Coronavirus: پنج کتاب را به نگه داشتن افراد جوان مبارک در طول مستند – کودکان نویسنده

داستان را می توان آینه است که کمک به افراد جوان ابراز احساسات در مورد یک وضعیت داده شده است. آنها به کودکان واژگان برای آنچه که اتفاق می افتد. اما به دلیل چگونه آثار داستانی در مغز داستان نیز می تواند ویندوز. زمانی که ما به عنوان خوانده شده داستان ما ساکن دیگر بدن و احساس نگرانی از سایر افراد است. این کمک می کند تا مردم برای توسعه همدلی – اما یکی دیگر از اثر عمیق. خواندن داستان باعث می شود ما احساس را تجربه کرده و افزایش انعطاف پذیری است.

انتخاب من برخی از کتاب های فوق العاده است که همه تابع هر دو به عنوان آینه و ویندوز برای کودکان به عنوان چهره جهان اثرات Coronavirus. آنها به زیبایی نوشته شده و/یا نشان داده شده و باید آتش تصورات جوان در حالی که با آرامش تمام خانواده.

قرمز درخت

این یک تصویر زیبا کتاب – پراکنده از متن با مناظر با شکوه در شان قهوهای مایل به زرد جادویی ، خواننده دست می دهد خود را در صفحاتی که achingly خاطره انگیز از حسرت از دست دادن و تعجب می کنم که در یک نوع معجون بی پروا از احساسات شدید خستگی و رواقیون.

برای یک کودک, امیدوارم که همیشه وجود دارد. آمازون

برگ های تیره سقوط در شخصیت ما اتاق خواب, اما در پایان, آنها coalesced به یک درخت قرمز.

فضا وجود دارد در اینجا حتی برای یک خواننده جوان برای بیان آنچه که آنها فکر می کنند که اتفاق می افتد توسط صفحه. هنر می تواند تحریک تقلید. من همچنین می توانید تصور کنید ساخت یک کمی قرمز تنه درخت و شاخه و اضافه کردن یک برگ به آن روز به روز.

وجود دارد بسیار کمی در خواندن باید انجام شود به طوری که یک کمی مسن تر کودک نیز می تواند در “خواندن” آن را به یک جوان.

Mousehole گربه

آنتونیا آرایشگر مجموعه داستان کلاسیک در ساحل کورنی. روایت است که در مورد یک گربه که موجب صرفه جویی در روز و زمانی که جامعه در معرض تهدید است. آن است که wordier از بسیاری از تصویر کتاب, اما روایت گربه در, روشن, زیبایی نثر نوشته شده است – آن را به یک لذت به عنوان خوانده شده با صدای بلند.

داستان در حال حرکت از شجاعت و فداکاری و همراهی است. آمازون

نیکولا Bayley است تصاویر جذاب و همهجانبه – که نمی خواهم برای رفتن به کنار دریا در حال حاضر ؟ – و شخصیت ها به راحتی الهام بخش محبت است.

لمس کردن در مفاهیم کمبود و فداکاری این است که بسیار توانمند سازی داستان یک شنونده و یا خواننده است. بالاترین شخصیت در داستان قهرمان که موجب صرفه جویی در همه – با آواز خواندن. آن را آسان خواهد بود برای زندگی در این داستان در حالی که برای رفتن ماهیگیری از سبد لباس های شسته شده, تمرین آواز طوفان, تکرار برخی از نوبت از عبارت.

تصاویر الهام بخش برای هنرمندان جوان و همچنین می تواند پایه ای برای به خاطر سپردن بازدیدکننده داشته است به دریا تظاهر ساحل پیکنیک یا درس های تاریخ.

ستاره دنباله دار در Moominland

سفر به Tove Jansson را Moominland همیشه باعث می شود همه چیز بهتر است. اینجا خانواده فرار از نزدیک شدن ستاره دنباله دار و ملاقات بسیاری از شخصیت های مورد علاقه در راه است.

پر از ماجراهای و باریک فرار. آمازون

بسیار محبوب Moomins در حال گریز از مرکز کرگدن-مانند مردم بسیار انطباق تفاوت و مغایرت. گفت: بسیاری از شخصیت های کوچک خود را راه و انطباق نیست همیشه راحت است. رئالیسم از این روابط می دهد و حتی silliest از Jansson داستان های بافت زندگی واقعی است.

