Coronavirus مرگ و میر سقوط دوباره در ایتالیا اما مستند فرمت بافندگی

مدنی حفاظت اداره گفت 756 نفر کشته شده بود در آخرین روز آوردن مجموع به 10,779 — بیش از یک سوم از تمام مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان است.

وجود دارد 133 مرگ و میر کمتر از 889 مرگ و میر گزارش شده در شنبه هنگامی که این تعداد کاهش یافت و از یک رکورد 919 روز جمعه.

در حالی که تعداد کل موارد تایید شده گل رز برای 97,689 روز یکشنبه از قبلی 92,472 آن کمترین روزانه افزایش موارد جدید از چهارشنبه.

اما با وجود امید توسط مقامات ایتالیایی است که روند نزولی ادامه خواهد داد به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که محدودیت در همه اما فعالیت های ضروری است که با توجه به پایان می رسد در روز جمعه خواهد بود به زودی به طور رسمی افزایش یافته است.

“این اقدامات که با توجه به پایان می رسد در مارس 3 به ناچار تمدید خواهد شد,” منطقه ای وزیر امور فرانچسکو بوچیا گفت: آسمان TG24 تلویزیون.

او گفت: زمان خواهد بود تصمیم نخست وزیر جوزپه کونته و دولت بر اساس داده ها از پزشکی و علمی جامعه است.

“من فکر می کنم که این امر می تواند نامناسب و غیر مسئولانه به بحث بازگشایی مدارس و سایت های تولید),” Boccia گفت.

ایتالیایی رسانه ها گزارش داده اند که این فرمت می تواند برای بیشتر از دو هفته تا حدود مارس 18.

ایتالیا با وزیر ورزش گفت: او پیشنهاد ممنوعیت تمام رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات فوتبال برای کل مارس.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza خواسته ایتالیایی ها اجازه نمی گارد پایین.

“ما خواهد پاک کردن همه تلاش های انجام شده تا کنون برای مهار سرایت. فداکاری از هفته گذشته در حال جدی گفت:” Corriere della Sera روزنامه در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه.

روزانه مرگ و میر در شمال منطقه لمباردی, این منطقه است که از عهده فشار از اورژانس بودند به شدت پایین از چهار چوب خط حساب کردن.

“وجود ندارد نمایی افزایش اطلاعات دیگر نشان می دهد که آنچه انجام شده است و به نتایج گفت:” Danilo Cereda رسمی از لومباردی منطقه ای دولت.

اما Giulio Gallera بالا سلامت رسمی در شمال منطقه لومباردی گفت: ایتالیایی ها مجبور به اعتراف است که آنها را به زندگی می کنند “در راه های مختلف در ماه های آینده”.

بیش از 662,700 مردم آلوده شده توسط رمان coronavirus در سراسر جهان و 30,751 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net