به عنوان coronavirus ميگيرد و نگرانی در مورد شیوع آسمان موشک در سراسر جهان تلاش بانک مرکزی برای از بند باز کردن یک هماهنگ پاسخ افتاده اند نگران کننده تخت.

امریکا بانک مرکزی فدرال رزرو چراغ راه در مارس 15 توسط دارایی آمریکا تیتر نرخ بهره به صفر (بین 0% تا 0.25% و راه اندازی یک جدید US$750 میلیارد دلار (£620 میلیارد دلار) دور از سیاست تسهیل کمی (QE) سیاست که با هدف تقویت سیستم مالی با ایجاد پول جدید به خرید دارایی های مانند اوراق قرضه دولتی. این قرار است “بازوکا” آمد کمتر از دو هفته پس از تغذیه کاهش نرخ بهره از 1.75 درصد به 1.25 درصد و پس از آن ما 1.5 تریلیون دلار در نقدینگی اضافی در دسترس ما بانک ها.

بانک مرکزی ژاپن است که به دنبال تزریق پول به طور مداوم برای یک دهه اعلام کرده است آن دو برابر خواهد شد و برنامه خود را برای خرید سهام به ¥12 تریلیون دلار (£93 میلیارد دلار) در سال, در حالی که همچنین افزایش آن خرید سهام در اموال و وجوه و اوراق قرضه شرکت های بزرگ. این پس قابل مقایسه حرکت توسط بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا و اخیرا بانک خلق چین است.

بازارهای جهانی شد عمیقا unimpressed این مداخله است. داو جونز سقوط 13 درصد در دوشنبه 16 مارس دوم آن بدترین تا کنون روزانه عملکرد پس از جمعه سیاه سقوط در سال 1987 و بسیاری از بازارهای در حال سقوط دوباره در مارس 17. در طول بحران های قبلی از جمله هماهنگ حرکت دیده می شود بازار افزایش یابد و یا حداقل جلوگیری از سقوط به شدت.

سیاست محدودیت

بخشی از این مشکل عنوان شده در تحقیق من همکاری با کریس مارتین, یک استاد دانشگاه, داخل, این است که تزریق پول به اقتصاد است که نسبتا بی اثر در محیط زیست در حال حاضر بسیار کم نرخ بهره. قابل توجه هر دو بریتانیا و ایالات متحده دولت هزینه های استقراض برای ده سال هستند بسیار کم است. این به این معنی است که تزریق بیشتر QE در تلاش برای کاهش کشور خاص هزینه های استقراض است که در نوبه خود در نظر گرفته شده برای عبور به پایین تر شرکت ها استقراض کرده است فقط در مورد رسیده محدودیت های آن است.


ادامه مطلب: فدرال رزرو را مجبور به انجام خیلی بیشتر از کاهش نرخ بهره به صفر متوقف وال استریت را coronavirus وحشت


آن کمک کرده است که بانک مرکزی اروپا رئیس جمهور کریستین لاگارد یک “لغزش خطرناک” چند روز پیش زمانی که به او گفت: نبود بانک کار برای محدود تفاوت در هزینه های استقراض در بين کشورهای منطقه یورو. او در مقایسه با آلمان و ایتالیا در بیانیه ای که به نظر می رسید کاملا در تقابل با سلف او ماریو دراقی با صدای بلند تعهد به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” برای سرپا نگه داشتن تلاش کشورهای مدیترانه ای در طول بحران منطقه یورو به منظور صرفه جویی در یورو.

کریستین لاگارد: gaffeing در برابر سختی. Alexandros Michailidis

هر چند لاگارد و او اقتصاددان ارشد بعدها روشن است که بانک مرکزی اروپا خواهد مبارزه در برابر تکه تکه شدن در حوزه یورو هزینه استقراض یونان و ایتالیا به شدت افزایش یافته است. و همچنین تحمیل بیشتر در معرض خطر در این کشورها در زمانی که کروناویروس که باعث هرج و مرج در ایتالیا بسیاری از شمال اروپا بانک ها به طور قابل توجهی در معرض ایتالیایی خصوصی و بدهی عمومی – در نمودار زیر.

جالب است که پس از دراقی اصلی “آنچه در آن طول می کشد” بیانیه ای در سال 2012 تقریبا تمام بانک های اروپایی به ویژه پرتغالی آنهایی که خود را افزایش قرار گرفتن در معرض ایتالیایی بدهی. بانک های فرانسه نگهداری می شود قابل قرار گرفتن در معرض از آنجایی که بانک های یونان همچنین باید نگران باشید چرا که آنها تبدیل شده اند بیشتر در معرض در سه سال گذشته یا بیشتر.