دمدمی خط نقاشی های فوق العاده عاطفی و داستان هیجان انگیز با عناصر ترس واقعی هرگز احساس به عنوان اگر آن را به پایان خواهد بد. زبان سرگرم کننده با بازی کلمه و کاراکتر’ نگرش و دوباره کودک قهرمان است. آن سخت است برای رسم یک مومین و با وجود فرصت های بی پایان برای درام. سال twos یا threes احتمالا می توانید آن را بخوانید تا خود را با کسی در دست برای روی حیله و تزویر بیت, اما آن را به اندازه کافی سرگرم کننده برای تعامل با کودکان بزرگتر و احمقانه به اندازه کافی برای littlies.

اندکی رایگان مردان

تیفانی درد می آید از chalkland که در آن هیچ کس آن را آسان و هر کس با این نسخهها کار سخت است. هنگامی که یک شکاف باز می شود در آستان او و او را منفور برادر کوچک گرفته شده است و او در می یابد او عادی نیست بعد از همه. مسلح با چدن ماهی تابه او طول می کشد در نیروی کامل از کشور پریان.

یک اشوبگرانه با صدای بلند بخوانید. آمازون

این یک اشوبگرانه با صدای بلند بخوانید و از اواخر Terry Pratchett, این برنامه شامل یک قبیله “pictsies” چه کسی صحبت می کنند لهجه اسکاتلندی است که برای تلفن های موبایل زیادی مانند ایستاده طنز, Billy Connolly. تیفانی گران به تازگی در گذشت – و این خطر احساس می کند کاملا واقعی – اما ما می دانیم که Tiff خواهد ما را از طریق. او قطعا مبارزه با نیروهای افسردگی و شک به انجام این کار — یکی دیگر از رهبر جوان در یک زمان از جامعه در خطر است. حتی سخت, نوجوانان ممکن است لبخند در بهترین بیت و tweens را بلعیدن آن تمام. کودکان به عنوان جوان به عنوان شش یا هفت می توانید به دنبال همراه.

روایت یک نقش بازی ثروت باد اورده و فرصت وجود دارد تا به بررسی, انگلیسی فرهنگ عامه هویت در انگلستان و نقش های جنسیتی. تصاویر در متن ممکن است الهام بخش هنر و نقشه برداری تنظیمات خواهد بود ورزش جالب است. بیشتر ماجراهای برخی از شخصیت ها را می توان نوشته شده و جغرافیا درس در مورد گچ مرتع خواهد بود آسان به کار در.

کتاب دزد

برای انعطاف پذیر تر کودکان و نوجوانان Markus Zusac داستان در یک زمان از بسیاری از زندگی از دست رفته – آلمان در طول جنگ جهانی دوم – و روایت مرگ است. آن است که gorgeously نوشته شده (بین المللی پرفروش اقتباس برای فیلم) و در حالی که این موضوع دشوار است, روایت پالس با زندگی و امید.

مرور تروما و سخت است. آمازون

برای یک فرد جوان درگیر با وقایع کنونی بازجویی اقتدار و بی تاب از والدین تلاش برای محافظت از آنها را از گریمر عناصر واقعیت فعلی ما این کتاب می تواند یک راه نجات است.

Liesel Meminger بیسواد است که داستان آغاز می شود اما طول می کشد یک کتاب است که افت برادرش را graveside. به عنوان او شروع به خواندن و به ترک های دوران کودکی پشت سر او دزد بسیاری از کتاب ها. عشق و مرگ و اهمیت حتی بیهوده اقدامات اطلاع رسانی داستان Liesel آمدن سن و ارائه راه فکر کردن در مورد آنچه در آن به معنی انسان است.

این می تواند به عنوان خوانده شده با هم در سکوت شاید در نظر گرفتن فصل در نوبت جیره بندی را به عنوان یک درمان برای بحث یا نه. این یک همراهی برای درس های تاریخ, جغرافیا, و یا برخی از آنلاین آلمانی آموزش و تماشای این فیلم می تواند منجر به یک بحث از انطباق. اما شاید شما فقط می تواند یک کپی از آن را برای هر کسی که به آن نیاز دارد برای پیدا کردن و خود را.

بسیاری از این عناوین در دسترس هستند الکترونیکی, اما, محلی کتابفروشیها در حال ارائه و ارسال سفارشات. پس از همه, هیچ چیز آرام تر از snuggling پشت محافظ در آغوش یک کتاب باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو