Coronavirus emojis – انتقال محبت و شوخ طبعی با ماسک

در ارتباطات دیجیتال که در آن اطلاعات بصری اغلب بیانگر ایده های کلیدی در به یاد ماندنی و مختصر و مفید و سرگرم کننده راه emoji پادشاه است. و به عنوان جهان ما تغییر کرده است با توجه به COVID-19, راه های جدید از استقرار emojis فنر در پاسخ.

اپل میکروب از emoji.

با توجه به داده ها از وب سایت Emojipedia مشترک راه نمایندگی COVID-19 شامل میکروب emoji 🦠 و به طور کلی چهره با نقاب emoji 😷.

در حالی که این میکروب از emoji برای اولین بار تایید شده در سال 2018 مختلف ارائه دهندگان تکنولوژی ارائه آن کاملا متفاوت در راه است. برای مثال اپل نسخه به وضوح شبیه یک ویروس در حالی که مایکروسافت نسخه آبی است و شبیه به یک باکتری.

یک نمونه از حدود 50000 توییتهایی از اوایل ماه مارس سال 2020 مورد تجزیه و تحلیل توسط Emojipedia نشان داد که پنج emojis به شدت در ارتباط با COVID-19 شد:

  1. میکروب: استفاده از 42 درصد از زمان
  2. در صورت پوشیدن پزشکی ماسک: با استفاده از 36 درصد از زمان
  3. حالت تهوع صورت: استفاده از 5% از زمان
  4. عطسه چهره: همچنین با استفاده از 5% از زمان
  5. صابون: با استفاده از 4 درصد از زمان
12 محبوب ترین emojis برای ابراز COVID-19. Emojipedia

علاوه بر این برخی از سیستم عامل حتی ایجاد شده خود را قرار دادی COVID-19 emojis. برای مثال کاربران توییتر می توانید با استفاده از هشتگ #SafeHandsChallenge به نمایش سفارشی دست شستن از emoji.

همچنین شواهدی وجود دارد از ترکیبی از emojis بودن مستقر شده اند. مثلا اسپانیایی زبان ایجاد کرده اند emoji ترکیب برای coronavirus با استفاده از تاج و میکروب emojis 👑 🦠 به عنوان تاج کلمه اسپانیایی برای تاج.

این استفاده هوشمندانه از تاج emoji است و نه فقط یک مثال از انسان خلاق فراست. آن را نیز نشان می دهد باستانی و کهنه اصل در شکل گیری نمایندگی بصری. آن می رود به بیش از 5000 سال به جهان اولین نگارش سیستم میخی پیشگام توسط سومری ها در آنچه که در حال حاضر در جنوب عراق است.

ایده اساسی این است که برای نشان دادن یک مفهوم انتزاعی با استفاده از یک تصویر از چیزی بتن کلمه که برای تلفن های موبایل شبیه به انتزاعی, ایده است. در emojis این ایده اخیرا دیده می شود که “سکسی” هلو emoji شد repurposed توسط برخی از کاربران اینترنت در نیمه دوم سال 2019 به عنوان یک تماس به استیضاح یا “IM🍑” – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ارتباط ترس و مشاوره

اما چرا emojis یک راه مناسب برای برقراری ارتباط ترس ما مشاوره در بهداشت و حتی یادآوری اجتماعی فاصله پروتکل در زمان بحران ؟ ارتباطات دیجیتال حتی در فرم نوشته شده است که ذاتا بصری و ما اساسا موجودات بصری – آن را به ما غالب حس.

حدود دو سوم از مغز فعالیت عصبی مربوط به بینایی (زمانی که چشم ما باز هستند). حدود 40 درصد از مغز عصبی متصل به شبکیه چشم. و آن طول می کشد یک انسان بالغ فقط 100 میلی ثانیه برای تشخیص یک شی.

ضد عفونی کننده دست از emoji. &Walsh

در عرصه دیجیتال ارتباطات emojis نمایندگی “بصری گشتالت” (شکل) یک اصطلاح من در کتاب من این شکلک کد. یک شکلک را فراهم می کند فورا تشخیص بصری آیکون که نشان دهنده نسبتا پیچیده ایده است که گاهی اوقات می تواند منتقل به سرعت و به طور موثر از کلمات.

البته ایده های انتزاعی به طور معمول مخالف “emojification” – از این رو نیاز به repurposing موجود emojis. اما خلاق ارتباطی فراست اغلب می توانید پیدا کردن راه های جدیدی از انتقال ایده های مهم در ارتباطات دیجیتال.

به طور کلی بیشتر emojis افزایش زبان های دیجیتال مبتنی بر ارتباطات آنجا که ژست و زبان بدن را در حالت آفلاین چهره به چهره صحبت تعامل است. و این است که درست است در هنگام برقراری ارتباط با استفاده از emojis در COVID-19 pandemic به عنوان در هر زمان دیگر.

توابع از emoji

به طور خاص تابع اولیه از emojis است نه برای غصب زبان اما به ارائه نشانه های غیر کلامی ضروری برای ارتباط موثر, افزایش textspeak اغلب با یک چلپ چلوپ از طنز است. اما همانطور که توضیح دادم در Emoji کد emojis تعدادی از توابع مرتبط. برای مثال آنها می تواند جایگزین و یا به جای کل کلمه. در پاسخ به یک به خصوص خنده دار سخن گفتن گاهی اوقات چیزی بیشتر مورد نیاز است از چهره با اشک شادی از emoji
😂 که صحبت می کند جلد است.

کار از خانه از emoji. &Walsh

Emojis می توانید تقویت کسی نقطه به عنوان زمانی که کسی اعلام عشق خود را برای شما به دنبال یک خط از emoji عشق قلب ❤️. این فراهم می کند یک مرکب بیانیه عشق واقعی. به یاد کسی که برای شستن دست های خود را می تواند به طور موثر و طنز آمیز تقویت شده با قرار دادن نوار صابون emoji 🧼. و این واقعیت است که emojis کارتونی هستند-مانند نرم تن از درخواست.

Emojis نیز انتقال تناقض است. تصور کنید در تلاش برای گرفتن طنز در سراسر textspeak بدون emoji. مثلا نورد چشم emoji 🙄 اغلب سیگنال های که معنای یک پیام است که این کلمات در واقع می گویند. در خط با این emojis توضیح دهید که چگونه ما textspeak باید تفسیر خدمت به مکمل و یا نکات دقیق وظریف ، برای مثال یک چشمک 😉 می توانید تن کردن کلمات است که در غیر این صورت ممکن بود اشتباه منفی.

در این راه ما ارتباط آنلاین با استفاده از emojis می توانید نشان می دهد بسیار مورد پاسخ ما به COVID-19 همه گیر و خودمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de