قرار گرفتن در معرض بدهی ایتالیا به عنوان یک درصد از کل بدهی های جهانی قرار گرفتن در معرض

منبع: بانک های بین المللی.

مارک کارنی فرماندار سابق بانک مرکزی انگلستان به تازگی به ذکر است که بانک ها بر خلاف طول بحران مالی 2008 را می توان “بخشی از راه حل” این زمان در اطراف, داشتن تقویت شده برای مقابله با بحران. به حدی این ممکن است درست است. اما اگر ایتالیا است که توسط بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا و بانک ها شروع خواهد شد به یک مشکل است.

چه بعدی

برای کاهش این بحران وجود دارد پنج چیز است که در حال حاضر می تواند انجام شود برای کمک به.

1) دولت باید چکش با هم هماهنگ طرح به افزایش هزینه های. این است که به احتمال زیاد موثر تر از کاهش مالیات در تحریک اقتصاد در کوتاه مدت اجرا شود. این حرکت باید ساخت و در مداخلات ما را دیده اند از امثال انگلستان و نیوزیلند در حال حاضر. هماهنگی مهم است که تکرار توسط رئیس صندوق بین المللی پول به دلیل تجارت با کشورهای یکدیگر است. اگر یکی می کند “به اندازه کافی” برای بازگرداندن آن زنجیره عرضه و تقاضا, اما دیگران را نمی, ما همه هنوز گیر با مشکلات در عرضه و تقاضا است که در حال رانندگی در اقتصاد پایین است.

به عنوان مثال دولت می تواند حمایت از کسانی که شغل خود را از دست و یا قرنطینه می شوند. این مسلما بیشتر با فشار دادن در انگلستان که در آن مزایای بیکاری بسیار پایین تر به عنوان یک درصد از درآمد قبلی از متوسط OECD. یکی دیگر از حرکت خوب خواهد بود برای افزایش دستمزد برای کسانی که در خط مقدم مانند پرستاران که شروع حقوق در زمان ضربه در شرایط واقعی پس از آخرین بحران مالی است.

2) کاهش مالیات هنوز هم مهم و محرک در میان مدت بنابراین ما نیاز به آنها را بیش از حد. ما باید به طور قابل توجهی کاهش مالیات بر ارزش افزوده برای تحریک تقاضای مصرف کنندگان در سراسر جهان به خصوص تهاجمی کاهش از کشورهای در سخت ترین ضربه از شیوع بیماری است. دولت باید بریده بریده شرکت نرخ مالیات برای کمک به جلوگیری از شرکت ها از سقوط تحت وزن از بحران است. OECD به طور متوسط نرخ مالیات بر ارزش افزوده است 19.3% و متوسط نرخ مالیات شرکت است 23.5%. اگر هر کشور کاهش هر دو نرخ پنج درصد آن باید به کمک.

3) بسته شدن مرزهای اروپا است که پاسخ ندارد. برای دیدن آلمان قدرت موتور در این قاره انجام این کار برای همه, اما, تجاری, ترافیک احساس می کند مانند یک گام بزرگ در جهت اشتباه است. آن را معرفی خطرات اضافی اصطکاک در تجارت اضافه خواهد شد که به رکود اقتصادی است. این آن را سخت تر به هماهنگی اقتصادی اقدام و باید معکوس شود. به غلط نقل دانته تاریک ترین مکان ها در اقتصادی جهنم محفوظ خواهد بود برای کسانی که حاضر به هماهنگی با سیاست های کشورهای دیگر در یک زمان مثل این.

4) برای کاهش نصب بحران در اروپا و کریستین لاگارد باید دوباره تکرار است که او سیاست ادامه دراقی سیاست. این دوباره اطمینان بازار که بسیار کوتاه حافظه و مانند آن زمانی که سیاستگذاران تکرار قوی پیام.

5) در حالی که این ویروس هنوز هم شایع است محدودیتی برای آنچه که می توان با کاهش مالیات و نرخ بهره. تنها با گرفتن آن تحت کنترل ما دیدن تقویت اعتماد به نفس است که به مصرف کنندگان به هزینه کردن و اجازه می دهد تا سالم کارگران برای بازگشت به ظرفیت کامل. این می رود بدون گفت که این به معنی اجرای بهترین اقدامات کاهش و فشار برای ایجاد یک واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو