Coronavirus اختلال: یک شانس برای کسب و کار برای انطباق و تجدید

2020 شد محکوم به تبدیل شدن به لرزان.

هیچ کس به طور کامل پیش بینی میزان COVID-19 بحران است. کسب و کار بوده است مختل خواهد شد و نه لزوما بازگشت به حالت عادی. در عوض زمان اختلال تغییر کرده است و همچنان به تغییر چشم انداز کسب و کار به عنوان ما آن را می دانم.

چگونه می توانید از رهبران کسب و کار واکنش نشان می دهند به چالش های ارزیابی مجدد آنچه که آنها انجام پیکربندی مجدد شرکت های خود را و دوباره فعالیت های خود را برای انطباق با اختلال و آماده سازی برای عادی است ؟

پیامدهای تغییر آب و هوا فن آوری های جدید دیجیتال تغییرات جمعیتی هوش مصنوعی و مالی و سیاسی و عدم قطعیت منتقل شده اند بسیاری از ما است. ما شاهد یک رویداد مهم در آینده, اما به همه گیر است به احتمال زیاد از آن گرفته شده حداقل یک سطح از انتظارات ما است.

برخی از شرکت ها ممکن است خود را پیشرفته دیجیتالی قابلیت در چند سال گذشته است. این شرکت به احتمال زیاد تجربه حداقل در کوتاه مدت تنها تاثیر متوسط با توجه به جهانی همه گیر. با تغییر عملیات خود را برای کار از راه دور از طریق کنفرانس آنلاین و ابزارهای ارتباطی مانند زوم و شل اکثر پروژه ها ادامه خواهد داد.

شرکت در صنایع به شدت تحت تاثیر محدودیت حرکت فیزیکی (هتل هواپیمایی) اما کسانی که کمتر آماده برای تغییرات تکنولوژیکی (بسیاری از خرده فروشان به عنوان مثال) در حال دیدن عملیات خود را درهم شکست.

در واکنش به بحران

زمانی که بحران برای اولین بار آمار شرکت نیاز به واکنش نشان می دهند به چالش های فوری و تهدید. که در آن نقطه, مهم است به از دست دادن بینایی از انجام کار درست. کسب و کار باید باقی می ماند درست به چشم انداز خود را همدلانه به سهامداران تصمیم گیری سریع و تنظیم آن تصمیم گیری اگر لازم باشد غالبا و شفاف بر اساس اطلاعات جدید به منظور به سرعت وفق دهند.

عملیات هوایی کانادا نشان دادن این اصل بسیار خوبی است. هوایی کانادا گذاشته 16,500 کارکنان به عنوان سریع و مستقیم پاسخ به کاهش پرواز خود برنامه با توجه به کاهش تقاضا و مرز تعطیلی برای افراد غیر مقیم. به تازگی دولت فدرال ابلاغ جزئیات یارانه دستمزد بسته است. درست بعد از هوا کانادا اعلام کرد این بود که بلافاصله rehiring بسیاری از مردم خود را بر اساس 75 درصد دستمزد یارانه وعده داده شده توسط دولت است.

هوایی کانادا در ابتدا گذاشته هزاران نفر از کارکنان هنگامی که کسب و کار خشک شده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما پس از استخدام آنها را به عقب زمانی که دولت کانادا اعلام کرد یارانه دستمزد برنامه. کانادا پرس/پل Chiasson

در اختلال عملیاتی چالش ها نیاز به راه حل های مدیریت پول نقد و نقدینگی نیاز به تنظیم شود برای تغییرات در تقاضا و ارتباطات و رهبری باید به گسترش فضای دیجیتال.

اگر شرکت نکرده و آنلاین قبل از آنها به احتمال زیاد در حال حاضر. در یک سرعت در حال تغییر بازار به شدت هل دادن راه حل های جدید به بازار ممکن است کمک به برخی از شرکت ها. کسب و کار بسیاری از مسائل ناشی از اختلال با توجه به تلاشهای جهانی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 خواهد نیاز به رفع سریع و راه حل. آنها همچنین آغاز مشکلات جدید.

ارزیابی مجدد برنامه های بلند مدت

آینده کسب و کار باید ارزیابی مجدد نه تنها برنامه های خود را برای سال بلکه در دراز مدت بر اساس. ورزش ممکن است نشان دهد بینش های مهم. انعطاف پذیری ارزشمند است در بحران است. اما فقط تندرست از جمله مهم در سراسر جهان رویداد کافی نیست. ما به احتمال زیاد به مدت طولانی تغییرات در تقاضا و عرضه است.

کوتاه مدت ممکن است ما دیدن جین رسومات در شهر تولید دست عفونی به عنوان اتفاق می افتد در تورنتو یا ساز-فضا در دانشگاه محلی 3D-چاپ تجهیزات حفاظتی به عنوان ما در حال انجام در دانشگاه گوئلف. این یک لحظه خوب برای کسب و کار برای ارزیابی توانایی های خود را و چگونه آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیدار با نیازهای فوری و یا می تواند اهرمی ارتقا یا تکمیل شده با فن آوری های جدید و یا همکاران.

بیش از مدت طولانی پیدا کردن و به دنبال فرصت های جدید خواهد شد درایو را تغییر دهید. شرکت ها ممکن است در حال حاضر خدمت جدید به مشتریان مختلف. آنها ممکن است نیاز به خارج شدن از محدوده آسایش خود و یادگیری مهارت های جدید.

و در جهان آنلاین داده ها و استراتژی ها و تجزیه و تحلیل مهم است. مهارت نوشتن به عنوان مهم به عنوان مهارت های ارائه. امنیت سایبر می شود یک استراتژیک نگرانی است. هر چه تغییرات مورد نیاز, تغییر, جدید تبدیل خواهد شد طبیعی است.

تنظیم مجدد و بازسازی

این مهم است که شرکت ها به طور مداوم حرکت در مسیر درست به عنوان اپیدمی خاموش شدن ناگهانی ادامه خواهد داد. کسب و کار است که تغییر ریشه دوانده در فرهنگ خود هستند به احتمال زیاد به انجام بهتر در زمان نامشخص است.

تغییر الگوی مصرف به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر را در خانه تناسب اندام برنامه های محبوب تر در آینده است. (Shutterstock)

یک بحران مانند این به ارمغان می آورد فرصت های جدید است و باید یک ماشه برای کشف مسیرهای جدید. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که حفظ نوآوری های توسعه یافته در طول یک بحران اغلب منجر به تاثیر مثبت در دراز مدت به عنوان سازمان هایی که قطع نوآوری بودجه.

دولت به سرمایه گذاری بیشتر در طول سال های آینده برای کمک به کاهش تاثیر COVID-19. چگونه آنها را مستقیم در هزینه های این که آیا آن را با هدف بازگرداندن پیر اقتصاد و یا تحریک بازار تغییرات تاثیر بر روی کسب و کار چشم انداز به عنوان به خوبی.

ما به احتمال زیاد وارد کردن یک زمان است که در آن مردم تغییر الگوی مصرف. تناسب اندام راه حل برای خانه, صفحه اصلی سرگرمی مردم-ردیابی و امنیت اطلاعات جدید بهداشت و درمان-مراقبت از تجهیزات و آموزش آنلاین آموزش از راه حل های به نام فقط چند خواهد شد در تقاضا بالاتر است.

همه این تحولات ایجاد بسیاری از فرصت های جدید برای کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im