Coronavirus نگرانی برای ایران زندان که در استرالیا برگزار می شود

ریچارد Ratcliffe, شوهر یکی دیگر از زندان اوین بازداشت شدگان Nazanin Zaghari-Ratcliffe نوشت: در iNews که همسر خود را به حال سرد همراه با نیمی از زنان در بند و زندان در حال اجرا از پزشکی است.

“هنگامی که او رفت و به درمانگاه زندان برای دارو, آنها به او گفت که آنها تا به حال اجرا از قرص. “چرا شما در حفظ و زندانیان اگر شما هیچ پزشکی ؟” او می تواند با عصبانیت بپرسید,” او نوشت.

Nazanin Zaghari-Ratcliffe.

نازنین Zaghari-Ratcliffe.اعتبار:AP

“برای زندانیان وجود ندارد و ضد عفونی کننده بدون مواد ضد عفونی کننده بدون مواد سفید کننده تا ماه آینده. هر چند برای نگهبانان هنوز هم وجود دارد یک منبع ثابت از صابون ضد عفونی کننده و بهداشتی ژل به مطمئن شوید که آنها امن باقی بماند.”

او گفت: زندانیان با استفاده از مواد شوینده برای محافظت از خود از ویروس.

عفو بین المللی سخنگو گفت: تحقیقات خود را در زندان اوین با اشاره به غیر انسانی و شرایط غیر بهداشتی.

در حال بارگذاری

“مزمن ازدحام به شدت محدود آب داغ, تهویه ضعیف و هجوم سوسک ها و موش ها به خصوص در نزدیکی آشپزخانه مناطق از جمله شکايات گفت:” سخنگوی.

دولت استرالیا می گوید که ایران دارای بالاترین خطر ابتلا به کروناویروس در خارج از چین است و به شدت توصیه 14 روز انزوا دوره به هر کسی از آمدن به استرالیا از ایران است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: این کشور مراقبت های بهداشتی زیرساخت بود “نه قوی”.

“به تاریخ تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد آنچه که واقعا در رفتن در داخل جمهوری اسلامی ایران بوده است نه قوی او گفت:” در واشنگتن است.

او بعد از ارائه پشتیبانی به ایران برای کمک به کنترل شیوع.

ایران دیروز گزارش هشت مرگ و میر بیشتر از coronavirus بالا بردن عوارض خود را به 34. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 143 مورد بوده است شناسایی شده در 24 ساعت افزایش تعداد تایید عفونت به 388 با توجه به دیلی تلگراف.

DFAT هوشمند مسافر سایت هشدار وجود دارد که خطرات جدی برای سلامت مسافران و ایمنی در ایران از جمله افزایش خطر ابتلا پایدار محلی انتقال از coronavirus مردم را به تجدید نظر در مسافرت و یا ترک زمانی که ممکن است.

یک دانشگاه ملبورن گفت: آن را در تماس نزدیک با دولت استرالیا و دکتر کایلی مور-گیلبرت ،

“ما بر این باورند که بهترین فرصت برای تامین کایلی را بازگشت امن این است که از طریق کانال های دیپلماتیک. این ماده حساس و دانشگاه خواهد بود ارائه نظر بیشتر.”

وزیر امور خارجه Marise Payne پاسخ نمی دهند قبل از مهلت.

  • با دیلی تلگراف

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im