هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت به چه تاثیر coronavirus همه گیر خواهد شد که در انگلستان زندگی فرهنگی. بیشتر و بیشتر مردم در حال حاضر با توجه به خود منزوی و تئاتر, سینما باشگاه ها و سالن های کنسرت در حال بسته شدن را برای این مدت با صحبت های که اجرا مستند است که تا کنون بیشتر قریب الوقوع است.

در حالی که در ابتدا به عنوان داوطلبانه لغو اجرای همایش ها و رویدادهای دیگر بودند formalised در مارس 16 توسط بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون. جانسون توصیه به شهروندان “جلوگیری از, بارها, باشگاه, تئاتر و دیگر چنین مکانهای اجتماعی” به عنوان بخشی از یک استراتژی بزرگتر به سرکوب گسترش coronavirus. افراد مشغول به کار در بخش هنر هستند و طبعا نگران چه این ممکن است به معنای برای بریتانیا جامعه متنوع از هنرمندان و نوازندگان – و همچنین تمام کسانی که در این بخش که با حمایت از این هنرمندان.

دولت تا به معرفی برخی از اقدامات که با هدف حمایت از بخش هنر هر دو در یک محلی و در سطح ملی. اما تعدادی از هنرمندان در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای کار از خانه توسط livestreaming عملکرد خود را آنلاین. چنین تغییر نیروهای هنرمندان به نظر تکنولوژیکی و اقتصادی و مسائل زیبایی شناسی – و ممکن است سیگنال طلوع یک عصر جدید در اجرای زنده.

باید پهنای باند انجام خواهد شد

این livestreaming از اجرای برنامه های هنری جدید نیست – اما تا به حال عمل نشده است قابل جایگزین برای موسیقی زنده اقتصاد در بزرگ است. شاید رایج ترین شکل از livestreaming شده است از طریق فیلم های گرفته شده در مباحث و یا جشنواره ها توسط مخاطبان و کاربران که می خواهند برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را از اجرای زنده از طریق شات فیلم بر روی گوشی های هوشمند خود.

اما وجود دارد نیز متمرکز تلاش های سالن و هنرمندان برای رسیدن به مخاطبان آنلاین. تعدادی از خوبی تاسیس سازمان مانند Wigmore Hall و شرکت رویال شکسپیر به طور منظم از مکمل های موجود عملکرد سری با livestreaming برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر و یا به عنوان توسعه آموزشی.

هنرمندان مستقل مانند باس گیتاریست استیو Lawson, از سوی دیگر, شامل livestreaming به عنوان بخشی از یک مجموعه از فعالیت های آنلاین – که همچنین شامل ارائه درس و یا مستر از طریق ویدئو و یا در حال حاضر به امری عادی فروش از آلبوم های آنلاین.

مجازی مباحث

مقدار گسترده ای از livestreaming طول می کشد که در بخش هنر است که به صورت موازی با (یا مشروط) چهره به چهره و عملکرد. نشانه هایی که وجود دارد این است که در حال حاضر در حال تغییر به عنوان محدودیت های اجتماعی در اطراف coronavirus همه گیر و گسترده تر تبدیل شده.

در ایالات متحده, مجله رولینگ استون می گوید چگونه بزرگتر باند و سالن های در حال کار به سرعت ارائه جایگزین های آنلاین به مباحث و تورهای که در حال حاضر لغو شده و با توجه به مستندات.

حرکت به سمت آنلاین اجرای زنده است و حتی جذب هنرمندان که ممکن است از فکر به عنوان کاربران از فن آوری دیجیتال. به عنوان بسیاری از شهر نیویورک سالن بسته شد در هفته قبل از روز سنت پاتریک, نوازندگان درگیر در ایرلندی trad صحنه تشکیل لحن عرضه – یک پلت فرم که توسط آنها می تواند ارائه “سفارشی موسیقی سنتی و رقص و عملکرد آموزش تحویل دیجیتالی برای اجتماعی فاصله گرفته بود ،

به طور مشابه, سلتیک گروه پانک Dropkick Murphys livestreamed یک کنسرت از بوستون در 17 مارس برای اولین بار در گروه تاریخ است که آن را نه در روز سنت پاتریک.

به عنوان livestreaming کنسرت در طول تاریخ استفاده شده است برای تکمیل و یا تبلیغ, موجود زنده, حوادث, جای خالی سمت چپ توسط لغو و یا نامحدود به تعویق افتادن این حوادث نیروهای جایگزین های آنلاین به اهمیت بیشتر. این تغییر در عملکرد عمل لجستیکی مالی و هنری مفاهیم.

ما تکنولوژی

زیرساخت های مورد نیاز برای livestream اجرای برنامه است که به راحتی در دسترس از طریق در سطح مصرف کننده محصولات. گوشی های هوشمند مدرن بیش از قادر به تولید فیلم ها با کیفیت بالا و نرم افزار های مورد نیاز برای ضبط و ویرایش صدا – چیزی که یک بار حفظ استودیو ضبط حرفه ای – تبدیل شده نسبتا عادی است.

وجود دارد بدیهی است که چیزی از یک منحنی یادگیری درگیر در استفاده از این نرم افزار adeptly اما وجود دارد تعداد زیادی از منابع آنلاین برای نوازندگان برای تبدیل شدن به مهارت بیشتر تولید کنندگان. اما در واقع فراتر از سازماندهی و عملکرد هنرمندان باید قادر به اطمینان حاصل شود آنها پهنای باند کافی برای انتقال کارایی که به مخاطبان است. با افزایش دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در این مرحله برای بینندگان بالقوه برای دسترسی به محتوا با حداقل تاخیر و اختلال.

که همه پول ؟

مالی هنرمندان را مجبور به تعیین چگونه آنها monetise اجرای این. چندین مدل در حال حاضر وجود دارد برای انجام این کار هر کدام با ویژگی های منحصر به فرد. سیستم عامل های مانند یوتیوب اجازه می دهد تا هنرمندان به livestream اجرای برنامه ها و فیلم های دیگر با درآمد بودن تولید از طریق آگهی درآمد. مقدار سود به شدت متکی بر میزان تبلیغات و تعداد بینندگان – فیلم کمتر از ده دقیقه را به طور متوسط در حدود US$2.00 (£1.70) برای هر 1,000 views.

حرکت یا کشش ناگهانی از سوی دیگر این نسخهها کار میکند بر اساس اشتراک – مخاطبان مجموعه پرداخت هزینه برای دسترسی به برنامه از حوادث. در حال حاضر این پلت فرم caters بیشتر به سمت حرفه ای بازی آنلاین, اما هم وجود دارد و جوامع در سراسر هنرهای نمایشی به عنوان به خوبی. Patreon همچنین با این نسخهها کار بر اساس اشتراک است اما بیشتر از نزدیک به crowdfunding. تولید کار را از طریق حمایت مالی از مخاطبان و هنرمندان اغلب از برقراری روابط مثبت با آنان.

که ‘زنده’ احساس

فراتر از فن آوری مالی و لجستیک از livestreaming اجرای یک زیبایی شناسی بیشتر موضوع است. Livestreaming فنی فراهم می کند همه از مواد تشکیل دهنده اجازه می دهد تا موسیقی زنده باقی بماند در یک دوران اجتماعی فاصله. هنرمندان هنوز هم می تواند ارائه با کیفیت بالا و صوتی و بصری تجربیات خود را به مخاطبان و مخاطبان هنوز هم می تواند لذت بردن از موسیقی های جدید و یا مورد علاقه خود را بازدید همه بدون ترک راحتی از خانه خود را.

جشنواره Glastonbury لغو شده است, با وجود این که 50 سال است. ماریتا peros از طریق شاتر.

چه ممکن است سخت تر به تکرار است که برق پرنیان از بودن با افراد دیگر در آن لحظه. مخاطب می تواند باعث شکستن و یا یک گیگ – نه لزوما از طریق اعداد محض, اما از نظر چه رابطه ای بین آنها هنرمند و موسیقی است. برای نوازندگان, تولید مثل است که “زندگی” احساس خارج از متن می تواند یک چالش مهم.

به عنوان افزایش تعداد نوازندگان و مخاطبان اتخاذ این راه از ساخت و بهره گیری از موسیقی هم من شک دارم همه شرکت کنندگان را توسعه یک مجموعه جدید از انتظارات در اطراف جایی که ارزش زیبایی قرار داده شده است در عملکرد.

این بی سابقه بحران جهانی فراهم می کند فرصت را برای هنرمندان به منظور توسعه روش های جدید کار با مخاطبان و محتوای به تکرار است که حس “liveness” و اتصال در یک سالن کنسرت. کسی چه می داند ؟ این ممکن است تبدیل به یک پایدار بخشی از یک واقعیت جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو