این COVID-19 همه گیر تبدیل کرده است چگونه پزشکان ارائه مراقبت های بهداشتی. این بحران بهداشت عمومی منتقل شده پارادایم چگونه کانادایی دسترسی به مراقبت های پزشکی و طلیعه عصر جدید پزشکی از راه دور. تقریبا یک شبه بیماران را متوقف کرده اند و در راه رفتن خود را به دفاتر پزشکان و به جای دریافت مراقبت های پزشکی از طریق سیستم عامل آنلاین.

پزشکی از راه دور است که ارائه مراقبت های پزشکی و اطلاعات از طریق فن آوری ارتباطات. این می تواند به عنوان ساده به عنوان یک تماس تلفنی و یا می تواند گسترش به دنیای دیجیتال با ایمیل, پیام های متنی و ویدئو کنفرانس.

دکتر بیلی لین که بازگشت زود هنگام از مرخصی والدین ارائه پزشکی از راه دور در حالی که تغذیه نوزاد خود. بیلی لین, نویسنده ارائه شده

اما پزشکان و سیستم مراقبت های بهداشتی در بزرگ اغلب برای انتقاد از خود را محدود به استفاده از تکنولوژی برای ارتباط برقرار کردن با بیماران خود را. ایمیل, پیام های متنی و مجازی بازديد بین بیماران و پزشکان شده اند استثنا و نه قاعده. عدم پشتیبانی از فن آوری زیرساخت های ضعیف جبران خسارت برای پزشکی از راه دور و نگرانی برای حفظ حریم خصوصی بیمار شده اند و عمده موانع اجرای گسترده telehealth گزینه های.

پزشکی از راه دور ارائه شده تنها 0.15 درصد از تمام خدمات billable در کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی در سال 2014 (داده های اخیر). اما با بحرانی نیاز به صورت فیزیکی فاصله اقدامات پزشکان و استانی بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم ها مجبور شده اند به نوآوری و بازسازی چگونه آنها ارائه مراقبت های پزشکی با استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی.

در شرایط ساده مراقبت های بهداشتی است و به سرعت از, به قرن 21 است.

فیزیکی فاصله

دکتر برندا Hardie است که یک پزشک خانواده در Vancouver, B. C., و مدیر پزشکی از چند پزشک مراقبت های اولیه ، هنگامی که آن را تبدیل به آشکار است که این استان با شروع به جامعه انتقال COVID-19 در اوایل ماه مارس در تیم او کار اضافه کاری برای تنظیم به تغییر بهداشت عمومی توصیه.

اجتماعی فاصله تغییرات ساخته شده به دکتر برندا Hardie اتاق انتظار شامل قرار دادن صندلی شش فوت از هم جدا و با قرار دادن صندلی های بین منشی میز و بیماران برای جلوگیری از مردم را از گرفتن بیش از حد نزدیک به منشی. برندا Hardie, نویسنده ارائه شده

در ابتدا این به معنای غربالگری هر بیمار برای سفر اخیر و سرد مانند علائم بیش از این گوشی قبل از آنها آمد به درمانگاه. دومین هفته از ماه مارس آن آشکار شد که فاصله فیزیکی بود این قطعه مهم در کاهش افزایش بیماری همه گیر.

Hardie می گوید: “این شفاف” که به بررسی بیماران و داشتن چهره به چهره مکالمات پایه و اساس خیلی از آنچه در نظر گرفته شده بسیار عالی مراقبت های پزشکی ناشی از یک خطر بسیار جدی برای هر دو پزشکان و بیماران است. در عین حال Hardie مانند اکثریت کانادا پزشکان تا به حال هیچ دسترسی به یک ویدئو کنفرانس پلت فرم است که محافظت حریم خصوصی بیمار.

پیدا کردن ابزار

Hardie چالش است که تقریبا در تمام کانادا پزشکان مواجه شده اند در ماه گذشته: تعداد محدودی از سلامت ابزار تکنولوژی شده اند در درجه اول اختصاص داده شده به نقاط روستایی با محدود, بهداشت و درمان-مراقبت از منابع است. جامعه بر اساس دفتر پزشکان ندارد و دسترسی به مجازی فناوری سلامت. به عنوان مثل کانادا پزشکان شده اند تکاپوی بیش از ماه گذشته به دوباره اختراع چگونه آنها ارائه مراقبت.

Hardie توصیف جمعیت منابع اطلاعات در رسانه های اجتماعی — ارتباط با همکاران از طریق Facebook و توییتر — به درک آنچه در سیستم عامل های دیجیتال دیگران استفاده شد. زوم جنده گداها.من و GoToMeeting تمام شده است گزینه های محبوب. E-فکس قابلیت را نیز بحرانی شده است برای اطمینان از نسخه ها و پیش نیازهای می تواند ارسال شود.

