تورنتو — صدها کانادایی در هوبئی چین در حال انتظار برای فدرال هواپیمای چارتر پرواز آنها در خارج از استان به منطقه سخت ترین ضربه توسط یک شیوع کروناویروس که ادعا کرده حداقل 361 زندگی و آلوده بیش از 17,200 مردم در سطح جهان است.

حداقل 325 کانادایی در این منطقه درخواست کمک از دولت به کشور را ترک کنند. کانادایی ها در حال حاضر نشان دادن علائم کروناویروس, اما اجازه داده نخواهد شد در هیئت مدیره پرواز.

کسانی که در غیر این صورت واجد شرایط خواهد رسید در کانادا نیروهای پایه در ترنتون انتاریو که در آن آنها خواهد ماند برای 14 روز برای مشاهدات پزشکی با توجه به امور جهانی کانادا. بازگشت کانادایی را نیز تحت کامل سلامت غربالگری قبل از آنها ترک و چین در طول پرواز خود را به عقب.

هواپیما در حال انتظار برای چین به اجازه هواپیما به زمین در ووهان این epicentreof شیوع و که در آن به حریم هوایی است که در حال حاضر بسته شده است. کانادا مقامات نیز کار را برای دیدار با دیگر خروج مورد نیاز از جمله اسناد و مدارک برای کسانی که مایل به ترک و ویزا برای پرسنل پزشکی و کارکنان پشتیبانی ورود به کشور است.

دولت فدرال مطرح شده آن ارزیابی سطح خطر برای سفر به چین هفته گذشته توصیه که کانادایی جلوگیری از غیر ضروری سفر به این کشور و به طور خاص اجتناب از همه سفر به استان هوبئی.

در کانادا مقامات در ادامه به تکرار است که خطرات به کانادایی ها باقی مانده بسیار کم و خاطر نشان کرد کانادایی ها به حالت عادی سرد و آنفولانزا – فصل احتیاطی.

چهار شناخته موارد گزارش شده در کانادا در انتاریو و بریتیش کلمبیا. تنها یک نفر بود به بستری در بیمارستان و در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده.

جهانی تلفات ویروس

هفته گذشته سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی. بیش از آخر هفته فیلیپین گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در خارج از چین و در زمان اقدامات لازم برای ممنوعیت غیر شهروندان از چین است. محدودیت های مشابه بودند اعمال شده توسط ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و ژاپن و سنگاپور و اندونزی.

چین با انتقاد از این حرکت حتی به عنوان مقامات چینی همچنان به تحمیل سخت مستند اقدامات در تعدادی از آن خود شهرستانها محدود کردن سفر در داخل و خارج برای بیش از 50 میلیون نفر است. Wenzhou ژجیانگ یک شهرستان بندر, نزدیک به 10 میلیون نفر در برخی از 460 کیلومتری جنوب شانگهای و 850 متر در جنوب شرقی ووهان اعمال قانون اجازه داده است که تنها یکی از اعضای خانواده به سرمایه گذاری هر روز دیگر برای خرید لوازم ضروری. فقط در شرق ووهان شهر میانمار که دارای جمعیت حدود 7.5 میلیون و بدترین دوم-آمار شهرستان پس از ووهان همچنین اعمال محدودیت های مشابه. رسانه های چینی گزارش دادند بیش از آخر هفته که 337 حزب عدالت و مجازات شدند برای قراضه شیوع بیماری در این شهرستان است.

استیون هافمن, استاد جهانی, سلامت, حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه نیویورک گفت: CTV شما صبح که چنین توده قرنطینه اقدامات هرگز رخ می دهد در کانادا برای تعدادی از دلایل.

“در کانادا زمینه چیزی مثل این فقط می تواند غیر قابل تصور” او گفت:. “این خواهد بود که در مجموع نقض منشور کانادایی حقوق و آزادی. بنابراین همه کانادایی ها یک راست به آزادی – برای محدود کردن این حق (آن) باید آشکارا قابل توجیه در آزاد و دموکراتیک جامعه است.”

او گفت: هدفمند قرنطينه و انزوا از کسانی که بزرگترین در خطر گسترش آن را حس می کند و ثابت شده است به کار می کنند. اما توده قرنطینه می تواند به افزایش ترس و نگرانی برای کسانی که در درون آن برش آنها را از جهان و از ملزومات مانند منابع غذایی او گفت که در نتیجه مردم در تلاش برای دور زدن قفل اقدامات و کار سخت تر برای مقامات.

“به طور معمول این نوع از چیزهایی که کار نمی کند و می تواند باعث برخی از آسیب.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو