Coronavirus: رهبری بزرگ, PM. در حال حاضر استفاده از آن برای تغییر آب و هوا

کجا بودند sanitisers و متوسط چک?

نخست وزیر اعلام کرده است برنامه ای برای دست زدن به یک بیماری همه گیر. او به صورت واقعی و یا بازی سیاست دوباره ؟ روز پنج شنبه من به پرواز از سنگاپور به ملبورن و هواپیما شامل مسافران از چین است. در فرودگاه ملبورن وجود دارد متوسط چک دست sanitising ایستگاه و یا اطلاعات در مورد این ویروس علائم. در مالزی و سنگاپور فرودگاه سفر من از طریق حرارت چک ساخته شد و دست sanitising ایستگاه همه جا بودند.

نخست وزیر می گوید که او و امنیت مرزی در حال انجام همه چیز را برای محافظت از ما و بررسی مسافران ورودی. هیچ یک از این بود آشکار بین 11.45 صبح تا 12.30 بعد از ظهر در فرودگاه در روز پنج شنبه. اسکات موریسون دوباره به نظر می رسد همه چرخش.

راب Garrington برایتون

سردرگمی بیش از پوشیدن چهره و علائم

اگر ماسک صورت بی فایده هستند در حفاظت در برابر coronavirus به عنوان ادعا توسط برخی مقامات به همین دلیل است که دولت فدرال اجرای انباشت از آنها به عنوان بخشی از آن همه گیر طرح ؟ شاید ویکتوریا دولت باید با تجدید نظر در آن مشاوره به مدارس مورد پوشیدن ماسک. و یا آن را بیشتر نگران اجتناب از امکان برداشت از نژاد پرستی به جای اجتناب از COVID-19?

سوزان Caughey گلن جنس زنبق و سوسن

پرداخت قیمت برای وابستگی به چین

اسکات موریسون می گوید دولت در حال بررسی طرح هایی برای حمایت از گردشگری و آموزش و پرورش و دریایی و بخش صادرات و چگونه بهترین را به آدرس “زنجیره تامین خرابی”. نخست راه برای مقابله با این مشکل این است که برای صنایع که پس از فاجعه وابسته به چینی ها دلار برای تنوع بخشیدن به. اما مقاومت به این که مهمترین آنها از بخش آموزش و پرورش است تلخ.

دبورا موریسون مال ورن شرق

خطر رشد جمعیت

وجود دارد خطر عمده عوامل است که کمک به گسترش جهانی بیماری های ذکر شده توسط سازمان جهانی بهداشت و سلامت دیگر مربوط به سازمان. این شامل تراکم جمعیت و شهرنشینی مهاجرت جهانی سفر و تخریب محیط زیست.

در حالی که ما در نظام سلامت شده است نمونه در حفاظت از ما را از جهانی بیماری های عفونی ما سیاست های اقتصادی مستمر رشد جمعیت و تراکم بیشتر می تواند تسهیل بوده است ،

لی Ackland, Deepdene

از خرده فروشان در صورتی که این یک بحران اقتصادی

اسکات موریسون می گوید coronavirus بیماری همه گیر است “بهداشت و درمان بحران مالی یکی”. سعی کنید به گفتن است که به صندوق بین المللی پول, دانشگاه ناظران از stockmarket یا خرده فروشان در بوکس هیل کمی Bourke خیابان و یا در فرودگاه ها به نام چند. این تشویق نخست وزیر به نظر می رسد به آنجا که باید بحران بهداشت و درمان بدتر هیچ دولت بسته محرک در نظر گرفته خواهد شد (چرا که می تواند نشانه ای از وحشت و یا از دست دادن کنترل).

برندان O’Farrell نیوبرانزویک

سعی کنید با استفاده از بافت ها و شستن دست های خود را

فراموش نکنید هیستری. چگونه در مورد صدور برخی از معقول مشاوره ؟ مردم باید با استفاده از بافت است که باید با خیال راحت دفع پس از اولین استفاده از جای دستمال. کاربر باید بلافاصله دست خود را بشویید با آب و صابون و یا تایید شده دست sanitiser. آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که برای مردم و به ویژه افراد مسن به استفاده از (و استفاده مجدد) دستمال.

لایحه هلمز, Kew

فروم

جنگ به آزمایش می شود

اسکات موریسون باید امید او برنده برخی از نقاط برای چگونه به خوبی استرالیا به نظر می رسد مدیریت coronavirus. تعداد بازدید من GP این هفته است. من تا به حال فاسد “fluey” سرد و نیاز به یک بیمار گواهی. من پرسید که آیا من باید آزمایش coronavirus. او به من نشان داد آخرین بهداشت بخشنامه که به گمان من آمد و از دولت است.

به حکم تست من تا به حال قادر به نام شیطان که تا به حال سرفه بر من و می دانم که محل دقیق آنها بازدید کرده بود در چین است. (هیچ اشاره ای از کره و ژاپن یا ایتالیا). همچنین این “فرد شناخته شده” و من شده اند بسیار نزدیک و شخصی برای حداقل 20 دقیقه.

من متصلب من تب مغز اما نمی تواند آمد تا با هر کسی که به این لایحه مناسب. بسیار عالی. بدون آزمون. احسنت آقای موریسون. به خوبی انجام می شود, استرالیا است.

لی Guion, پرترلینگتن

محافظت از بازیکنان سر

وقتی که من یک فوتبالیست جوان, بسیاری از فوتبالیست تا به حال چند دندان های جلو. سپس نگهبانان دهان جهانی شد و در حال حاضر بازیکنان فوتبال نشان می دهد آفتابی لبخند می زند.

چرا که نه آن را اجباری برای بازیکنان به سایش نرم و کلاه در تلاش برای جلوگیری از برخی ضربات مغزی (سن 28/2)? من می دانم که آنها نمی خواهد آن را دوست دارم اما آنها را به آن استفاده می شود فقط به عنوان آنها نگهبانان دهان.

مایکل نولان کاپل صدا

این علم موشک نیست

آن را بیش از حد گران قیمت آن را بیش از حد پیچیده آن را بیش از حد شلوغ است. اینها برخی از خوانندگان در اعتراض به چهار-bin سیستم (نامه 27 و 28/2).

بیا مردم است. اگر شما به اندازه کافی هوشمند برای نوشتن نامه ای به سن من مطمئن هستم که شما قادر به کار کردن چه چیزی را قرار داده است که در آن بن و چگونه به بهترین استفاده از آنها. شما می دانید که ما بخشی از مشکل پس بیایید تواند بخشی از راه حل است.

جیل روزنبرگ کولفیلد جنوبی

معاشرت با دیگران بیش از ما سطل

یک پیشنهاد عالی شلی Rowlands: برنامه نویسی رنگ در تمام بسته بندی برای جلوگیری از معضل “که بن باید استفاده کنم؟” (نامه 27/2).

اما نیزه راس (حروف 27/2) چرا سهم سطل? قطعا وجود دارد دوستانه همسایه که خوشحال خواهد بود به کاهش تعداد سطل در خیابان خود را. نیز وجود دارد که ممکن است سود اضافی از تماس و حتی شاید دوستی بین همسایگان.

دوروتی Thyer, بلکبرن

الفبای سبز bin استفاده کنید

کلر دادسون (حروف 27/2) ترس نیست. اگر شما قرار دادن آشپزخانه خود را تکه ایمن در روزنامه قبل از قرار دادن آنها در سبز خود را در بن آن بعید است که به شما خواهد شد بازدید موش. ما انجام این کار, ما, سبز, سطل های جمع آوری شده در هر دو هفته یکبار و بر اساس آن است که کار درمان.

همچنین ما شورا را فراهم می کند, در, درخواست, رایگان, سبز, آشپزخانه کدی که در آن شما با قرار دادن تکه های غذا. در حالت ایده آل شما باید در حال حاضر اندود شده آن را با روزنامه تا زمانی که آن را کامل است شما آن را بسته بندی و در محل تالار سبز bin برای مجموعه است.

Graziana Ky شرق Bentleigh

سبز و درمان شیرین

کلر Dodson, یک راه حل ساده برای دفع تکه های غذا است که با استفاده از خالی بستنی ظرف را با خط سبز compostable کیسه (عرضه شده توسط ما در شورای محلی). پر کنید و آن را با تکه های غذا مانند گوشت ماهی و غیره محل آن را در فریزر تا زمانی که زباله در روز و سپس محل آن را در سبز bin. هیچ موش مشکل حل شد. این جایزه است که شما را وادار به مصرف بستنی برای اولین بار.

