Coronavirus را برانگیخته سطح بی سابقه ای از انسان دوستی

کروناویروس در زمان بسیاری از ما – دولت کسب و کار و افراد – با تعجب. احساس اضطراب و ترس را در سراسر مجالس هیئت مدیره اتاق و خانه ما است. اما بسیاری از خیر چاشنی و تازه کار گرفته اند اقدام مهم برای کمک به.

در اوایل مارس گزارش شد که بشردوستانه دادن به مبارزه با کروناویروس سطح بی سابقه ای رسیده در حال حاضر با شکوه US$1 میلیارد دلار (£816 میلیون) در سراسر جهان است. این یک مقدار زیادی نسبت به مبالغ اهدایی در پاسخ به دیگر فجایع از جمله ابولا (US$362 میلیون) و طوفان هاروی (US$341 میلیون). اما در این مقیاس از این بحران بسیار بزرگتر از هر چیز دیگری ما قبل از دیده می شود.

مقدار زیادی از این سخاوتمندانه ترین خصوصی اهدای انجام می شود ثروتمند مشاغل خانواده در یک نوع از انسان دوستی شناخته شده به عنوان “خانواده دادن”. این نوع از دادن می تواند فوق العاده موثر در زمینه امداد رسانی تا حدودی به دلیل کسب و کار خانواده اغلب بهتر می توانند از انواع دیگر شرکت ها به سرعت جمع آوری صاحبان اعضای هیئت مدیره و مدیران برای پاسخ به یک فاجعه است. آنها همچنین تمایل دارند که بیشتر غیر رسمی فرآیند تصمیم گیری است که می تواند اجازه می دهد انعطاف پذیر و چالاک پاسخ.

در واقع این واقعیت است که بسیاری از دولت ها در حال تغییر به “حالت بحران” است که در بخشی به دلیل آن کمک های مالی به آنها حق تصمیم گیری به طور موثر با فرآیندهای مشابه به کسانی که از یک مالک به رهبری شرکت خانوادگی. و بسیاری از این خانواده ها به طور جدی به حمایت از جوامع خود را به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

خانواده بودجه

در ایتالیا برای مثال Agnelli, خانوادگی, سکس ایتالیایی کسب و کار سلسله عمدتا در ارتباط با صنعت خودرو ساخته €10 میلیون دلار (£8.8 میلیون دلار) کمک مالی به ایتالیایی مدنی به بخش حفاظت و به سازمان های محلی است که ارائه مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی در این منطقه از ناحیهای در شمال غربی.

سریع پاسخ. شاتر/Lightspring

خانواده نیز مورد استفاده شرکت های خود را برای تبدیل شدن به طور مستقیم درگیر در خرید تجهیزات پزشکی توزیع مواد غذایی و دارو و حمایت از فاصله آموزش طرح در مدارس است.

در فرانسه خانواده متعلق به کالاهای لوکس گروه LVMH (صاحب علامت های تجاری از جمله کریستین دیور عطر و بولگاری) تبدیل سه آرایشی و بهداشتی کارخانه ها برای تولید در مقیاس بزرگ از دست sanitiser که آن را توزیع و به بیمارستان. این گروه همچنین وعده داده شده به ارائه حدود 40 میلیون فولاد ماسک برای کارکنان پزشکی.

در جای دیگر Swiss family-run مراقبت های بهداشتی لوله روشه در میان اولین برای کمک به توسعه یک آزمون جدید برای coronavirus که این امید را به طرز چشمگیری افزایش ظرفیت برای تشخیص ویروس است.

به خوبی شناخته شده افراد ثروتمند نیز تصمیم به عمل. یک گروه ایتالیایی میلیاردرهای) از جمله جورجیو آرمانی, Remo Ruffini و سیلویو برلوسکونی باید متعهد به اهدای بیش از ما 45 میلیون دلار برای مبارزه با کروناویروس در کشور خود.

در دنیای ورزش, بازی بسکتبال, بازیکنان مانند صهیون ویلیامسون و بلیک گریفین از جمله افرادی بودند که وعده داده شده به پوشش حقوق برای کارکنان که از درآمد خود را پس از بازی به حالت تعلیق در آمد. دیگر ورزشکاران از ورزش جهان نیز حمایت از coronavirus جمع آوری کمک.

در میان سوپر ثروتمند, بیل گیتس که قبلا هشدار داد از اثرات فاجعه آمیز از ویروس ها متعهد است در اطراف ما 100 میلیون دلار برای کمک به مبارزه با کروناویروس در سراسر جهان است.

و چین ثروتمندترین مرد Jack Ma داده 100 یوان (£11.5 میلیون دلار) از طریق بنیاد خود را برای کمک به صندوق توسعه واکسن. او همچنین گزارش می شود برنامه ریزی برای کشتی 500,000 تست کیت و 1 میلیون ماسک به ما.

مقدار زیادی از ثروت خصوصی مورد نیاز خواهد بود برای مقابله با عواقب طولانی مدت از coronavirus. فراتر از بحران پزشکی وجود دارد خواهد بود طیف وسیعی از مسائل جدی است که بوجود می آیند از جمله ناامنی غذایی از دست دادن شغل و چالش های مختلف مرتبط با آموزش و پرورش و بهداشت روانی.

همچنین ارزش تحمل در ذهن داشته باشید که برنامه های بشردوستانه نمی همیشه به طرح – انجام نادرست آنها می تواند منجر به واکنش شدید و ناخواسته پیامدهای منفی مانند زمانی که وعده به صندوق تعمیرات کلیسای جامع نوتردام در پاریس منجر به گسترده انتقاد و سوالات بیش از امتیاز و قدرت.

هنوز خیر – به خصوص مشاغل خانواده – بازی به طور فزاینده ای نقش مهمی در مواجهه با این مسائل با توانایی خود را به ارائه خود به خود پشتیبانی می کند. نگاه به آینده آنها نیاز به آماده سازی انعطاف پذیر و پایدار مدل بودجه کمک خواهد کرد که ایجاد انعطاف پذیری برای آینده فجایع. خوشبختانه بسیاری از مقیاس بزرگ اهدا کنندگان لازم نیست صبر کنید تا خواسته می شود برای کمک به.

به عنوان تحقیقات ما نشان می دهد خیر و خانواده های آنها اغلب می خواهند برای کمک به سرعت و پیدا کردن نوآورانه و راه های موثر برای ارائه به صورت فوری و دراز مدت نیاز دارد. و در یک زمان افزایش ناسیونالیستی نگرش آنها نشان می دهد که ما نیاز به رشد نزدیک نیست و بیشتر از هم جدا. به آغوش معنای واقعی کلمه انسان دوستی – “عشق به بشریت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im