: آمريکا MERS …? آماده شدن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس بعدی


چگونه نگران ما باید در مورد کمبود ماسک صورت?

این نگرانی به خصوص اگر افراد ذخیره یا ذخیره ماسک صورت که بدون نیاز وجود دارد. ما شاهد کمبود ماسک در اوایل در طول سال 2009 همه گیر آنفلوآنزا. افزایش تقاضا در طول این وقایع نیز در نتیجه در قیمت های بالاتر.

کشورها شروع به انتشار میزان ذخایر از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی به سیستم بهداشت و درمان. برای مثال دولت استرالیا این هفته منتشر شد یک میلیون ماسک به صورت کلی شیوه ها و داروسازان از ملی پزشکی ذخایر.

نیز وجود دارد یک موجود کمبود ماسک در برخی از مناطق استرالیا با توجه به bushfire پاسخ و ماسک صورت از ملی ذخایر به طور عمده منتشر شده در آن مناطق.

چه اتفاقی می افتد اگر وضعیت بدتر می شود?

تعدادی از موارد است که انتظار می رود افزایش می دهد و مقدار زیادی از ماسک صورت ممکن است مورد نیاز است.

اگر وضعیت فعلی تبدیل به یک بیماری همه گیر (اپیدمی می رود که جهانی) ما رو می تواند بسیار بیشتر تقاضا برای تجهیزات حفاظت فردی در بخش بهداشت و درمان به تنهایی.

در یک مدل جدی بیماری همه گیر در سیدنی از آبله, اگر سلامت کارگران با استفاده از دو ماسک یکبار مصرف در روز به مدت 6 ماه بیش از 30 میلیون ماسک مورد نیاز خواهد بود برای 100.000 بالینی سلامت کارگران است.


ادامه مطلب: چه سوپر پخش? یک بیماری عفونی کارشناس توضیح می دهد


چین بزرگترین تولید کننده ماسک صورت در سطح جهان و آن را در حال حاضر افزایش تولید برای دیدار با تقاضا بالا است.

اگر زیادی شیوع بیماری اتفاق می افتد در کشورهای دیگر چین ممکن است قادر به پاسخگویی به تقاضای ماسک صورت ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی.

همه ماسک های صورت هستند تا به کار

مشکل دیگر این است که فروش کم کیفیت ماسک صورت با توجه به کمبود محصولات در بازار به عنوان گزارش شده در چین و هنگ کنگ است.

ماسک ها تنظیم نیست ممکن است, فیلتر هوا, و همچنین به طور معمول اجازه می دهد مقدار زیادی از هوا از طریق دو طرف. با کمبود ماسک, با کیفیت پایین, ماسک می تواند صادر شده به کشورهای دیگر است.


ادامه مطلب: من همیشه تعجب که چرا بسیاری از مردم در کشورهای آسیایی پوشیدن ماسک و اینکه آیا آنها کار


اگر من نمی توانم دریافت نگه دارید از یک ماسک می توانم قرار دادن یک شال در اطراف من ،

بسته بندی پارچه در اطراف صورت خود را احتمالا نمی خواهد شما محافظت می کند. چرا که یک روسری و یا hanky فراهم نیست و همه جا در اطراف صورت طراحی شده است برای فیلتر کردن هوا و ممکن است آلوده شود.

اما در طول اپیدمی ابولا یک زن nursed او تمام اعضای خانواده از طریق بیماری با استفاده از خانه ساخته شده تجهیزات حفاظتی و نه آلوده.

در آسیا پارچه ماسک محبوب هستند زیرا آنها ارزان و قابل استفاده مجدد. اما آنها نمی محافظت از شما. پارچه ماسک حتی ممکن است افزایش خطر ابتلا به عفونت به خصوص اگر شما لازم نیست و شستن آنها را به طور منظم. آنها ممکن است جذب رطوبت و ارائه یک زمین پرورش برای اشکالات.

بنابراین ایده آل مردم را باید با استفاده از آنها. اما مردم ممکن است توسل به پارچه اگر هیچ انتخاب دیگری.

در یک کلام

در حالی که اخبار از ماسک کمبود ممکن است صدا های ترسناک, اگر شما در یک کشور با چند جدا شده از موارد شما نمی نیاز به هر حال به عنوان یک خطر عفونت بسیار کم برای عموم مردم.

وحشت خرید و یا انباشت همچنین بدان معنی است که وجود خواهد داشت به اندازه کافی به دور باید وضعیت را بدتر کند.

حتی اگر شما استفاده از یک ماسک صورت آنها ممکن است محافظت در برابر قطرات بزرگ (آنهایی که شما می توانید احساس در پوست خود را هنگامی که کسی عطسه) و خود آلودگی از دست های خود را اما نه در برابر کوچکتر ذرات هوابرد.

فراموش نکنید که شستن دست نیز بسیار موثر در جلوگیری از عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>