در عین حال این سیستم عامل هستند تعبیه شده به سوابق پزشکی الکترونیکی (EMRs). به عنوان یک نتیجه, پزشکان خودشان روشن نیست بین خود EMR — برگزاری مهم نتایج آزمایشگاهی و مشاوره یادداشت ها و صفحه نمایش های ویدئویی. زمان صرف شده در حال حرکت بین دو برنامه جداگانه می افزاید و مکان یک لایه اضافی از تلاش برای در حال حاضر فرسوده تعمیرات اساسی. برای Hardie که روشن است برای دیدن 99 درصد از بیماران از طریق پزشکی از راه دور در طول 10 روز ناگهانی پذیرش پزشکی از راه دور شده است یک تغییر عظیم در گردش کار و محدودیت تعداد بیماران او می توانید ببینید روزانه.

متحجر پرداخت مدل

گره خورده است به عدم وجود زیرساخت های ضعیف پرداخت مدل برای پزشکی از راه دور در سراسر کشور است. هزینه برای خدمات پرداخت مدل های آهسته بوده است به انطباق با فن آوری های جدید. با فقیر جبران پزشکان ندارد و یا مالی به معنی سرمایه گذاری در فن آوری های جدید.

دکتر برندا Hardie کامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مورد نیاز برای درمان بیماران در فرد در طول COVID-19 بیماری همه گیر. برندا Hardie, نویسنده ارائه شده

به جای نوآوری در درجه اول اتفاق می افتد از طریق شرکت های بزرگ و متمرکز خصوصی و غیر بیمه شده بخش. راه شرکت های بزرگ هستند و به کارگیری فن آوری خود را ایجاد کرده است که نگرانی های بهداشتی-مراقبت از برنامه های تشویق تکه تکه و اپیزودیک مراقبت های بهداشتی به جای مداوم پزشک و بيمار از روابط است که ستون فقرات قوی سیستم مراقبت های بهداشتی.

با COVID-19 گیج B. C. استان است و خوشبختانه پاسخ با تغییرات به پرداخت ، تماس های تلفنی در حال حاضر می تواند صورتحساب به معادل آن از یک فرد بازدید — 70 درصد افزایش به $34 از $20. ویدئو کنفرانس هزینه ها نیز در دسترس هستند.

برای دکتر بیلی لین پزشک خانواده و درمانگاه صاحب در Burnaby این تغییرات در تسکین. هزینه را افزایش می دهد باید به او اجازه داد خود را به نگه داشتن درمانگاه باز — در حال حاضر — در این بیماری همه گیر. در حال حاضر بقیه کشور باید به دنبال کت و شلوار.

نگه داشتن بیماران از بخش اورژانس

نیاز به نگه داشتن پزشک دفاتر باز و عملکرد با پزشکی از راه دور بسیار مهم است در این بیماری همه گیر. در غیر این صورت بیماران با شعلهور شدن بیماری های مزمن مانند نارسایی قلبی و آسم نیز در نهایت در اتاق های اورژانس درست در کنار بیماران بدحال با COVID-19. این دستور برای یک ضعف و فروپاشی سیستم مراقبت های بهداشتی. کارآمد و موثر پزشکی از راه دور را نیز اجازه می دهد تا برای نمایش خفیف تنفسی علائم می تواند منجر به تشویق خود قرنطینه و محافظت و مراقبت از سلامت کارگران و جامعه های غیر ضروری را از قرار گرفتن در معرض.

یک چالش عمده با مجازی مراقبت های بهداشتی است که مانع ایجاد آن در بررسی بیماران. بارداری بازديد و کمر درد, برای مثال ضروری آزمون بالینی. و در حالی که پزشکان در حال پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی — در حالی که آن را هنوز هم در دسترس است — برای دیدن بیماران در این موارد پزشکی از راه دور باقی خواهد ماند تكیه مراقبت های بهداشتی برای ماه آمده است.

با هیچ پایانی در چشم فیزیکی فاصله اقدامات سریع و متفکر سرمایه گذاری در پزشکی از راه دور زیرساخت های حیاتی است. شاید هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از ما در کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند سرمایه گذاری در حرکت ساخته شده در پزشکی از راه دور. سپس توسط اکثریت کانادا پزشکان باید تجربه با پزشکی از راه دور — دانستن زمانی که آن را مناسب برای استفاده و هنگامی که یک چهره به چهره دیدار مورد نیاز است.

که دانش و مجموعه ای جدید از مجازی ابزار سلامت را به سیستم بهداشت عمومی گزینه های بیشتر برای کاهش موانع برای مراقبت و بهبود مراقبت های بهداشتی در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو