Coronavirus: چگونه برزیل دوم شد بدترین آسیب دیده کشور در جهان

این COVID-19 همه گیر است استرس تست کشورهای اقتصاد و سیستم سیاسی مانند قبل از هرگز. هیچ جا به نتیجه شده است ویرانگر تر از برزیل و مسلما کشور با بدترین پاسخ همه گیر در جهان است.

برزیل آسیب پذیری قابل مشاهده هستند و در گورهای دسته جمعی در سن پائولو و مانائوس. این کشور در رقابت با آمریکا برای بیشترین تعداد مبتلا COVID-19 مورد (بیش از یک میلیون نفر) و بیشترین تعداد مرگ و میر (بالای 50,000 – اما به احتمال زیاد گسترده undercount). نگران کننده وجود دارد هیچ نشانه آن است که برزیل از موارد و یا مرگ و میر را سراغ نشده است.

وجود شواهد فراوان از کشورهای دیگر است که نابرابری منجر به نتایج بدتر و رهبری قوی اجرای سیاست های روشن کار می کند بهترین. برزیل شکست خورده است و در هر دو فقره. Coronavirus گرفته است استفاده از برزیل موجود شکستگی و نابرابری های زنگ در حال حاضر مبتلا جامعه است. در اینجا من نگاهی به در چگونه ما به این نقطه رسیده ایم.

نابرابری یک قاتل است

با نهمین تولید ناخالص داخلی در جهان و در عین حال یک چهارم از جمعیت آن در فقر زندگی می کنند, امریکا بزرگترین کشور یکی از مهمترین نابرابر کشورهای روی زمین است. این درست است به خصوص وقتی که می آید به سلامت: نسبت به ثروتمند شهروندان فقیر برزیلی به احتمال زیاد کمتر به بیمه خدمات درمانی و کمتر احتمال دارد به استفاده از خدمات بهداشتی و با وجود نیاز آنها بیشتر است.

در دو دهه گذشته برزیل دچار بارها و بارها از دانگ chikungunya, Zika, H1N1 و دیگر مقاوم به آفت است که همواره پریشان ضعیف و نامتناسب. آن است که کمی تعجب کنید coronavirus انجام همان.

گورهای دسته جمعی – از این قبیل در شمال ریو دو ژانیرو – شده اند مورد نیاز برای دفن مرده در طول بیماری همه گیر. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

بیماری برتر کشور از طریق گردشگران ثروتمند از بازگشت از تعطیلات اما به طور قابل توجهی, اولین کسی که به مرگ یکی از کارگران خانگی. COVID-19 پخش شده از غنی رو به پایین درون خانواده ها و در سراسر آنها شروع در سن پائولو و ریو دو ژانیرو و در نهایت رسیدن به فقیر در شمال و شمال شرقی مناطق – که در آن تاثیر دارد جای تعجب نیست ویرانگر شده است با توجه به مخاطره آمیز و مسکن و بهداشت و درمان تغذیه و دیگر شرایط ضعیف است.

آن را ندارد به این راه. برزیل 1988 اساسی طراحی اسکاندیناوی به سبک دولت رفاه در مناطق استوایی از جمله جهانی سلامت سیستم (SUS) رایگان در نقطه استفاده کنید. این سوس ناقص باقی می ماند و در طول همه گیر شده اند وجود منابع کافی در بخش بهداشت عمومی از واقعی بيمارستان ها به کارکنان هواکش و تجهیزات دیگر.

این است که با وجود برزیل بزرگ و متنوع تولید پایه و چشمگیر تولید ناخالص داخلی. مسلما آن را به حال منابع به آدرس این بیماری همه گیر به طور موثر اما اراده سیاسی وجود نداشت. برای مثال ویتنام-تولید ناخالص داخلی سرانه کمتر از یک سوم از برزیل و در عین حال موفق شده است برای جلوگیری از هر گونه COVID-19 مرگ با اقدام قاطعانه برای مبارزه با ویروس.

نهادی سردرگمی و منحرف رهبری

برزیل در پاسخ به COVID-19 محدود شده است و نهادی فلج رانده شده توسط خود رئیس جمهور Jair Bolsonaro. این امر می تواند آسان به تصور هوشمند و بلند پروازانه سیاستمدار نشان دادن همدلی با مردم برکت محروم جوامع با عشق و منابع فرمانده دولت به انجام بیشتر و گزارش پیشرفت را به کشور روزانه. پس از هر موج همه گیر باید با تصویب این خواهد بود یک بلیط یک طرفه به شکوه و عظمت.

Jair Bolsonaro انتخابات در سال 2018 به دنبال شدید ترین بحران اقتصادی برزیل در تاریخ ثبت شده است. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

Bolsonaro آیا مخالف است. گوناگون او با اشاره به این بیماری به عنوان “فقط یک کمی آنفولانزا”, “هیستری” و چیزی که برزیلی ها برنده نشدم.

در غیاب یک coronavirus واکسن تجربه نشان می دهد که سلامت عمومی پاسخ باید شامل یک مستند – و ظاهر آن این است که اعمال کاهش مرگ و میر. Bolsonaro حاضر به اعمال و رها شده و این موضوع به فرمانداران و شهرداران. این به ناچار به ایجاد یک درهم آمیخته از نامنسجم قوانین: مراکز خرید بسته در برخی از شهرستانها اما باز کردن در همسایه دیگران تنها برخی از شهرداری ها نیاز به ماسک در حمل و نقل عمومی و تغییر حکومت با توجه به فشارهای محلی به جای شواهد پزشکی.

قوانین به پایان رسید تا کمی حس حتی در همان شهر – به عنوان مثال در São Paulo, مراکز خرید در حال حاضر باز هستند اما پارک ها بسته شده است.

به کشورهای دیگر اجرا اجتماعی فاصله, Bolsonaro هرگز متوقف جلسه حامیان او در حالی که در همان زمان توطئه علیه خود وزیر بهداشت پس از مخالفت بیش از همه گیر پاسخ. او ترویج با استفاده از هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با این بیماری همه گیر بدون در نظر گرفتن ویژگی های مشاوره (مطالعات پس از آن را پیدا نمی کند محافظت در برابر و یا درمان COVID-19).

Bolsonaro همچنین برداشت روزانه دعوا با رسانه ها. به عنوان محبوبیت خود سقوط او تشدید حملات خود در برابر کنگره و دیوان عالی کشور است و به طور فزاینده ای متکی به استبداد به galvanise پشتیبانی می کند.

‘آن طرف طناب شما؟’: Bolsonaro دیده می شود توسط برخی به عنوان در تضاد با اجماع علمی. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

پس از همه گیر شروع یک وزیر بهداشت کرد و یک دوم استعفا داد. برزیل در پاسخ به این بیماری همه گیر است که توسط رهبری یک غیر متخصص به طور کلی کسی که غافل است که این کشور در نیمکره جنوبی و نمی تواند نام کوچک متحده در فدراسیون. در میان این هرج و مرج, تست توده هرگز در زمان خاموش. تماس با ردیابی هرگز حتی آغاز شده است.

چیزهایی مجموعه به بدتر

به عنوان فاجعه به برزیل اعداد بهداشت بحران شده است به همراه معنی داری undercounting از قربانیان نشان می دهد واقعیت این است که بسیار بدتر است. برای هر ده مرگ و میر به علت COVID-19 دیگری هشت نسبت داده شده به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS). این وضعیت در زمان خاموش در ماه مارس و شناخته شده است به عنوان یک عارضه COVID-19. ARDS ثبت شده به عنوان علت 23,400 مرگ و میر در کشور برزیل در شش ماه اول سال 2020 (در مقایسه با متوسط 1800 نفر در دوره مشابه در پنج سال گذشته).

شدید تاخیر به تست را نیز بدان معنی است که هزاران نفر از مرگ و میر به علت COVID-19 نمی شد چنین ثبت شده. علاوه بر اعضای خانواده شده اند شایعه برای اعتراض به کلمه “کوروناویروس” در گواهی مرگ و گزارش وجود دارد و از فشار بر مديران محلی برای به حداقل رساندن اعداد.

در اوایل ماه ژوئن Bolsonaro دولت نیز متوقف شد انتشار روزانه آن بالغ بر موارد و مرگ و میر با این استدلال که آمار و ارقام آن را به حال شده است با انتشار نادرست بودند زیرا آنها بیش از حد بالا است. در سراسر جهان واکنش پر سر و صدا بود و قبل از دولت فرصتی برای تجدید نظر در هر یک از آن قبلا منتشر شده, داده, دادگاه برزیل دستور وزارت بهداشت برای از سرگیری انتشار است. رئیس جمهور بموقع عقب نشینی.

با وجود ضبط بیش از 40 ، 000 مورد جدید در هر روز در اواخر ماه ژوئن بسیار از برزیل تحت مستند. سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

دوم نگرانی برزیل کافی سیاست های اقتصادی پاسخ که بدتر شده تاثیر این بیماری همه گیر با ترک میلیون ها نفر با درآمد صفر و شرکت هایی با صفر فروش یا اعتباری. این تحت فشار قرار دادند تا فقیر به ماندن در داخل خانه شلوغ فاقد آب و فاضلاب – با افزایش بیکاری – همچنین مواد غذایی است.

حتی اگر کنگره با تصویب یک بودجه اضطراری در اوایل بحران Bolsonaro پیشنهاد کمک مالی به فقرا بیکار سالخورده و گرسنه بود آنقدر کم است که مجلس رد او. بیشتر حمایت سخاوتمندانه شده و ارائه شده از طریق کاهش نرخ بهره وام های ارزان و بانک مرکزی حمایت از موسسات مالی. برزیل نیز انجام یک مبادله ارز با ایالات متحده آمریکا و با هدف ایجاد ثبات در ارز آن است.

با این وجود در برزیل تولید ناخالص داخلی است و محدود به قرارداد به شدت. خروجی کاهش یافته است توسط 15-20 ٪ در ماه آوریل به تنهایی نشان می دهد بحران اقتصادی بی سابقه ای و در عین حال احساس می شود ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net