کاترین Calderwood مجبور به استعفا اسکاتلند به عنوان افسر ارشد پزشکی است که به دور از تنها نشین شهر که باعث جنجال توسط ايميل مستند قوانین به دیدار او خانه دوم در حومه شهر. خشم بیش از “coronavirus تعطیلات” در حال افزایش است.

این Covid-19 بحران باعث شده است برخی به دنبال فرار از این شهر است. فضای سبز در حال جذاب تر از تنگ آپارتمان و سریع نرخ انتقال. فرهنگی ساکنان شهرستان به مدت طولانی تصور زندگی کشور به تمیز کننده شادتر و سالم تر از بودن در conurbations. زمان جنگ استعاره در سیاست و رسانه ها نیز ممکن است باعث شود مردم در انگلستان به فکر حمله رعد اسا زمانی که بیش از 1.5 میلیون انگلیسی ها تخلیه شدند به حومه – با همین دلیل خوب. اما این ویروس است نه بمب و نه قابل مشاهده و دشمن. داده ها از ژنتیک پروفسور تیم اسپکتور را COVID-19 symptom tracker app در حال حاضر نشان می دهد که مردم ترک شهر را ناخواسته بسته بندی ویروس ها با استفاده از آنها.

محدودیت های مسافرتی با هدف جلوگیری از این گسترش یابد. در ولز پس از یک تعطیلات آخر هفته شاهد افزایش روستایی تعداد بازدید کننده های ویلز دولت به سرعت بسته کاروان پارک ها و نقاط توریستی. این حرکت نیز با انگیزه های خطر قریب به اتفاق محلی خدمات بهداشتی و درمانی. اگر بزرگ شهری بیمارستان ها در تلاش برای مقابله با Covid-19, درمانگاه روستایی و محلی GPs هستند و حتی کمتر نیز مجهز شده است. عدم پیروی از راهنمایی های خود به ماندن در خانه هزینه Calderwood کار خود را.

در ضمن خشم به استقبال فرانسه نویسندگان Leïla Slimani و ماری Darrieussecq که هر دو نشان داد که آنها معامله مستند در پاریس برای خود خانه های دوم روستایی. Darrieussecq بستری او می خواهم اجتناب سرد محلی دریافت شده توسط ماشین و پاریس پلاک. بیش از اپیدمیولوژی نهفته در پشت خشم.

از من (تنها) صفحه اصلی و پایه تحقیقات روستایی در ولز من تماشا محلی خشم بیش از نشت به bedsheet آگهی ها و نقاشی های دیواری هشدار شهری incomers به “رفتن به خانه!”

اختلافات قدیمی اکو. در 1980s و 1990s “فرزندان Glyndŵr” متعهد ده ها تن از آتش سوزی حملات علیه انگلیسی متعلق به خانه های تعطیلات. ناسیونالیسم و تحریک کنار تنش پختند بیش از ساکنان محلی بودن قیمت خارج از جوامع خود را توسط خریداران خانه دوم با شهر حقوق. مشکل نشده دور. گزارش های اخیر از IPPR استدلال می کند که وجود دارد این است که یک روستایی “بحران قیمت “.

Nicola Sturgeon با سابق افسر ارشد پزشکی, کاترین Calderwood. PA

برنامه ریزان و دانشمندان علوم اجتماعی به مدت طولانی نگاه روستایی مالکیت خانه دوم پیدا کردن علامت + و minuses. در برابر روستایی کاهش weekenders نگه داشتن خانه در تعمیر و صرف پول در مغازه های محلی و در محلی کسبه. آنها از پرداخت مالیات و بدون نقشه کشی در خدمات. اما آنها همچنین می توانید خدمات کمتر قابل دوام. دوم صاحبان خانه نمی فرستادن فرزندان خود به مدرسه روستا; آنها بعید به ثبت نام محلی GP تکیه بر حمل و نقل عمومی و یا نیاز به نزدیک ترین شعبه بانک است. بدون تقاضا روستایی خدمات پژمرده.

از راه دور ،

در تاثیر از خانه های دوم نمی تواند جدا از گسترده تر فرآیندهای اجتماعی و اقتصادی است که در ادامه به تغییر حومه شهر. تغییر می تواند لازم و نوآورانه. تغییر نیز می تواند باعث آسیب. تحقیقات توسط شاهزاده حومه صندوق یافت که ساکنان روستایی در سراسر بریتانیا به طور فزاینده ای احساس از راه دور. فاصله فیزیکی تغییر کرده است. به جای مغازه ها و مدارس باید بسته خدمات متمرکز و گزینه های فشرده. همان حس دور شدن از آن همه است که فریبندگی ساکنان شهرستان می تواند احساس تلخ برای مردم محلی است.

Coronavirus نشده ایجاد خشم بود که در حال حاضر نهفته. کسانی که به اندازه کافی ممتاز به لغزش شهرستان برای خانه دوم ایجاد نشده چالش های جوامع روستایی صورت می شود. اما آنها را در معرض نابرابری بین کسانی که می توانید استراحت در روستایی قصیده کوتاه و کسانی که در تلاش برای پیدا کردن یک خانه یک کار و یا گرفتن یک اتوبوس. ما را حل نمی کند این تفاوت ها با اسپری رنگ نشانه و یا مجبور به استعفا. اما ما نیاز به آنها را حل کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو