در عصر طلایی هالیوود مردم تبدیل به موزیکال, برای راحتی و حواس پرتی. به تماشا و گوش دادن به ان میلر یا Doris Day انجام ایروینگ برلین آهنگ Shakin’ the Blues دور خودشان به حضور در رژه عید پاک (1948) و یا Love Me or Leave Me (1955) است که برای قرار دادن خود ما مراقبت و گلایه در نگه دارید – اگر فقط برای یک دقیقه – در حالی که ما در پاسخ به آنها جذابیت و استعداد و همچنین خالص انرژی جنبشی از عملکرد خود را.

و این که آیا آن را لوئیس آرمسترانگ و بینگ کرازبی duetting در جامعه بالا (1956) و یا مهارت از نیکلاس برادران روال رقص در آب و هوای طوفانی (1943) فیلم موزیکال اتحاد پایدار توانایی برای تسکین ذهن ما و تعامل با مغز ما. این شد درخشان: محصولات “کارخانه رویا” – به عنوان هالیوود شناخته شده بود در استودیو عصر زمانی که تیم از آهنگسازان نوازندگان طراحان و مدیران و طراحان پرداخت شد حقوق بزرگ به سادگی به تولید چندین, نشاط بخشی, موزیکال سال است.

با تجدید حیات از فیلم موسیقی پس مولن روژ! (2001) و محبوبیت لا لا زمین (2016) و بزرگترین شومن (2017) نشان می دهد که موسیقی این است که یک بار بیشتر تجاری قابل دوام نوع در اینجا پنج صفحه نمایش موزیکال شما ممکن است در سراسر آمده قبل از خلق و خوی بلند کلاسیک با ستاره ها از جمله ژن کلی جودی گارلند و فرد آستر به نگه داشتن همه ما را درگیر در یک زمان از آشفتگی.

من عاشق ملوین (1953)

من هیجان زده بود که BFI تصمیم به این نمایش کمتر شناخته شده MGM در طول فیلم اخیر خود “موزیکال!” جشنواره. پس از موفقیت آواز در باران (1952) MGM آورده و از آن ستاره ها پشت هم اما در یک پیکربندی های مختلف: در این زمان دبی رینولدز و دونالد اوکانر بازی عاشقان. و از همان آغاز روشن است که این فیلم حتی اگر چند نفر شنیده ام از آن امروزه.

آن را تا حدودی در محل فیلم برداری (از جمله توالی در پارک مرکزی نیویورک) و ارزش تولید بالا هستند. چیزی که من همیشه دوست داشتم در مورد این فیلم این واقعیت است که آن را به شدت زبان-در-گونه طنز هالیوود به خصوص موسیقی. نگاه کنید به عنوان مثال در duet ما هرگز ملاقات کرد (هنوز) در یوتیوب موجود است که در آن نویسندگان هجو هالیوود “دیدار زیبا” با داشتن رینولدز و اوکانر دست انداز جاده را به هر یک از دیگر در حالی که آواز خواندن در مورد چگونه آنها هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات خود عاشق واقعی (زمانی که آنها در واقع).

نمره توسط Josef Myrow و گوردون مک است که به عنوان جذاب به عنوان هر چیزی MGM تولید – و ژن کلی است که در این فیلم با این وجود باعث می شود حضور خود را احساس زمانی که مردان در گروه کر پوشیدن کلی ماسک در کمی سورئال رقص دنباله.

روبرتا (1935)

طرفداران آستر و راجرز که هرگز آن دیده می شود باید همه چیز را رها کرده و به تماشای روبرتا بلافاصله. این یک لیبرال فیلم اقتباسی موفق برادوی موسیقی با همین نام اما علاوه بر این از محبوب تیم از فرد و زنجبیل به صورت خودکار نهفته در داستان و نمره.

جروم کرن ها اخرین و شامل استاندارد دود می شود در چشمان تو است که تحت پوشش هر کس از Cher به مایلز دیویس. معروف رقصنده بازی سابق دلبر و شوق و شعف در واقع هنگامی که فرد در می یابد که زنجبیل در پاریس زندگی می کنند تظاهر به یک کنتس.

این فیلم تقریبا به خوبی به عنوان کلاه بالا که منتشر شد و همان سال و فرد و زنجبیل در بالای بازی خود را – فیلم سزاوار توجه بیشتر است. اما دلیل خوبی وجود دارد که چرا آن هرگز وارد کانن: MGM خرید فیلم از RKO در 1940s و تعمیرشده آن را به عنوان نرخ دوم دوست داشتنی برای نگاه در سال 1952 سرکوب 1935 نسخه برای چند دهه.

عاشقانه در دریاهای آزاد (سال 1948)

اگر چه نام او در ادامه به طنین از طریق سال های دوریس روز باقی می ماند برای من پول underrated ترین مجری از دوران طلایی فیلم موسیقی. در واقع به نظر من که همه کاره بودن خود شده است هرگز به طور کامل به رسمیت شناخته شده: مقایسه او روده-نداشتن تصویر از پریشانی در کشف پسرش ربوده شده است در این هیچکاک مردی که می دانست بیش از حد (1956) به او پر جنب و جوش تبدیل آواز شاخه خشکیده درخت مرحله به عنوان Calamity Jane (1953) و شما فورا می توانید ببینید که این کسی که از توانایی های غیر معمول.

اما برای یکی از پر آفتاب ترین اجراهای من پیشنهاد می کنم اولین فیلم برادران وارنر ” عاشقانه در دریاهای آزاد (منتشر شده در انگلستان آن را به عنوان سحر و جادو – به عنوان یکی از برجسته Jule Styne آهنگ ها در نمره). بعد مشغول به کار بود به عنوان یک گروه و خواننده هنگامی که او به نام در به استماع این فیلم جایگزین حامله Betty Hutton که به خوبی تثبیت ،

در حالی که او ناشناخته در مقایسه با دیگر بازیگران در این فیلم که شامل جنیس پیج جک کارسون و اسکار لوانت – نه به ذکر است شخصیت محبوب بازیگران اریک Blore (کلاه بالا) و S. Z. Sakall روز به طور کامل دزد نشان می دهد. سازمان دیده بان به عنوان یک ستاره متولد شده است درست قبل از اینکه چشم خود را.

در یک روز روشن شما می توانید برای همیشه لطفا برای (1970)

آن را به طعم و مزه همه – و دوباره آن را بر اساس یک برادوی نشان می دهد که نه از لحاظ فنی اصلی فیلم موزیکال – اما من همیشه به حال یک نقطه نرم برای Barbra Streisand سوم فیلم On a Clear Day You Can See Forever منتشر شده توسط پارامونت در سال 1970. آن را به طور گسترده بازنویسی شده برای صفحه نمایش به طوری که Streisand به نظر می رسد تقریبا در هر آهنگ و نمره برتون خط و آلن جی لرنر پر از جاذب آهنگ و خنده دار شعر (Come Back to Me خاص شادی).

Vocally در اوایل بهترین Streisand در نقش دو کاراکتر: امروز آمریکا دیزی قمار و او در قرن 19 زبان انگلیسی یار بانو ملیندا Winifred Waine Tentrees. دیزی معتقد است او تناسخ در جسم تازه از ملیندا و هنگامی که او می رود به روانکاوی را امتحان کنید و خلاص شدن از شر خودش از اعتیاد به نیکوتین او درمانگر می یابد – و سقوط در عشق با – ملیندا.

در حالی که این فیلم overlong (حتی پس از چندین آهنگ قطع شد و فیلم در آن آهنگ ها ظاهرا هرگز کشف شده است) کهنه مدیر Vincente Minnelli از یک آمریکایی در پاریس و دیدار با من در سنت لوئیس شهرت نوآورانه ارائه می دهد برخی از توالی در این اواخر حرفه ای فیلم. سازمان دیده بان برای یک جوان جک نیکلسون که نقش Streisand را نابرادری.

تابستان سهام (1950)

هیچ لیست تشویق موزیکال خواهد بود کامل بدون Judy Garland – و ژن کلی و MGM در تابستان سهام ایده آل اوج به نظر سنجی ما. حلقه گل را بی رحمانه درمان توسط MGM (به عنوان نشان داده شده در فیلم اخیر جودی) منجر به تبدیل شدن به یک شکل غیر قابل اعتماد در اواخر 1940s.

با توجه به خستگی او تا به حال به جای زنجبیل راجرز در Barkleys of Broadway (1949) که تا به حال طراحی و ساخته شده و به عنوان یک پیگیری به حلقه گل-آستر کلاسیک رژه عید پاک (1948). او همچنین حذف از صفحه نمایش اقتباس از Annie Get Your Gun پس از فیلمبرداری چندین شماره و قبل از ضبط بسیاری از موسیقی متن فیلم.

اما چشم پوشی نیست او درخشش در تابستان سهام (1950) که در آن او نقش یک مزرعه صاحب که اجازه می دهد تا ژن کلی و گروه به تمرین بر روی اموال خود را در بازگشت برای تکمیل کارهای. خیره کننده نمره توسط هری وارن – بهترین و شناخته شده برای دهه 1930 کلاسیک مانند 42nd Street – شامل آهنگ خوشحال می کنید که در آن حلقه گل می پوشد او یاد لباس مخصوص مهمانی رسمی لباس. شما 109 دقیقه از شادی: چه به عشق ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو