Coronavirus نگرانی قرار دادن یک توقف به مسلمان حج عمره – اما هنوز حج

با توجه به نگرانی از گسترش جهانی coronavirus – به خصوص در نزدیکی ایران و عربستان سعودی به طور موقت به حالت تعلیق در سفر به عتبات. میلیون ها نفر از مسلمانان بازدید پادشاهی عربستان در حدود سال برای زیارت.

فعلی محدودیت های مسافرتی جلوگیری از ورود هر دو در خارج از کشور زائران و شهروندان سعودی به شهرهای مقدس مکه و مدینه. این تا به حال تاثیر مستقیم در عمره مفرده, شناخته شده به عنوان “کمتر زیارت” است که می توان در تقریبا در هر زمان از سال است.

اینکه آیا یا نه این محدودیت را گسترش دهد به حج آغاز می شود که در اطراف جولای 28, را می توان شناخته شده تنها پس از آن می شود روشن چه مدت coronavirus شیوع خواهد داشت.

هر دو عمره و حج در حال زیارت مهم برای مسلمانان اما تفاوت آنها در بسیاری جهات.

هنگامی که مسلمانان از انجام عمره را دارد ؟

میلیون ها نفر از زائران انجام این زیارت. در سال 2019 به عنوان مثال مکه استقبال بیش از 7 میلیون بین المللی زائران برای عمره در علاوه بر این به میلیون ها نفر از داخل این پادشاهی است. تعداد زائران حج همان سال بیش از 2 میلیون نفر است.

به عنوان یک دانشمند جهانی اسلام گوش دادن به داستان از مردم از سراسر جهان که انجام این زیارت.

مسلمانان بر این باورند که حضرت محمد انجام دو عمره و حج. مسلمانان شده اند پس این سنت برای آخرین 1400 سال. این زیارت جابجایی حوادث از زندگی ابراهیم هاجر اسماعیل و محمد.

در حالی که حج یک بار-در-یک-عمر تعهد اجباری برای همه مسلمانان با توجه به منابع مالی خود و توانایی های فیزیکی عمره داوطلبانه است.

با توجه به برخی روایات و ثبت احادیث و سخنان حضرت محمد (ص) هر دو زیارت پیشنهاد عفو و بخشش از گناه است.

حج چند روز طول می کشد

عمره و حج نیز تفاوت در وظیفه و مدت. حاج طولانی تر است و به مراتب بیشتر درگیر از عمره.

عمره مستلزم آن است که زائران تقدیس و پاک کردن خود از قبل و در حال طواف کعبه یک مکعب ساختار رویشان سیاه در مرکز مسجد بزرگ مکه و هفت بار در جهت عقربه های ساعت.

در آنها عضویت در یک خط طولانی از زائران به مکه که دور کعبه. برخی نیز ممکن است بوسه را لمس کنید و یا رویکرد سیاه و سفید سنگ جاسازی شده در کعبه به عنوان نشانه ای از احترام و ارادت.

کعبه مرکزی به مسلمانان به دلیل نقش آن در تاریخ پیامبران مانند ابراهیم و محمد و نماد آن را پرستش یک خدا. در سراسر جهان مسلمانان دعا در آن جهت.

پس از آن زائران انجام نماز و پیاده روی حدود 100 متر بین دو تپه معروف به صفا و مروه. این را به یاد می آورد یک رویداد مهم ثبت شده در قرآن است.

پس از اسماعیل متولد شد خدا دستور ابراهیم به ترک نوزاد پسر و مادرش هاجر را در بیابان و او پیروی. اما زمانی که کودک اسماعیل گریه با تشنگی هاجر زد بین دو تپه به دنبال آب تا در نهایت او را به خدا برای کمک به.

خدا پاداش هاجر برای او صبر و شکیبایی است. او فرشته خود جبرئیل را به فاش کردن یک بهار که امروز شناخته شده است به عنوان زمزم هست.

زائران رفتن به نوشیدن از چاه مارک لحظه ای که خدا ارائه آب به تشنه اسماعیل.

عمره را می توان در چند ساعت. حج, اما طول می کشد به مدت پنج تا شش روز است. این همچنین شامل اضافی آیین خارج از مکه است.

گذشته شیوع

خانواده مسلمان گرفتار شده بودند در فرودگاه پس از عربستان سعودی متوقف ورود زائران به عتبات. AP Photo/Tatan Syuflana

این اولین بار نیست که بیماری نهفته زیارت. وبا شیوع بیماری در 1821 و 1865 ادعا کرد که جان هزاران نفر را در حج. در سال 2012 و 2013, عربستان مقامات تشویق بیمار و سالمندان به انجام زیارت نگرانی بیش از سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS.

در حالی که تصمیم اخیر توقف عمره را نا امید مسلمانان به دنبال به انجام حج آنها ممکن است اشاره به یک حدیث است که فراهم می کند راهنمایی در مورد سفر در طول زمان از یک بیماری همه گیر.

“اگر شما از شنیدن از شیوع طاعون در یک زمین نیست آن را وارد کنید; اما اگر طاعون می شکند در یک محل در حالی که شما در آن نیست و ترک آن محل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de