Coronavirus خاطرات: زندگی در داخل چین در طول شیوع

چونگ کینگ, چین — کانادا کای چوب و همسرش, Xiaolin زنده در چونگ کینگ, چین یک آلاینده کلانشهر با بیش از 32 میلیون نفر است. بزرگ واقع شدهاست که در حدود 800 کیلومتری غرب ووهان مرکز از رمان شیوع کروناویروس.

چونگ کینگ و دیگر شهرستانها چینی شده اند در یک وضعیت اضطراری پس از ووهان و اطراف آن در استان هوبئی قفل شده بودند را در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در چونگکینگ مجامع عمومی ممنوع اکثر مغازه ها بسته و غیر ضروری سفر و یا فعالیت در فضای باز ناامید هستند به مردم توصیه شود به خود قرنطینه در خانه های خود را برای کنترل گسترش عفونت است.

چوب 40-year-old نویسنده و معلم است. او همچنین با این نسخهها کار برای iChongqing محلی اخبار سازمان. او به نگه داشتن یک دفتر خاطرات از آنچه اتفاق می افتد در چین و به اشتراک گذاری آن را با CTVNews.ca.

ژانویه 21 — زندگی قبل از وقوع

ما در تماس با روزنامه نگار همکار ساشا و ما فیلمبرداری دنگ. ما موافقت خود را با ملاقات در ظهر به ساقه یک جشنواره بهار چینی خرید جشن و سرور در ننپینگ مرکز کنوانسیون

من پوشیدن ماسک در مترو, اما من متوجه هستم تنها. من احساس می کنم راحت حتی اگر من احساس وزن خیره. به طور معمول مردم در چین تنها پوشیدن ماسک زمانی که آنها بیمار هستند به عنوان یک مهربانی به دیگران است.

پس از پایان بالا و دوباره در مترو من ماسک پشت در.

ما آن را به مرکز شهر و برخی از صرف زمان با لین خانواده. ما قهوه, راه رفتن در اطراف و بازی.

من 17 ساله خواهر زاده من دعوت به پیوستن به او در یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی فرار اتاق. بعدی ساعت از زندگی من بود که مستقیما از یک فیلم ترسناک است.

ما راه رفتن در اطراف مزه غذا خیابان و آرامش بخش است.

ما بمانید تا اواخر شاید تا 2 صبح و سپس به رختخواب بروید. من لغزش در برخی از هدفون و گوش دادن به برخی از یوتیوب پوشش خبری.

اولین موارد کشف شده در پکن و Shenzen و وجود تن شوم به پوشش است.

ژانویه 22 — مردم شروع به پوشیدن ماسک

آن را آفتابی برای چند دقیقه و در زمان ما سگ به پارکینگ گاراژ با دو صندلی نشسته و در زیر نور خورشید کمی. که با شکوه.

حدود 5:30 p. m. ما آماده کردم به سر به رافلز شهر جدید بازار در چونگکینگ به دیدار پسر ما جین و دوست دخترش, Cici, برای شام.

در مترو Xiaolin توافق به پوشیدن یک ماسک و خوشبختانه من یک دسته به یدکی. این بار ما متوجه شده بیشتر شبیه به یکی از سه نفر در مترو نیز با پوشیدن ماسک و ما نقل مکان کرد به ایستادن در کنار برخی از افراد نقاب دار به جای آشکار هستند.

ما رو کردن مترو در Jiefangbei اصلی مرکز شهر مرکز. رافلز شهر $4.8 میلیارد آسمان خراش افقی در بالای خرید عظیم پلازا. آن را بسیار مدرن در داخل. من می توانم بوی قوی اسپری ضد عفونی کننده وجود دارد. در این زمان بسیاری از مردم بیش از نیمی از پوشیدن ماسک در خارج از, و من فکر می کنم تقریبا همه در داخل است.

ما راه رفتن در اطراف برای چند دقیقه قبل از لین می شود و ما به یک رستوران ویتنامی. ما جین و Cici نشسته است. آنها با پوشیدن ماسک و ما خود آگاهانه به ما کردن. آنها شگفت انگیز رنگارنگ, معطر, گسترده, گسترش, سوپ, کاری, برنج و غذاهای دریایی در مقابل آنها. این همه واقعا خوشمزه و تمیز و این واقعا یک تجربه آرامش بخش.

بعد ما راه رفتن در اطراف کمی و خرید جین و Cici برخی از N95 ماسک. اکثر مغازه ها به فروش می رسد اما ما در نهایت پیدا کردن یک بسته است. یک پسر حدود 30 متر دورتر در حال اجرا است و او را متوقف می کند به عطسه کردن و به هوا. او با پوشیدن ماسک. مردم را متوقف کرده اند به خیره اما در ادامه. جمعی از مردم در حال تبدیل شدن به یک کمی بیشتر پارانوئید و یا مراقب باشید.

ما را در مترو و خانه حدود 10 با ماسک و اکثر مردم آنها را در.

Chongqing

ژانویه 23 — روز ووهان قفل شده است

در حالی که من ویرایش اخبار ما هر دو بحث ووهان. یک شهر تقریبا به اندازه لندن و یا نیویورک در حال رفتن به حالت قرنطینه در پایان روز. ما از شنیدن وجود دارد با عجله به بزرگراه ها و فرودگاه ها برای Wuhanians به امید سفر برای جشنواره بهار.

در چونگکینگ ما تیتر “چونگ کینگ گزارش 9 تایید موارد جدید کروناویروس ذات الریه.” نه موارد در یک شهرستان از 8 میلیون نفر در مرکز شهر و بیش از 32 میلیون دلار در منطقه مترو صدا مانند بسیاری.

ما تنها دو خانواده شام در این سال و لین یک خانواده گسترده در چونگ کینگ. Lin ارائه می دهد که من می توانم در خانه بماند اگر من نگران سفر, اما ذهن من ریاضی و هیچ تفاوت اگر من بمانید یا بروید. اگر او می آید و بیمار من آن را گرفتن. من نیز ممکن است بروید و به یاد او به اقدامات احتیاطی در راه وجود دارد ، به علاوه من مانند گذراندن وقت با خانواده و حتی اگر چینی من خیلی خوب نیست.

ما فقط استراحت در تمام طول روز شاد به خانه و رایگان. ما مناسب به مترو به پسر عموی من است ، تقریبا هر کس می پوشد ، چند که همین حالا به اطراف خود نگاه متعجب و متحیر.

ما به Panze محل. او یک افغان برای یک شرکت هواپیمایی. ما بحث در مورد چند چیز مانند قرنطینه در حال گسترش به شهرهای نزدیک و 20 میلیون نفر در مجموع در این بخش از استان هوبی. هوبئی مرزهای چونگکینگ شهرداری. Panze برای پرواز به سین کیانگ روز بعد. او را عصبی; او بخواهد او را ندارد. ما پیش بینی آن را می توان در بیش از یک زن و شوهر از ماه اما باید ایمن ماندن تا پس از آن.

بعد از شام Lin به من می گوید که آنها در حال بحث لغو شام در ما خونه پدر و فردا. خواهر او است همه برای امن بودن با مردم و یک سال ماندن در خانه مادر است سمج و فکر نمی کند که این یک معامله بزرگ است و او نگران او ممکن است بیش از حد بسیاری از سال نو چینی را از شام به سمت چپ. بنابراین ما می گویند ما می خواهیم مراقب باشید و آمد بیش از برای ناهار.

ژانویه 24 — جمع خانوادگی

از خواب بیدار شدم حدود 11, بسته, یک, کتاب, کیسه از مسائل ما به سر را برای روز. ما را به یک تاکسی و پوشیدن عینک و ماسک و دستکش برای محافظت از خودمان در کابین. ما نمی خواهد در نظر گرفتن مترو کنه.

آن را برای تلفن های موبایل مانند ووهان قرنطینه رشد کرده است. در مجموع 60 میلیون نفر تحت تاثیر محدودیت های مسافرتی در ووهان و همسایه شهرستانها. سازمان جهانی بهداشت می گوید ویروس است و نه اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی. آنها اعتراف اورژانس در اینجا در چین است.

بابا و مامان طبخ در تمام طول روز. ما خواهر زاده Yidan در حال مطالعه برای آزمون ورودی کالج. Lin کردم کمی “پرواز بشقاب پرنده ها” هواپیماهای بدون سرنشین برای کودک اتان و ما همه سر در گم بازی با آن در داخل اتاق نشیمن. روز به سرعت مي گذرد و ما یک شام خوب.

از من بپرسید که در آن Panzi است به عنوان همسر و مادر نشان می دهد. گیر کردم در سین کیانگ به علت بارش برف Lin به من می گوید.

در WeChat, ما راه اندازی یک چونگکینگ کانادایی به نگه داشتن در لمس در مورد ویروس ها و دیگر اخبار. آن را دیر شده و آن را خوب به آن فضا است.

ژانویه 25 — خود انزوا آغاز می شود

شنبه ما خواب تا ظهر. سیرکلوازم است ادرار در مقابل صفحه نمایش ، او an 11-year-old قهوه ای نوعی سگ پشمالوی باهوش با شپشو شنوایی و آب مروارید و نمی تواند کشف کردن درب. من mop آن را با استفاده از مواد ضد عفونی کننده. همه چیز را به پاک کردن در حال حاضر. زندگی ما به آن بستگی دارد. Hachoo ما کوچک, سیاه, نوعی سگ پشمالوی باهوش است و حدود چهار است اما چشم خوب و سریع داشته باشید. او می تواند zip خارج خواهد شد و با استفاده از یک توله سگ پد وجود دارد بیش از حد. Xiaolin به من می گوید مردم نگران حیوانات آلوده می تواند یا خود انسان بیمار است. برخی از آنها پرتاب حیوانات خانگی خود را به دور از ترس برای زندگی خود را.

ما تصمیم ما را به نگه داشتن سگ در داخل تا زمانی که آن را بیش از. Lin مادر می پرسد ما به بیش از آمده اما ما به او بگویید که آن را بیش از حد خطرناک برای رفتن به خارج و خطر تاکسی. مامان می گوید این هم بد نیست منظورم این است که ما همه سالم ما نمی دانیم که هر بیمار مردم است. ما سعی می کنیم به توضیح آن می تواند یک خطر برای سلامتی, و ما در حال تلاش به مراقب باشید.

من دریافت یک تماس از جنی, اتاق خبر رئیس “در انتظار داستان لطفا ویرایش کنید!” من بررسی اخبار. “چونگکینگ جدید کروناویروس به روز رسانی: 57 مورد و در مجموع تیم پزشکی عازم ووهان.” پزشکی خدمه و ارتش پشتیبانی از تمام مناطق چین در حال سازماندهی برای رفتن حمایت ووهان را تصرف بیمارستان سیستم.

ما مناسب با محافظ “, هوای آزاد, لباس,” از جمله دستکش و عینک و ماسک. ما گرفتن یک زن و شوهر از مدفوع و سر به پارکینگ گاراژ که در آن ما می توانید نشستن در خارج و دریافت برخی از نور خورشید برای یک ساعت یا دو. این احساس شگفت انگیز است. سگ فقیر نگاه خیلی نا امید زمانی که ما به سمت چپ آنها را در داخل. من قصد دارم به برخی از بیشتر سگ رفتار به عنوان به زودی به عنوان من می توانم.

دوستان من تصمیم به ایجاد یک “کانادایی در چین” و دیدار من با تری و پترسون دو کانادایی در داخل ووهان قرنطینه منطقه اگر چه آنها به من بگویید که وجود دارد یک زن و شوهر از صد بیشتر است که در گروه ما. بحث ما در مورد عدم تماس با کانادا کنسولگری و سفارت. من حدس می زنم آنها در تعطیلات. بسیاری از ما نمی, ثبت نام, اگر چه من آن را در سال گذشته و بدست چند ایمیل اساسا “آیا رفتن به ووهان.”

تاپیک بحث در مورد یک آمریکایی هواپیما در آینده برای نجات آمریکایی ها. ما مطمئن هستیم که اگر این بدان معناست که مقامات کنسولی فقط یا همه شهروندان آمریکایی رشته در داخل منطقه قرنطینه. ما تعجب می کنم اگر کانادا خواهد آمد به ما کمک می کند حداقل کسانی که از ما در منطقه قرنطینه و چگونه مردم را به فرودگاه با جاده ها بسته شده است. کسانی که از ما خارج است اما در چین تعجب می کنم زمانی که ویروس را به ما می آیند و اگر ما را قرنطینه می شود و بیش از حد اگر کانادا به ما کمک خواهد کرد اگر ما می باشد.

من مدرسه می گوید خارجه معلمان اگر آنها در خارج از چین برای آمدن نیست. کسانی که در کشور خود در خانه بمانند. چند تا از دوستان من در تعطیلات هستند و تعجب می کنم که چگونه آنها می توانید مدیریت به دور ماندن و چه باید بکنند. بسیاری از ناشناختهها و مردم شروع به دمدمی مزاجی.

Chongqing

ژانویه 26 — سفر دلسرد

ما را از خواب بیدار قبل از ظهر روز دوم ما روز پر از انزوا. Lin مادر به ما می پرسد برای آمدن دوباره و دوباره. لین می خواهد برای دیدن نوزاد. من یک احساس بد در مورد آن کنید و سعی کنید برای قرار دادن آن را چند ساعت یا تا فردا. آن را به خوبی خواهد بود اما آن را احساس می کند خطرناک است.

ما تیتر به روز رسانی است “چونگ کینگ جدید کروناویروس به روز رسانی: 18 به تازگی مورد تأیید گزارش گروه تورهای معلق شده است.” ما انتشار یک داستان در مورد چونگکینگ اورژانس اقدامات کنترل. ما لیست چند خارجی پسند بیمارستان. هیچ کس من می دانم که بیمار است و در عین حال. دولت منع سفر و امید در یک تعطیلات خوب هستند لغو شده است.

آنلاین ما در حال بحث در مورد بسیاری از ایده های. آن است که یک برنامه ویروس ؟ احتمالا به نظر می رسد. فقط سرفه و عطسه و دست زدن به مسائل است. بهترین کاری برای انجام این است که برای دور ماندن از سایر افراد است.

بعد لین می گوید او می خواهد برای رفتن به خانه خانواده فردا. اگر من نمی خواهم برای رفتن او می تواند در چند روز و دوباره. من نمی خواهم این ایده نه چون من ترس از تنهایی اما از آنجا که این چیزی است دوره کمون طولانی. اگر او بیمار است و او می تواند آلوده پدر و مادر و نوزاد و سپس من وقتی که او برمی گرداند. آن را احتمالا یک واکنش افراطی. من می گویم اجازه دهید ما فکر می کنم آن را بیش از. من از یک دوست در WeChat. او من را تشویق می کند به صحبت کردن با او از آن با استناد به شایعات در مورد بدون علامت انتقال است. Lin موافق به بحث در مورد آن فردا بیش از ناهار.

آن بوده است مدت پنج روز پس از خرید در بازار ماجراجویی و دو تا سه روز پس از شام خانواده. ما احساس خوب است. خاص که وحشت است که من در حال حاضر بیمار شروع به فروکش.

من نوشتن یک فصل برای کتاب جدید من. من بمانید تا اواخر واقعا گوش دادن به YouTube فیلم ها آزاد.

Xiaolin شانه است که هنوز هم درد ما از سفر به رم. ما شده ایم به بیمارستان برای MRI به تازگی و دارو برای کنترل التهاب و حل و فصل آن را اجرا خواهد کرد به زودی.

Chongqing

ژانویه 27 — سفر به بازار

ما خواب در اواخر هیچ دلیلی برای عجله کردن اولیه با بسیار به انجام. ما روز سوم خودخواسته کامل قرنطینه از دیگر انسان ها و ماندن در تخت ما.

من منطقه یک به پنج نفر آلوده است. این منطقه هر چند اینها هنوز هم نسبتا کم تعداد.

ما تصمیم به رفتن به خرید در بازار محلی در خیابان و گرفتن چند چیز است. ما کت و دستکش و ماسک و عینک و سر به پردیس دروازه.

وجود دارد تنها تعداد کمی از مردم در خیابان و همه ما را از ما دور است. هر کس با پوشیدن ماسک و راه رفتن به سرعت است.

در بازار که در آن ما می توانید از فروشگاه به خیابان ما احساس راحتی آن را در داخل خانه اما ما عینک ایمنی و ماسک. من لنت Xiaolin من روشن عینک ایمنی بنابراین من با پوشیدن سایه رنگین کمان شنا عینک. هر کس دیگری می پوشد اما اکثر مردم باید چشم خود را در معرض.

در خانه, روش ضد عفونی در ضربات. ما سعی به ایستادن در محل درب. ما نگه داشتن سگ به عقب. ما را خاموش ما, دستکش, لباس محلی ما ما کلاه و عینک. سپس ما شستن دست ما برای یک دقیقه به عنوان گرم به عنوان ما می توانید پایه را با مقدار زیادی از صابون. سپس ما را به ما ماسک و اسپری آنها را با الکل در داخل و خارج و سپس قرار دادن تمام است که دور و rewash دست ما است. من دوش.

امروز Xiaolin است در مورد باشگاه سالسا 5. آنها در حال رفتن به پخش یک کلاس با دو جدید مدرسان از ونزوئلا است.

روز می گذرد به سرعت نوشتن و چت با دوستان آنلاین. او خوشحال به حرکت در اطراف و رقص و من سعی می کنم کمی. من فقط خوشحال به دریافت برخی از ورزش.

که شب Xiaolin فقط شروع به جیغ. بازوی او است spasming در, درد, اما او نمی تواند به من بگویید چه چیزی اشتباه است. او در گیر ژاکت او را و او را درد شانه راه اشتباه است. من به او کمک کند آن را خاموش و سپس او را به یک شانه و بازو با یک مومیایی. ما هر دو یک بیت freaked چقدر او را در درد.

من نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در یک اورژانس پزشکی که در آن ما می ترسند به برای کمک تماس بگیرید و یا به بیمارستان بروید.

I stay up all night, گوش دادن به که و مرکز کنترل بیماری ها, پادکست, کانادا, اخبار آمریکا, اخبار اروپا, اخبار انگلیسی, اخبار, پادکست از پزشکان و متخصصان و شروع به گوش دادن به “شهر preppers,” کسانی که بحث در مورد چگونه برای زنده ماندن “شبکه کردن موقعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>