Coronavirus را تقویت کرده است telehealth مراقبت در سلامت روان, بنابراین اجازه دهید آن را نگه دارید تا

استرالیا در سیستم بهداشت و درمان در آغوش telehealth در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با بیماران مبتلا به گرفتن مراقبت آنلاین از طریق ویدئو و یا از طریق تلفن. اما چه اتفاقی می افتد به این پست-همه گیر نامشخص است.

متاسفانه این بیماری همه گیر را جداسازی فضایی تبدیل شده به سرعت به انزوای اجتماعی و ایجاد استرس و اضطراب برای بسیاری از. همه این به این معنی است که پس از همه گیر وجود دارد خواهد بود یک افزایش در تقاضا برای خدمات بهداشت روان.


ادامه مطلب: چگونه برای مدیریت فشار خون خود را در انزوا


این تقاضای اضافی را هنوز هم بیشتر از فشار در حال حاضر غیرمنتظره بهداشت روان در سیستم است.

دیجیتال کمک در دست است

این بسیار مهم است که عمومی و خصوصی خدمات بهداشت روانی اتخاذ فن آوری های جدید در حال حاضر برای کمک به پاسخگویی به این تقاضا در آینده.

مجبور گسترده خدمات بهداشت و درمان دررفتگی همراه با COVID-19 گیر مدیکر این سال و در نهایت از نقل مکان به پشتیبانی از اساسی ترین فرم از پزشکی از راه دور, حمایت از هر دو تلفن و تصویری مشاوره.

که 144 سال پس از الکساندر گراهام بل تولید اولین کار تلفن در سال 1876. بیایید امیدواریم که آن را کاملا به عنوان طولانی برای ما کلی نظام سلامت و به خصوص سلامت روان ما سیستم را به عنوان سمبل قدرت از 21 قرن فن آوری های دیجیتال.


ادامه مطلب: می خواهم به اسکایپ GP خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد جدید telehealth گزینه


استرالیایی ها در حال خوش شانس در حال حاضر از بسیاری از نوآوری های دیجیتال در مراقبت از سلامت روان مانند moodgym, eHeadspace و پروژه همکاری همه ارائه پشتیبانی آنلاین به مردم نیازمند.

این بوده است که رهبری مشارکت بین دانشگاه های عمده ای سازمان های غیر دولتی و صنعت.

ReachOut برای اولین بار سرویس های آنلاین هنگامی که آن را راه اندازی در استرالیا در سال 1996 برای کاهش خودکشی جوانان.

آهسته جذب از خدمات پزشکی از راه دور

اما سیستم های پزشکی از راه دور شده اند به طور گسترده ای مستقر شده اند و یا قابل دسترسی است. از 2.4 میلیون بازدیدکننده داشته است به روانپزشکان در 2018-19 تنها 66,000 درگیر telehealth.

به وضوح بیش از حد بسیاری از استرالیایی که به دنبال مراقبت های بهداشت روانی نیست و به دست آوردن منافع بالقوه از آنچه در دسترس در telehealth نوآوری است.

این شکست است و نه منحصر به فرد به استرالیا. قبل از COVID-19 World Economic Forum برجسته شکاف عظیم در ارائه خدمات بهداشت روان در بین توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه. آن را خواستار استقرار سریع از دقیق دیجیتالی افزایش خدمات بهداشتی و درمانی.

سازمان بهداشت جهانی و سایر عمده سلامت بدن است هشدار نیاز فوری به گسترش خدمات بهداشت روان در پاسخ به, اقتصادی و اجتماعی دررفتگی ناشی از این بیماری همه گیر.

بی رحمانه درس از گذشته رکود اقتصادی است که برای مردم سخت ترین ضربه, بهداشت روان, به سرعت رو به وخامت. بدون سریع و هدفمند پاسخ, اقدام به خودکشی و مرگ خودکشی را افزایش می دهد.

تقویت سیستم

برای جلوگیری از این کار در استرالیا, ما نیاز گسترده اجتماعی و رفاه سرمایه گذاری و بهتر سلامت روان سیستم.

قبل از COVID-19 بهره وری کمیسیون در آن پیش نویس گزارش در استرالیا مراقبت از سلامت روان برجسته کمبود پایدار سرمایه گذاری (نسبت به هزینه های اجتماعی و اقتصادی ضعیف و سلامت روان) هماهنگی ضعیف و اساسی عدم پاسخگویی به نیازهای کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار.

آن را نیز نامیده می شود بیشتر برای پیشگیری و مداخله زودهنگام اقدامات به خصوص برای کودکان و بزرگسالان جوان است.

استرالیا دارای دو جداگانه سلامت روانی سیستم. دولت مبتنی بر سیستم بسیار متمرکز در بخش اورژانس حاد و مراقبت اجباری. این به نفع اصولا این تعداد کمتری از افراد مبتلا بسیار شدید و تداوم بیماری.

بیمارستان های خصوصی ارائه اضافی تخت بیمارستان به مردم با خصوصی سلامت بیمه, اما همچنین پشتیبانی از برنامه های روز است که هزینه زیادی را ارائه می دهند محدود ارزش.

نتیجه این است که استرالیا گم شده است متوسط – بزرگ خدمات شکاف برای مردم بیشتر نیاز به مراقبت.

ما باید تخصصی تر اما مراقبت های سرپایی و چند رشته ای برای مراقبت از کسانی که در نیاز. این بدان معناست که GPs روانپزشکان و روانشناسان و پرستاران و سایر ماهر سلامت کارگران مشغول به کار در تیم هماهنگ سازه. این خدمات هستند به شدت مورد نیاز در بیرونی شهری و منطقه ای و جوامع روستایی.

دیجیتال آینده, در حال حاضر!

دیجیتالی پیشرفته قرن 21-سبک خدمات سلامت روان ممکن است پاسخ.

هوشمند سیستم های دیجیتال از جمله برنامه های گوشی های هوشمند و فن آوری های دیگر می تواند کمک به ارزیابی سرعت سطح نیاز و مستقیم مردم به بهترین موجود در درمانگاه.

آنها می تواند کمک به ما بسیار با استعداد متخصصان سلامت روانی ارائه مراقبت بهتر. آنها همچنین جهان را از ابزارهای دیگر نظیر حمایت و افزایش ارتباطات اجتماعی به مشتری بدون توجه به جایی که آنها واقع شده است.

دسترسی به فرم های آنلاین شناختی-رفتاری مانند کسانی که ارائه شده توسط Mindspot این راه و شواهد دیگر بر اساس مداخلات روانشناختی می توان به دیدار با تقاضا است.

این نوآوری می تواند واقعی تخصص به سالن اتاق از کسانی که در مناطق روستایی و منطقه ای از مناطق که به طور معمول زندگی می کنند بیشتر دور از کیفیت چهره به چهره و مراقبت.

در یکی از تحقیقات ما محاکمه یک روانپزشک کودک و نوجوان فعال در بوگوتا, کلمبیا قادر به ارائه همان روز های تخصصی ارزیابی به افراد جوان در Broken Hill, New South Wales.

خدمات بهداشت روان در استرالیا در حال حاضر شده است اساسا در طول تبدیل این بیماری همه گیر. تصویری-سبک مشاوره در حال حاضر به مرکزی برای این کار از متخصصان سلامت روانی.

روانشناسان و روانپزشکان در سراسر کشور در حال رسیدن به مشتریان خود را آنلاین. بسیاری از مشتریان برای پیدا کردن آن بسیار راحت تر و بسیار کمتر از هزینه حضور منظم در درمانگاه.

زمان عمل

آینده دیجیتالی است که نه فقط در مورد ایجاد تغییرات کوچک. دیجیتالی پیشرفته در آینده برای سلامت روان شامل یک تجدید نظر اساسی از مدل های مراقبت.


ادامه مطلب: آنچه که شما می توانید با استفاده از یک telehealth مشورت کنید و هنگامی که شما باید از نظر جسمی خود را ببینید GP?


آنلاین و یا تلفنی-پشتیبانی از ابزار غربالگری استفاده می شود باید برای هدایت مردم همراه بهترین درمان مبتنی بر شواهد مسیر برای آنها.

اولیه شبکه بهداشتی – منطقه ای مقامات بهداشتی با بودجه کشورهای مشترک المنافع برای هماهنگ کردن مراقبت های اولیه – باید اطمینان حاصل شود که خدمات آنها در کمیسیون در حال استفاده از فن آوری دیجیتال مناسب و پیگیری ارائه مراقبت.

این اشکال جدید دیجیتالی را فعال کنید مراقبت را کل سلامت روان سیستم کارآمد تر آزاد کردن منابع برای کمک به جمع شدن از استرالیایی ها که نیاز به فشرده تر مراقبت های بالینی.

استرالیا دولت باید این فرصت را که COVID-19 ایجاد کرده است. سیستم های دیجیتال در حال حاضر باید به عنوان ضروری سلامت زیرساخت به طوری که محروم ترین استرالیایی حرکت به جلوی صف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de