Coronavirus: دولت ها می دانستند که یک بیماری همه گیر یک تهدید بود – اینجا چرا آنها بهتر آماده

اکثر مردم فکر می کنم و یا حداقل امیدواریم که دولت در حال انجام یک کار خوب در این صورت از COVID-19 با توجه به نظر سنجی. اما می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که دولتها در سراسر جهان به آمادگی برای این بیماری همه گیر.

کشور پس از کشور شده است قفل شهروندان خود را در خانه های خود را به سرعت گسترش ویروس برای ترس است که سلامت خود را به سیستم های غرق عنوان شده است در ایتالیا اتفاق افتاده است. عدم وجود هواکش و تجهیزات حفاظتی یک مشکل خاص با وجود این واقعیت است که دانشمندان به نام سال دولت به ذخایر این زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات و تجهیزات حفاظتی.

چگونه ممکن است که ما آماده نیست ؟ نه تنها تا به حال بیل گیتس شده است کوبیدن در مورد این برای مدت زمان طولانی اما بیماری های همه گیر نیز برجسته به شدت در منطقه ای و ملی در معرض خطر ثبت تولید شده توسط دولت ها و بوروکرات ها و همچنین بین المللی ثبت نام از غیر دولتی سازمان. این ابزار اداری برجسته به احتمال زیاد و تاثیرگذار حوادث است که می تواند رخ جوامع از زلزله به تروریسم و از جمله آنفلوانزا و رمان بیماری های همه گیر.

با وجود تمام تلاشی که رفته به توسعه این ابزار دولتها در سراسر جهان شده اند در اقدام خود هشدار در مورد یک بیماری همه گیر. ما حداقل شش دلایل ممکن برای این کار است.

برخی از سیاستگذاران حداقل در غرب باور نداشت این قدر مشکل است. این بود که قابل مقایسه با حوادث بودند فراتر از حافظه مانند 1918 “اسپانیایی” آنفولانزا; یا نمی شد که شدید مثل سارس, آنفولانزای مرغی و آنفولانزای خوکی. حتی ابولا موجود بود و رام را با سهولت نسبی دیگر در غرب آفریقا که در آن نشات گرفته است. وجود دارد یک حس است که طب مدرن حداقل در کشورهای پیشرفته می تواند مقابله با هر چیزی microbiotic جهان انداخت در آن است.

برخی از شک و تردید سیاستمداران و مفسران آنها را به فکر که خطر تحلیلگران و دانشمندان گریه گرگ بیش از گذشته تهدیدات ویروسی مانند آنفولانزای خوکی و آنفلوآنزای مرغی و فکر برخی از خطرات به نظر می رسید بیش از حد و یا حتی باور نکردنی است. آن را کمک نمی کند که بیماری های همه گیر اغلب به نظر می رسد در همان نمودار به عنوان مسائل مانند فضا و آب و هوا, که, در حالی که واقعی و با فشار دادن این موضوع است به طور گسترده ای درک و برای تلفن های موبایل مانند چیزی از یک ستاره بازحمت حرکت کردن قسمت.

سوم به دلیل انتخابات چرخه کوتاه سیاستمداران تمایل به تمرکز بیشتر در کوتاه مدت. این یک مشترک انسان صفت, اما پیامدهای شدید برای سیاستمداران است. مناطق از سیاست های عمومی که نیاز به سرمایه گذاری بلند مدت به خصوص ناملموس مانند فاجعه برنامه ریزی تمایل به اولویت پایین تر. سیاستمداران هر دو فکر می کنم که نمی دانم در مورد خطرات و یا که آنها اهمیتی نمی دهند.

چهارم به عنوان یک گونه ما به خوبی در پاداش افرادی که رفع مشکلات, اما وحشتناک در تصدیق یک مشکل جلوگیری کرد. برای مثال سابق آمریکا وزیر حمل و نقل هنجار Mineta دریافت کرده اند بسیار ستایش اصرار دارد که درب کابین خلبان باید ضد گلوله پس از 9/11. چقدر ستایش خواهد او را دریافت کرده اند اگر او تا به حال آن را انجام داده قبل از 9/11? در نتیجه دولت بهره تمایل به تمرکز بر روی وقایع که در حال حاضر رخ داده است مانند سیل یا زلزله.

پنجم, خطر, ثبت گیج کننده هستند. آنها می توانید ویژگی های یک مقدار قریب به اتفاق از اطلاعات از جمله لیست های طولانی از بسیاری از خطرات و خطرات و پراکندگی زیادی مانند نمودار زیر ارتباط احتمال یک رویداد با تاثیر آن. توهم از جامعیت و دقت و کنترل این می تواند ایجاد می ارامش خوانندگان به یک از امنیت کاذب. اما با توجه به این که ثبت محاسبه شده با استفاده از پیش فرض های بسیاری از آنها نیز می تواند به عنوان دیده می شود ذاتا نظری فرضی و حتی discountable به سیاستمداران است.

خطرات جهانی در سال 2020

پراکنده طرح نشان دادن احتمال و تاثیر خطرات بالقوه. مجمع جهانی اقتصاد جهانی خطرات گزارش 2020

ششم خطر ثبت صورت گرفته به ارائه راهنمایی و پاسخگویی می تواند تبدیل به لحاظ سیاسی خطرناک است اگر یک رویداد اتفاق می افتد و دولت شده اند آماده شده است. این است که چرا برخی از کشورها برای مثال نیوزیلند اند منتشر نشده خود را در خطر ثبت به رغم آشکار ارزش در حال توسعه یک درک مشترک در مورد خطرات و کمک های مختلف اجتماعی بخش به آماده شدن برای آنها. کسانی که نمی نشر خود را ثبت می آیند تحت فشار کمتر به آنها عمل می کنند.

چه برای انجام بعدی زمان

با توجه به تمام این مشکلات چه چیزی می تواند متفاوت انجام داده تا مطمئن شوید که ما در حال بهتر آماده برای چنین بحران در آینده ؟

برای شروع با, خطر, ثبت نام نیاز به تولید تا حد زیادی خارج از روند سیاسی از طریق همکاری بین کارشناسان و سیاستگذاران. اما آنها همچنین باید شامل ورودی از طیف متنوعی از گروه به عنوان مثال مردم بومی و یا کلید کارگران تا منافع خود را گنجانده شده در هر دو شناسایی خطرات و برنامه ریزی پاسخ.

هر کشور نیاز به درک و یادگیری از دیگران در حال تجزیه و تحلیل برنامه ریزی و برخورد مشابه با شرایط اضطراری در گذشته است. شایان ذکر است که نقاط جهان تحت تاثیر قرار سارس به نظر می رسد به کار گرفته اند از زمان همه گیر تر با فوریت و موفقیت است.

خطر ثبت نیز باید منتشر شود برای ایجاد اعتماد و اجماع در دولت آماده سازی. این نیز اجازه می دهد تا بخش های جامعه از جمله دولت های محلی و کسب و کار و سازمان های خیریه و افراد را به خود و اقدامات مناسب.

این ثبت دیده نمی شود باید به عنوان یک پایان در خود بلکه به عنوان اسناد زنده که در برابر دولت ها و سازمان ها به طور مداوم آزمایش خود را به مطمئن شوید که آنها انجام می دهند به اندازه کافی. تمرین محاکمه به عنوان اتفاق می افتد در انگلستان ضروری هستند اما باید به دنبال تا با عمل به بهبود آینده پاسخ. به سادگی بپذیریم که ما آماده ایم برای یک بیماری همه گیر است که به اندازه کافی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de