جان مک دونالد Wodonga

خراب شده کمک های مالی سیستم

هنگامی که حسابرس کل منتشر داغدار گزارش در تخصیص $100million در ورزش, کمک های مالی, همه ما قابل درک است که بودجه اختصاص داده شده بود به نفع منافع سیاسی.

بیش از $6.8 میلیارد دلار ارائه شده است سالانه توسط دولت در قالب کمک های مالی. بسیاری از فرصت ها برای فساد. سیاستمداران با استفاده از پول ما برای خرید ما رای.

ما نیاز به جدا کردن از قوانین از دولت خود. از همه مهمتر, ما نیاز به توقف روند اجازه می دهد سیاستمداران برای ایجاد کمک های مالی در درجه اول طراحی شده برای استفاده توسط نمایندگان مجلس محلی برای ارضاء خود را با رای دهندگان.

پیتر فنویک شرق ملبورن

کودکان قبل از مازاد

اتباع MP پت Conaghan می گوید کودکان در رای دهندگان خود را از Delph در حال رفتن به مدرسه گرسنه و زندگی زیر خط فقر. او خواست ائتلاف به افزایش Newstart کمک هزینه توسط 75 $در هفته. را خزانه دار جاش Frydenberg توجه داشته باشید و یا این است که او هنوز هم اولویت بندی بودجه مازاد بر تغذیه کودکان گرسنه?

رابین Rothfield, Alphington

سلف سرویس کمتر شغل

نیکول Melanson (نظر 27/2) وجود دارد شغل برای نوجوانان انبوه قبل از امثال Woolworths, Coles و فروشگاه های بزرگ تصمیم گرفت که ما عموم می تواند با استفاده از خود را “خود-خدمت به وسیله”.

من حاضر به انجام این کار به دلیل من نمی خواهم به انجام کار خود را برای آنها و افزایش حاشیه سود خود را. همچنین با نزدیک, نوجوانان, نوه من می خواهم آنها را به فرصت برای به دست آوردن شغل پاره وقت مانند پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ قبل از آنها.

Gary فلورانس همپتون پارک

به جوانان ما یک فرصت

گفت: خوب نیکول Melanson. آن است که زمان ما رفت و برگشت به حمایت از جوانان و ارائه آنها را با فرصت های شغلی به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند و واقعا رشد می کنند.

نیاز به یک شانس واقعی برای نشان دادن آنچه که آنها می دانند که به جای افراد جوان بودن قرار داده و به نقش دلیل که آنها می دانند. اجازه دهید ما امیدواریم که نوار قرمز و گزینه های محدود برای جوانان برداشته به طوری که نسل بعدی را می طلبد.

استفانی Ashworth, Pascoe ول

علمی بی سواد نمایندگان مجلس

ظاهرا “نیمی از استرالیا 10 سال دانش آموزان را برآورده نمی NAPLAN معیار برای سواد علمی” (سن 27/2). این زمان برای ارزیابی سیاستمداران ما به شما می گویند. چرا زحمت ؟ حتی علم در پشت انسان ساخته شده از گرمایش جهانی است و بدیهی است که راه فراتر از خود را درک.

ایان کوپر بندیگو

فشار در حال رشد است

ما بهترین مشاوره علمی است که ما توافق پاریس تعهد نیاز به صفر خالص تولید گازهای گلخانه ای قبل از سال 2050 حدود نیمی از برشهای زمانی تا سال 2030 (سن 25/2). به عنوان آسیب را از خشکسالی و آتش سوزی و سیل و شتاب بیش از این مدت فشار سیاسی تنها افزایش خواهد یافت. سریعتر ائتلاف نمایندگان مجلس در همان صفحه کمتر آسیب زا این توانمند انتقال تعهد را برای خودشان و برای ملت آنها ادعا می کنند برای نشان دادن.

