Coronavirus پرسش: من باید یک ماسک? آیا مدارس بود بسته ؟ می توانم COVID-19 دو بار ؟

جهانی تعداد تایید COVID-19 مورد پیشی گرفتن از یک میلیون در اوایل ماه آوریل تقریبا دو برابر در یک هفته. به جای بلند کردن اجسام و یا آرامش بخش, دستورالعمل, فیزیکی, فاصله, ما از دیدن زمین بازی محاصره و تعطیلی مدارس و توسعه یافته در تلاش برای صاف و منحنی کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی.

به عنوان مردم سر خم کردن در صفحه اصلی پرسش باقی می ماند در مورد COVID-19 عفونت و انتقال و درمان و بهبود است. در اینجا پاسخ به برخی از سوالات رایج مردم در حال پرسیدن در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

من باید یک ماسک?

در حال حاضر پذیرفته شده علمی است که با پوشیدن ماسک بهتر است برای حفظ خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران. در دیگر نقاط جهان شایع تر است برای عموم مردم به پوشیدن ماسک, اما شواهد برای ابزار خود را بی نتیجه باقی مانده است.

به طور کلی یک ماسک محافظت پوشنده لباس مانند مراقبت های بهداشتی کارگران از تبدیل شدن به آلوده. وقتی کسی می پوشد یک ماسک در آن است که معمولا برای محافظت از دیگران را از گرفتن بیمار باید از آنها سرفه یا عطسه. در طول COVID-19 گیر افرادی که بیمار هستند باید خود منزوی در خانه و نه جسارت به عمومی.

یک زن رنگ یک پیام تشکر از شما برای پرستاران و پزشکان در سوار کردن فروشگاه در مرکز شهر Vancouver, B. C., در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. کانادا پرس/جاناتان هیوارد

آن را در بهترین مورد علاقه ما برای ادامه استانی و فدرال تلاش برای حفظ تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک برای افرادی که بیشتر به آنها نیاز دارید: بهداشت و درمان-مراقبت کارگران و بیماران خود را.

بسیاری از مردم در حال گر چه هنر خود را ماسک ساخته شده از پنبه در خانه. آن را به خوبی ممکن است تبدیل به یک جدید هنجار های فرهنگی برای آمریکایی شمالی به پوشیدن ماسک. وجود دارد هیچ چیز مضر در مورد این عمل به عنوان طولانی به عنوان آن را تبدیل به بهانه ای برای کسی که بیمار است به بیرون رفتن در ملاء عام.

امن ترین و سالم ترین راه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 باقی ماندن در منزل و زمانی که شما مریض هستند, حفظ فیزیکی فاصله حداقل دو متر از دیگران نمی نشست در گروه ها و تمیز کردن دست های خود را اغلب.

چه مدت می تواند به شما ویروس قبل از شما نشان می دهد علائم ؟

بیشتر تخمین می زند برای این “دوره کمون” از محدوده یک تا 14 روز با پنج روز به مشترک بودن.

افرادی که مبتلا به کروناویروس در حال فکر به ترین عفونی زمانی که آنها نشان می ترین علائم است. اما عفونت و انتقال گاهی اوقات می تواند رخ دهد هنگامی که یک فرد دارای این ویروس اما نمی هر گونه علائم آنها (بدون علامت).

این افراد می ندانسته گسترش coronavirus به افراد دیگر به دلیل آنها را درک نمی کنند آنها آلوده هستند. این است که چرا مهم است به ماندن در خانه و نگه دارید تا با اجتماعی فاصله — محدود کردن تعداد زیادی از مردم شما را به تماس با. کار می کند و می تواند کمک به محافظت از افراد آسیب پذیر در جوامع ما.

است وجود دارد یک تست به من بگویید اگر من در حال حاضر COVID-19?

وقتی کسی با یک ویروس آلوده خود را در سیستم ایمنی بدن شروع به تولید آنتی بادی ها به ویروس. یک تست است که به نظر می رسد برای coronavirus آنتی بادی های خاص می تواند تعیین اگر کسی در حال حاضر COVID-19 و آن را می تواند به دانشمندان کمک کند درک کنند که چگونه گسترده این بیماری است.

سازمان غذا و دارو مجاز اولین تست آنتی بادی برای COVID-19 آوریل 1. ما اصلا این آزمون در کانادا است.


ادامه مطلب: Coronavirus پرسش: آیا مردم می توانند بدون علائم گسترش COVID-19? چه مدت آن زندگی می کنند را بر روی سطوح? چه تمیز کردن محصولات کشتن ویروس ؟


بسیاری از دانشگاهی آزمایشگاه و پزشکی شرکت در سراسر جهان در حال کار برای تولید این آزمایش خون. آنها قادر خواهند بود به سرعت شناسایی آنتی بادی در افرادی که قبلا مبتلا به این ویروس اما تجربه هیچ علائم یا بسیار خفیف هستند.

می توانید کسی است که بهبود از ویروس هنوز هم یک هاست ؟

این هنوز مشخص نیست. وجود دارد تعداد کمی از افرادی که تشخیص داده شده اند با COVID-19 متوقف شد, نشان دادن علائم به حال در دو دوره متوالی منفی نتایج آزمون دو روز از هم جدا شده و از بیمارستان مرخص شده اما پس از آن آزمایش مثبت برای عفونت دوباره.

این نشان می دهد که برخی از بیمارانی که بهبود یافته اند هنوز هم ممکن است مسری اما این هنوز هم باید تایید شود.

یک مرد با پوشیدن یک ماسک پیاده روی در امتداد یک خیابان خلوت در مونترآل در 31 مارس سال 2020 است. کانادا پرس/پل Chiasson

به طور کلی “بار ویروسی” — اندازه گیری میزان ویروس در بدن است حمل — به تدریج کاهش می یابد در طول زمان پس از علائم باید حل و فصل شود. اما در برخی موارد این ویروس را از مواد ژنتیکی (RNA) را می توان در شناسایی افراد به مدت سه هفته یا بیشتر از نشانه های خود را برای اولین بار به نظر می رسد.

سطح RNA ویروسی شناسایی شده در این مطالعات پايين بود و به احتمال زیاد نماینده باقی مانده از RNA ویروسی نه ویروس زنده. اما ما هنوز هم نمی به اندازه کافی شواهد و مدارک هنوز به تایید این.

شما می توانید COVID-19 بیش از یک بار ؟

حتی موارد خفیف باید ترک بهبود بیماران مبتلا به برخی از ایمنی در برابر ویروس. اما برخی از بیماران گزارش شده آلوده شدن بار دوم و نشان دادن علائم دوباره.

در یک مطالعه از 55 نفر در چین فعالیت مجدد رخ داده در نه درصد از آنها. ويژگیهای بالينی اين بيماران بود از اول وقت COVID-19 بيمار. مطالعه نیست شناسایی هر یک نشانگر قابل اعتماد است که اجازه می دهد پزشکان به پیش بینی مجدد خطر ابتلا به SARS-CoV-2 coronavirus.

می COVID-19 بازماندگان’ خون کمک به دیگران بهبود می یابند ؟

زمانی که مردم بعد از بهبود از یک بیماری خود پلاسمای خون باقی می ماند و غنی از آنتی بادی است که کمک به مبارزه با آن بیماری است. این “نقاهت پلاسما” استفاده شده است به عنوان یک درمان منفعل نامیده می شود آنتی ژن درمانی برای افراد دیگر که تبدیل به بیمار مبتلا به همان بیماری است.

این رویکرد به عنوان یک اقدام اضطراری در طول شیوع سارس در سال 2003 و برای افراد مبتلا به ابولا در سال 1995 اما از آن استفاده نمی شود به عنوان یک درمان استاندارد.

در این زمان استفاده از نقاهت پلاسما برای درمان بدحال مبتلا به COVID-19 توصیه نمی شود, عمدتا به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات در عین حال نشان می دهد که آن را بی خطر است و که در آن کار می کند. این توصیه ها می تواند با داده های بیشتر و مطالعات.

چگونه ممکن است مدرسه و کسب و کار تعطیل است ؟

“صاف منحنی” جهانی تبدیل شده است, صف آرایی گریه. اپيدميولوژيستها در حال کار بسیار سخت به مدل های مختلف سناریو برای دولت ما برای پیش بینی دوره بیماری. این می تواند به ما بگویید که اگر و زمانی که — ما می توانیم استراحت محدودیت ها و استراتژی های دیگر اجرا شده در مارس.

در کانادا تعداد موارد ما می بینیم در هفته اول ماه مارس و به شدت از این موارد را به ما نشانه ای از تاثیر محدودیت های مسافرتی و اجتماعی فاصله اقدامات را ساخته اند. با بتن اعداد در دست اپیدیولوژی می توانید تنظیم و تصحیح مدل برای درک بهتر طولانی ما مدارس و کسب و کار بسته باقی خواهد ماند.

مردم ورزش در نزدیکی دریاچه انتاریو در تورنتو در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. کانادا پرس/Nathan Denette

یک گزارش اخیر پیش بینی کرد تقاضا برای تخت ICU برای بیماران مبتلا به COVID-19 may اوج در اوایل تا اواسط مارس در انتاریو است. این بدان معنی است که ما باید با حفظ فاصله فیزیکی و سخت انزوا برای تمام کسانی که تایید شده یا مشکوک به داشتن COVID-19 — حداقل برای یکی دیگر از چند هفته. این است که چرا انتاریو تمدید آن اورژانس اعلام و مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 4.

ما می دانیم که این اورژانس سلامت اقدامات اجتماعی و اقتصادی اثرات در جوامع ما. Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی ارائه شده برخی از سخنان دلگرم کننده به او بسته مارس 30 جلسه رسانه:

“همبستگی با تواضع و با فرض بهترین از هر یک از دیگر, ما می توانیم — و — غلبه بر این با هم.”

سوزان Biro از کینگستون, Frontenac and Lennox & Addington بهداشت عمومی co-نویسنده این داستان است.

سوالی در مورد COVID-19? اجازه دهید ما پیدا کردن یک متخصص به آنها پاسخ دهد. خود را برای ما ارسال سوالات و ایده های داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de