بسیاری از رسانه ها در پوشش COVID-19 است که با تمرکز بر چیزهای بد اتفاق می افتد. آن را بسیار آسان برای متهم کردن مردم از بی مهارت هنگامی که شما 20-20 ادراک و خوب آن را می سازد سرفصل اما آیا این درست است ؟

آنچه می تواند مانند یک شکست مفتضحانه از خارج است که اغلب بسیار قابل قبول اگر دیده می شود در زمان واقعی و در دور. Zeroing در مشکلات اجتناب ناپذیر است که محصول تا در یک حرکت سریع وضعیت به جای تلاش برای دیدن تصویر بزرگتر واقعا کمک به اطلاع رسانی و بازوی آنها را با حقایق.

برای مثال تفسیر زیادی در مورد تست برای COVID-19 ضعیف مطلع است. تست یک مسئله پیچیده است که به همان اندازه در مورد چگونه تست مستقر هستند و با استفاده از به عنوان این نوع از آزمایشات و یا چگونه بسیاری از در دسترس هستند. ما باید به روشنی در مورد آنچه به سوالات ما درخواست در مورد تست و چقدر خوب پاسخ به احتمال زیاد هستند.

تست بسیار مهم به استراحت از زمان اجتماعی فاصله اقدامات پس از بهبود دانش در مورد نقاط قوت و ضعف آن در ذهن است حیاتی برای موفقیت است. در پایان ما فقط آرامش را از محدودیت های کار اگر افراد به اطلاعات آنها نیاز به تصمیم گیری در مورد آنچه که امن و یا نا امن.

رسانه ها نقش مهمی برای رساندن این پیام های مهم. مهاجم بازجویی از دولت جای خود را دارد اما از آن است که سودمند هنگامی که نتایج آن را در یک واکنش دفاعی به بستن تا از منابع عمومی و انحراف از حل مشکل اساسی ناشی از این بیماری وحشتناک. COVID-19 است نه یک مشکل سیاسی حتی اگر برخی از مردم می خواهم به آن را تا. تنها چیزی است که برنده خواهد شد اگر ما politicise آن ویروس SARS-CoV-2.

به متعادل منفی من پیشنهاد می کنم ما همچنین نیاز به نگاه به سمت مثبت به طوری که مردم می توانید ببینید آنچه انجام شده است چه کار می کند و چه چیزهایی ممکن است در آینده اگر ما برخورد موج دوم ویروس.

1. COVID-19 تحت کنترل در بسیاری از کشورها

ارزش R0 – متوسط تعداد افراد آلوده توسط کسی که با این بیماری – در حدود 3 زمانی که این بیماری همه گیر لگد کردن. در حال حاضر آن را پایین 1 در بسیاری از کشورها و شاید هم در انگلستان است. این به این معنی که این بیماری تحت کنترل است و در کاهش. حتی اگر هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن به ناخن در این بیماری پایین ما نباید حقیقت را اظهار نکردن این دستاورد و آنچه در آن به معنی.

اگر که اتفاق افتاده بود در انگلستان و جاهای دیگر و سپس مشکلات کنونی با PPE پنکه و تخت بیمارستان, نه به ذکر است شخصی رنج می شده اند کوچک در مقایسه ، به جای بیمارستان های ما هستند به طور گسترده عامل در ظرفیت حتی اگر وجود داشته اند خرج کردن امتیاز در مکان های مختلف در زمان های خاص.

2. این شده است به دست ما همه راه ما از زندگی رها موقت

این ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی که مثبت است اما با توجه به اختلافات عمیق وجود دارد که در جامعه انگلستان – اکثر عمیقا نشان داده شده در سراسر Brexit – قابل توجه است که شاهد این وحدت عمل است که می شده اند غیر قابل تصور فقط چند ماه پیش.

من فکر نمی کنم هر رفتاری دانشمندان را پیش بینی کرد که چقدر ما باید همه با هم کشیده در بالای این بیماری است. انتقال سریع به یک استراتژی اجتماعی فاصله شده است یک موفقیت بسیار زیاد حتی اگر آن را دشوار است برای رفتن.

مشاهده اجتماعی فاصله و مستند شرایط شده است به طور گسترده ای پشتیبانی شده توسط انگلستان ، شاتر

3. ما در حال حاضر می دانم زیادی در مورد نحوه مدیریت این بیماری

برای یک ویروس ما هرگز نمی دانستند پنج ماه پیش به لطف تلاش زیادی برای جمع آوری داده ها در پشت صحنه, ما در حال حاضر آن را می دانم تقریبا مولکول با مولکول است. با این حال خیلی از ما ممکن است مایل برای یک واکسن و مفید آزمون ما روش برای کنترل COVID-19 که ما در حال حاضر می دانم که کار می کنند.

ما همچنین می دانیم که بسیاری بیشتر در مورد این نوع از چالش ها وجود دارد جلوتر است. برای مثال ما می توانیم پیش بینی زمستان تجدید حیات از بیماری است. سخت است اگر آن را ممکن است, ما می توانیم, اگر ما را به انجام این کار نگه داشتن COVID-19 تحت کنترل حتی بدون یک واکسن و تست. که دستاوردی نیست.

4. ما آموخته اند که چگونه به عمل هماهنگ در یک مقیاس جهانی

جهانی در پاسخ به مشکل قابل توجهی از COVID-19 بوده است قابل توجه است. این جلوگیری از یک فاجعه برای بشریت و این نشان می دهد ما باید سازمانی توانایی مقابله واقعا بزرگ مشکلات مردم و سیاره.

5. ما می دانیم که بسیاری بیشتر در مورد آسیب پذیری و نحوه مدیریت آنها

کشورهای در حال یادگیری با انجام. در انگلستان ما ادامه خواهد داد برای انطباق و انعطاف پذیری به جدید “عادی”. اصلاح اجتماعی فاصله سیاست نیاز به اتفاق می افتد در حالی که همچنین مطلع قابل اعتماد دانش در مورد چه مقدار از هر تغییر ممکن است تمایل به فشار R0 رقم به بالا نسبت به 1.

هزینه ها و منافع

ایجاد توازن میان این همه در برابر معایب اجتماعی فاصله برای مردم آسیب پذیر و اقتصاد همیشه سخت و اخلاقی مبتنی بر انتخاب است. آن را شامل مدیریت تطبیقی – یادگیری در مورد آنچه با این نسخهها کار توسط آزمایش با روش های مختلف – و صبر است. اما آن را نیز نیاز به شامل باز کردن بحث در مورد که در آن اخلاقی تعادل بین هزینه ها و منافع.

این بحث نیاز به مطلع اساسی موفقیت ما در حال تجربه خواهد کرد و نمی توان با افزایش mudslinging. افزایش سر و صدای محیط از انتقاد از رهبر نویسندگان و سیاسی سردبیران و تمایل به تاکید بد بیش از خوب به نظر می رسد به طرز عجیبی در تضاد با داستان دروغ گفتن در تصویر بزرگتر و صحیح اخلاقی استقرار در این زمان به چالش کشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im