هر شیوع بیماری به ارمغان می آورد همراه شیوع ترس است. در حال حاضر ما شاهد پوشش در گسترش coronavirus ترس که منجر به اطلاعات غلط یک اثر در اقتصاد و شاید بیشتر هشدار دهنده بشریت ،

اجتماعی stigmatisation و بیگانه ستیزی هستند متاسفانه به خوبی شناخته شده ویژگی های بیماری شیوع است. و وجود پتانسیل های بیگانه احساسات به ساخت مدارس استرالیا.

در شیوع وضعیت بیگانه ستیزی را احساس نمی کند مثل نژاد پرستی. به استثنای افرادی که “بیا از” کانون شیوع صرفا به عنوان یک احتیاط ایمنی. اما اقدامات احتیاطی می تواند گاهی اوقات بیش از حد.

NSW دولت و چندین مدارس خصوصی درخواست کرده اند دانش آموزانی که فقط در بازگشت از چین در خانه باقی می ماند برای دو هفته. این فراتر از مشاوره از استرالیا افسر ارشد پزشکی و دولت فدرال – که تنها کسانی که بازگشت برای هوبئی استان (و یا کسانی که در تماس با فرد آلوده) دور ماندن از اماکن عمومی.


ادامه مطلب: فرزند من را دریافت coronavirus در مدرسه ؟ در اینجا برخی از چشم انداز برای دلار استرالیا پدر و مادر


NSW وزیر بهداشت گفت: مشاوره نیست “پزشکی لازم” اما باعث شده جامعه بخواهد برای چنین اقدامات است.

دادخواست آنلاین گردش در استرالیا – با هزاران امضا از پدر و مادر نگران – دعوت مقامات مدرسه به گسترش محدودیت به خانواده ها ورود از بسیاری از کشورهای آسیایی از جمله تایلند و سنگاپور است.

اگر چه مدارس متمایل به این تماس بیش از حد ؟

راه دادن به فشار غیر ضروری برای کنترل اقدامات تایید وحشت و می تواند تولید غیر عمدی بیگانه ستیزی. تحقیقات گسترده ای به ما می گوید ترس در مراحل اولیه شیوع زودی خواهد شد. اما اثرات بیگانه ستیزی و محرومیت در کسانی که آنها را رنج می برند ممکن است بسیار طولانی تر آخرین.

آنچه در گذشته شواهد به ما می گوید

مترقی شهر تورنتو است که اغلب ادعا کرد جهان متنوع ترین شهرستان است. هنوز, آسیایی, دانش آموزان با تجربه گسترده و کلا در طول سال 2004 شیوع سارس. این محدوده از مردم به دلیل خودداری از نشستن در نزدیکی دانشگاهی دانش آموزان در کلاس به محرومیت اجتماعی از دانش آموزان مدرسه.

بیماری انگ می تواند تلفات در یک فرد جوان و اعتماد به نفس و هویت و همچنین ساخت محیط مدرسه احساس می شود. در کانادا این تجربه تاثیر عمیقی در مردم حس تعلق و خوب بودن.

تورنتو ساکن فرانک Ye بود که هشت در زمان سارس شیوع در توییتر نوشت: “من به یاد داشته باشید زمانی که دیگر بچه ها در زمین بازی خواهد به من بگویید برای از بین برود چرا که “همه مردم چین بود سارس’.”

بیماری می شود racialised و بیگانه ستیزی را افزایش می دهد از طریق تسلط خاص, تصاویر, جمله, آسیایی, چهره پوشیدن ماسک در اخبار, مقالات در مورد کوروناویروس. این تصاویر رخ می دهد و در متن تاریخ ما دوری می گزیدند و mistreating چینی ما مهاجر جوامع در طول شیوع بیماری.

ما شاهد این اتفاق می افتد در سراسر جهان است. برخی از مدارس در ایالات متحده را لغو و فرهنگی آموزش و پرورش, گشت و گذار به Chinatowns برای سال جدید چینی با وجود شیوع بودن از 7000 مایل دور.

سام افزار یک دانشجوی کارشناسی در دانشگاه منچستر نوشت: در گاردین:

این هفته من ساله قومیت های ساخته شده من احساس می کنم بخشی از یک تهدید و بیمار جرم است. برای دیدن من به عنوان کسی که حامل ویروس فقط به دلیل نژاد است, خوب, فقط نژادپرست است.

چگونه باید از مدارس پاسخ ؟

مانند دیگر گروه های اجتماعی مدارس هستند و نه از نژاد پرستی.

به جای به استثنای دانش آموزان چینی مدارس می توانند با ایجاد اعتماد فعالانه به ارائه اطلاعات شفاف در مورد منطق برای کنترل اقدامات است. آنها می توانند دانش آموزان را تشویق به اقدامات حفاظتی مانند تمرین خوب دست و بهداشت و به دنبال مشاوره پزشکی تلفنی در موارد بیماری است.

گذشته تحقیقات نشان می دهد که معلمان در حال حاضر به مقابله با این نگرش که آنها پدیدار شود .

معلمان می توانند دانش آموزان را با اطلاعات قابل اعتماد. آنها ممکن است نشان می دهد دانش آموزان مشاوره از رادیو یا تلویزیون از دولت و مقامات بهداشت فدرال و کمک به دانش آموزان درک تفاوت بین شواهد و حدس و گمان و یا نظر.

آنها همچنین می توانند تجهیز دانش آموزان به تجزیه و تحلیل اطلاعات آنها دریافت از تمام منابع و تشویق بحرانی انعکاس و تجزیه و تحلیل آن پیام است.


ادامه مطلب: گوش کردن مقامات بهداشتی – در اینجا چگونه برای کاهش ‘Ebolanoia’


ارائه فرصت برای دانش آموزان در نظر گرفتن پیام های اطراف coronavirus (و یا هر بیماری که برای ماده) مجموعه آنها را به طور فعال به تشخیص واقعیت از وحشت در این وضعیت. آن نیز کمک خواهد کرد که آنها را در دیگر شیوع بیماری (و در شرایط بحران) آنها را در سراسر زندگی خود را.

در شرایطی که ترس و گاهی اوقات اغراق در ترکیب دانش آموزان باید مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل اطلاعات و استفاده از شواهد برای ارزیابی شرایط است.

محدود کردن حقوق و آزادی دانش آموزان در بازگشت از چین در اساس از ترس خطرات انقیاد اقلیت (به چینی و چینی به استرالیا) به ترس های بی اساس از اکثریت است. اقدامات شدید که محدود کردن فرصت های آموزشی باید بر اساس علمی پایه توصیه های مقامات بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو