Coronavirus: فاصله گرفتن و شستن دست ها می تواند پایین تر آنفولانزا نرخ — اما آن را هنوز هم خیلی زود به بگویید

به منظور به سرعت گسترش COVID-19 بسیاری از کشورها در سراسر جهان اجرا شده اند حفاظتی استراتژی. این شامل قرنطینه و اجتماعی فاصله مدرسه تعطیلی و بسته شدن رستوران ها و دیگر اماکن عمومی. دولت نیز به مردم توصیه می شود به اقدامات بیشتری را برای محافظت از خود از ابتلا به این بیماری از جمله شستن دست ها و پوشیدن ماسک.

اما در حال ظهور شواهد از محققان در ژاپن نشان می دهد که زمان همه گیر می تواند تاثیر در آنفلوانزای فصلی انتقال – و که ما می توانیم انتظار برای دیدن به طور کلی پایین تر آنفولانزا نرخ این سال است. اما چقدر محتمل است این و به همین دلیل ممکن است این چنین است ؟ مروری بر شواهد موجود در جنبه های خاصی از آنفولانزا انتقال ممکن است به ارائه برخی از بینش.

عادات بهداشت

همه گیر باعث شده است تا مقامات بهداشتی برای تاکید بر اهمیت شستن دست sanitising و اجتماعی فاصله. هنگامی که به درستی اجرا شود این ساده بهداشت عمومی اقدامات می تواند به خوبی کار می کنند در محدود کردن گسترش بیماری های تنفسی مانند آنفولانزا.

مانند COVID-19 آنفولانزا است انتقال از طریق قطرات مایع از بینی یا دهان از کسی که بیمار است. در طول زمان این ویروس منتقل شده است به دست و سطوح دیگر. شستن دست ها با آب گرم و صابون کار می کند برای خلاص شدن از این قطرات در دست ما از بین بردن ویروس. Sanitising آثار غیرفعال نمودن این ویروس آلوده دست و یا سطوح.

قبل از همه گیر نگرانی در مورد نامناسب بهداشت دست عادی شد. تحقیقات از بریتانیا گسترده مطالعه پیشنهاد شستن دست ها چیزی بود که مردم به خصوص خوب است. این مطالعه نشان داد تنها 32 درصد از مردان و 64 درصد از زنان شسته دست خود را پس از استفاده از یک مستراح.

در مقابل ظهور شواهد از بررسی های اخیر انجام شده در ماه مارس سال 2020 نشان می دهد 83 درصد از افراد مورد مطالعه در حال حاضر دست خود را بشویید بیشتر به طور منظم. اگر چه روشن نیست که اگر هر یک شسته شده برای توصیه می شود 20 ثانیه اگر این تعداد نماینده از گسترده تر از جمعیت بریتانیا این امکان وجود دارد که این می تواند یک اثر در کاهش آنفولانزا انتقال است.

تعطیلی مدارس

گروه های خاصی از جمعیت بیشتر به احتمال زیاد به تحت تاثیر عفونت بیش از دیگران است. گاهی اوقات این اتفاق می افتد به دلایل ناشناخته و گاهی آن را ناشی از دیگر عوامل زمینه ای (از جمله شرایط بهداشتی مانند دیابت یا بیماری قلبی) است که مردم را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت.

برای آنفولانزا کودکان مدرسه شناسایی شده اند به عنوان یک حساس زیرگروه و آنها را به نظر می رسد میزان بالایی از بیماری در هر outbreak. این است که در بخشی به دلیل کاهش ایمنی کودکان و تماس کافی فرصت برای انتقال است که بوجود می آیند در مدارس.

تحصیل در خانه ممکن است از گسترش آنفولانزا بیش از حد. VH-استودیو/ شاتر

با کشور گسترده تعطیلی مدارس در محل در بسیاری از کشورها به سرعت گسترش coronavirus بسیاری از کودکان در حال حاضر در صفحه اصلی. آن را قابل قبول می تواند این محدودیت انتقال آنفلوآنزا به درجه خاصی.

اجتماعی فاصله

یکی دیگر از عوامل عمده ای است که اثرات آنفولانزا انتقال است که چگونه مردم را از تماس با فرد آلوده است. یک مطالعه نشان داد کسی که با آنفولانزا می تواند آلوده به قطرات به فاصله تا 1.8 متر است. این اتفاق می تواند از طریق سرفه و عطسه یا صحبت کردن.

پس از COVID-19 شروع به گسترش بهداشت و سلامت, مقامات به نام برای پذیرش اجتماعی فاصله. محدودیت در تجمع جرم اجرا شد تنها سفر ضروری توصیه شد و اکثر ادارات به تصویب رسید از راه دور کار می کند. مردم نیز خواست به ماندن در حدود 2 متر دورتر از هر کسی خارج از خانواده خود را.

این دستورالعمل می تواند به کاهش بیماری انتقال در مقیاس بزرگ و همچنین ممکن است محدود آنفلوانزا انتقال بر اساس آنچه ما می دانیم درباره چه حد آنفولانزا آلوده به قطرات می توانید سفر خود را.

چه تعداد در واقع می گویند ؟

در حالی که این اتصال را حس چه هنوز روشن نیست که تا چه حد ما واقعا می توانید انتظار برای دیدن یک کاهش در آنفولانزا نرخ.

اندازه گیری که شما می تواند چالش برانگیز. علائم آنفولانزا را می توان شبیه به علائم ناشی از عفونت های دیگر. همچنین شایان ذکر است که تنها بیمارانی که به مرکز بهداشت و درمان با علائم آنفلوانزا در حال شمارش است.

که گفت: در هفته دوم مارس سال 2020 ژاپن گزارش 60% کاهش در مورد آنفلوآنزای نسبت به همین هفته در سال 2019. گزارش هفتگی از بهداشت عمومی انگلستان و اروپا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز گزارش کاهش فعالیت آنفلوانزا در طول مدت مشابه در مقایسه با سال های گذشته است.

اما اگر هر کدام از این کشورها در حال انجام محدود آنفولانزا تست با توجه به کشیده امکانات بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر این اعداد ممکن است منعکس کننده واقعیت. به همین ترتیب این اعداد ممکن است متفاوت باشد به این واقعیت که مردم ممکن است از رفتن به دکتر یا بیمارستان برای ترس از ابتلا به COVID-19. تخمین می زند بنابراین باید با احتیاط تفسیر شود.

آن را در حال حاضر ناشناخته اگر قرار است کاهش در انتقال خواهد شد در نتیجه کمتر عوارض و مرگ و میر به دلیل آنفلوانزا است. اما این مهم است که ما سعی می کنیم برای پیدا کردن دلیل پیچیده مورد آنفولانزا قرار دادن بار بر روی سیستم بهداشت و درمان, و این می تواند پیامدهای برای تلاش های ما برای مقابله با COVID-19. به عنوان یک نتیجه, ما نیاز به اطلاعات بیشتر و مطالعات بر روی این موضوع است.

در حالی که ما عادات جدید از بهداشت دست و اجتماعی فاصله برای محدود کردن تاثیر COVID-19 ممکن است بالقوه برای کاهش آنفولانزا انتقال مستند اقدامات موقتی هستند و آنفولانزا است غیر قابل پیش بینی است. virus. ما می توانیم ما تمام تلاش خود برای جلوگیری از تاثیر هر دو COVID-19 و آنفولانزا با پیروی دولتی راهنمایی. در انجام این کار ما می تواند کمک به جلوگیری از هر گونه فشار بیشتر بر ما در حال حاضر کشیده سیستم بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im