بن مور, Northcote را بازتوییت کرد

گسترش برنامه

هر گونه نظر گرفتن نازی ها هولوکاست و آن 10 میلیون و یا بیشتر قربانیان باید شامل کسانی که هدف خود را به دلیل قومیت صف بندی های سیاسی و یا وابستگی های مذهبی. این شامل Semite و غیر-Semite یهودیان رم لهستانی شهروندان شوروی زندانیان جنگ همجنس گرایان سوسیالیست کمونیست رایگان فراماسون و شاهدان یهوه. که دولت ویکتوریا برنامه محدود به مدارس دولتی حیف است, اما, امیدوارم, قدردانی از آن منجر به تصویب آن توسط بخش خصوصی است.

راس پک کوه هلن

دو استاندارد

جولیان آسانژ را ویکی لیکس فعالیت شد و در مورد افشای راز مواد که برخی از ما به این باور منجر شد که مخل به افراد ایمنی. مخفی نفوذ از جولیان آسانژ را در گفتگو با تیم حقوقی خود را در نظر گرفته است در برابر حقوق بشر و می تواند مخل به ایمنی خود را (سن 24/2). من استدلال در مورد محاسن هر دو طرف اما ذاتی دو استاندارد بودن آن را خوب برای او اما نه زمانی که آن را در برابر او.

دانکن مک لارن بندیگو

پدر و مادر مجموعه استاندارد

مارگارت Jacobs (حروف 27/2) من به یک مدرسه پسران و به خوبی آگاه بود از مرزهای زمانی که آن را آمد به رفتار سوی اعضای همان جنس و به زنان است. من نمی تواند بیشتر اختلاف نظر دارند که “این نوع مدرسه است که یک مدل از تبعیض نژادی و خطرات تشویق نگرش جنسیتی”.

دوستان من به طور منظم در ارتباط با دختران از مدارس دخترانه و تعاملات ما مثبت بودند و خوشحال. درک و احترام به حقوق افراد می آید از درون خانه و نگرش پدر و مادر است. مدرسه مسئولیت تنها تا کنون می رود.

جولیان رابرتز, Burwood

و یک چیز دیگر

ورزشی rorts

Re شمال سیدنی المپیک استخر: چیزی به من می گوید خوک شده اند با بهره گیری از این طریق.

اموزش رایان Smythesdale

ScoMo می گوید کار بدتر شد با ورزش rorts. این است که هیچ توجیهی برای تخلف است.

لو فراری, Richmond,

این امر نشان می دهد دولت بی کفایتی: آن را نمی تواند حتی خطرناک به درستی.

جان کرک Heathpool SA

دولت به ما داده است چیزی جز فریب و دروغ در این رسوایی. می توانید به ما اعتماد آن را در هر چیزی ؟

هنری Haszler, الثام

نیست Gaetjens وجود دارد برای گفتن موریسون آنچه او می خواهد به شنیدن?

پیتر مک نامارا Canterbury

Coronavirus

با توجه به ساعت نمی کند در واقع قرار دادن میگذرد و شاید این زمان خوبی برای او به یک تعطیلات.

النور دیوی, بلیرگوری

گفته می شود که حرص و آز و ترس درایو بازار سهام. آنها قطعا در حالت ترس در لحظه.

Reg موری گلن جنس زنبق و سوسن

زمانی که همه چیز گرم می شود و شما نیاز به یک انحراف تماس coronavirus اضطراری است.

آن Maki Alphington

ما ساعت یک طرح احتمالی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. حیف او نیست که یکی را برای جلوگیری از گسترش bushfires.

ریچارد کانلی, Glen Waverley

بعلاوه

من یک فرد مسن است که قرار می دهد از این مخازن در پنج شنبه شب. با بیشتر و بیشتر مخازن من ممکن است شروع به انجام آن در روز چهارشنبه.

دنیس Evans, Coburg

هری مرد که قبلا شناخته شده به عنوان شاهزاده.

نیل واکر وسط پارک

خوش آمدید جان Hewson. شما همیشه در حال حاضر هوشمند روشنگری و متعادل مشاهده.

جولی اسلون Jackass, تخت

شاراپووا حرفه ای آمده است به توقف screeching.

دیوید پوپر برایتون شرق

مگان Stoyles (28/2) اجازه دهید نام کولفیلد دستور زبان جدید استخر Hoi Polloi غلیظ ،

Vivienne باند Warburton

*ثبت نام به ویرایشگر الکس Lavelle منحصر به فرد خبرنامه هفتگی در: www.theage.com.au\editornote.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>