دولت انگلستان همواره مطرح کرده است که رویکرد خود را به COVID-19 اپیدمی زیر بهترین دانش علمی در دسترس است. برای فرد به طور متوسط آن را برای تلفن های موبایل اطمینان بخش است. اما آن را متکی بر این باور گسترده وجود دارد که صحیح علمی پاسخ به یک مشکل است که دولتها به سادگی نیاز به رهبری “علم”.

اما به عنوان دانش آموزان از علم سیاست می دانم که دانش علمی لزوما منجر به یک دوره خاص عمل سیاسی اجازه دهید به تنهایی به “بهترین” سیاست. دانش علمی است که اغلب بی ربط به سیاست گذاری ها و سیاست ها اغلب مبتنی بر دانش است که گیلاس برداشت به دلایل سیاسی.

“رهبری با علم” تداعی یک مدل خطی از سیاست ساخت است که بیشتر یک اسطوره از واقعیت است. در واقع سیاستمداران با استفاده از ادعا در مورد دانش علمی به منظور توجیه یک دوره از عمل است.

جانسون روزانه انجام جلسات مطبوعاتی اغلب flanked توسط افسر ارشد پزشکی کریس Ersin (l) و مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel (r). سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/لئون نیل/استخر

دانش سیاسی است

COVID-19 یک تهدید است به هر کس و هر دوره از عمل شامل تعداد قابل توجهی از مردم در حال مرگ است. دانستن است که زندگی لولا در نتیجه تصمیم گیری باید وادار کردن دولت به توضیح گیری از منابع مختلف از شواهد علمی و توان باز کردن در مورد چگونه آنها به تصمیم گیری های سیاست. این ممکن است شامل رسیدن به احزاب مخالف و یا سازماندهی مشاوره با متخصصان پزشکی و مردم به شنیدن نگرانی های خود را.

دولت اغلب تصمیم می گیرد چه “بهترین در دسترس علم” به معنی و تلاش برای اطمینان به جای مشورت عمومی در مورد بهترین راه رو به جلو.

این نگرش نیست منحصر به فرد به زمان دولت بریتانیا. به عنوان شیلا Jasanoff استاد علم و فناوری در دانشگاه هاروارد گفت: از شیوع بیماری جنون گاوی در سال 1996:

انگلستان مشخص عایق فرایند تصمیم گیری حذف شدند گسترده مشارکت عمومی تا دولت را انکار هر گونه خطر به انسان نشان داده شد به بی اساس است.

پاسخ به آلودگی رادیو اکتیو در Cumbrian fells در سال 1986 در مدت کوتاهی پس از فاجعه هسته ای چرنوبیل است یک مثال خوب دیگر. دولت با اشاره به مدلسازی بحران هسته ای به پیش بینی است که به زودی آن را امن برای گوسفند کشاورزان برای بازگشت خود گله به چراگاه. سپس ممنوعیت تحمیل شد در حرکت و کشتار گوسفند. برایان Wynne, استاد علوم, مطالعات, اشاره, علمی اطمینان ساخته شد که این ممنوعیت تنها سه هفته اما پس از آن محدودیت های تحمیل شده بود به طور نامحدود. نتیجه این شد عظیم از دست دادن اعتماد عمومی است.

اقدام در ‘علم’

دولت اعلام کرد محدودیت در گردهمایی های اجتماعی و اعلام کرد بخشی از مستند در مارس 24, پس از ساخت آهسته طی آن بارها و رستوران ها باز مانده است. تصمیم به تغییر رویه بود و گفته بر اساس یک مطالعه جدید توسط محققان امپریال کالج لندن منتشر شده در مارس 16, که هشدار داد که تا به 510,000 مردم می میرند اگر هیچ کنترل معرفی شدند.

اما خود دولت رئیس پزشکی مشاور کریس Ersin گفت: در مارس 12 که بدترین سناریو برنامه ریزی پیش بینی شده 80 درصد از این کشور خواهد قرارداد این ویروس با 1% مرگ و مير. این برابر به بیش از 500 ، 000 مرگ و میر.

مصرف حرفه ای و نگرانی های جدی دولت می تواند با اشاره به چالش های اصلی بریتانیا مواجه شد. در حالی که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد COVID-19 این چالش ها باید از ابتدا روشن است.

ما می دانیم که رشد عفونت های زیر یک تابع نمایی که در آن دو برابر زمان عفونت بين دو تا چهار روز در هفته از این بیماری همه گیر. دوره کمون از COVID-19 است و نه طولانی بین پنج تا 14 روز است که بیش از دو برابر است که از آنفولانزای فصلی. این به این معنی احتمال انتقال این ویروس قبل از اینکه علائم بسیار بالاتر است با COVID-19. در حالی که واقعی مرگ و میر است که هنوز هم ناشناخته است, آن است که تصور می شود حدود 1% برای کسانی که بدون مشکلات اساسی. آن است که بسیار بالاتر از این است و آن است که بسیار بالاتر نسبت به آنفلوآنزای فصلی.

این سه حقایق ارائه راهنمایی های عملی برای مدیریت این بیماری همه گیر. آنها برای محدود کردن فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض ویروس و ramping تا ظرفیت سیستم بهداشت و درمان به سرعت. اقدام هر چه زودتر به جای بعد باعث می شود یک تفاوت بزرگ در مجموع تعداد عفونت و مرگ و میر.


ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه دولت انگلستان با استفاده از علوم رفتاری


اما به عنوان موارد کوه در انگلستان وجود دارد نزدیک به 100,000 جای خالی برای حرفه ای پزشکی در بیمه خدمات درمانی و انگلستان دارای یکی از کمترین تعداد تخت های بیمارستانی به ازای هر 1000 نفر است. حفاظت شخصی دنده برای پزشکان و پرستاران نیز فاقد بسیاری از بیمارستان ها.

تعداد بیمه خدمات درمانی تخت به ازای هر 1000 نفر کاهش یافته است به طور پیوسته در طول چند دهه گذشته. حداکثر ed westwick, هانا ریچی و استبان Ortiz-اوسپینا (2020) – ‘بیماری کروناویروس (COVID-19) – آمار و تحقیقات’, CC BY

دولت بریتانیا بهره مند است از سنت ایستاده با هم در یک بحران, اما آن را نیز خنثی بسیار مورد نیاز بررسی انتقادی از اقدامات دولت و اظهارات.

دولت تعیین می کند چه دانش مناسب برای مصرف عمومی و تلاش برای توسعه و به روز رسانی یک روایت بر اساس اطمینان به جای شفافیت و قابل اعتماد بودن. وقت با ارزش را از دست داده است و از طریق این رویکرد بالا به پایین به مدیریت بحران به استثنای عمومی از مهم بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو