پکن – سرزمین اصلی چین و مرگ و میر از این ویروس جدید شیوع افزایش یافته است به 811 بیش از تعداد مرگ و میر در 2002-2003 سارس بیماری همه گیر به مقامات اجرای همیشه سختگیرانه تر اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

در یک احتمالا امیدوار نشانه, اما تعداد موارد جدید گزارش شده طی 24 ساعت گذشته در پنج شنبه کاهش یافت و به طور قابل توجهی از دوره های قبلی است. یکی دیگر از 89 مرگ و میر گزارش شده در حالی که 2,656 موارد جدید اضافه شد و در مجموع 37,198. در شنبه 3,399 موارد شمارش شدند قبلی برای 24 ساعت.

بیش از 300 مورد در برخی از ده دو کشور و دو تلفات تایید شده است در خارج از سرزمین اصلی.

سارس را کشته بود 774 مردم و بیمار 8,098 عمدتا در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ است. پاسخ این زمان شده است بسیار سریعتر و کشورها در سراسر جهان در حال اجرای اقدامات سخت تر برای مهار این بیماری است. چین قرار داده است حدود 50 میلیون نفر تحت قرنطینه به طور عمده در داخل و اطراف ووهان سخت ترین ضربه مرکزی شهر چینی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر در میان افرادی که در حال بازدید از یک بازار مواد غذایی که در آن زندگی می کنند حیوانات وحشی فروخته شد.

تا کنون این ویروس جدید است که از همان خانواده کروناویروس به آمريکا ثابت کرده به مراتب کمتر مرگبار, کشته شدن حدود 2-3 ٪ از افراد آلوده مقامات چینی می گویند. سارس کشته 9.6 درصد از کسانی که گرفتار آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

60 ساله شهروند آمریکا شد و در میان جدید مرگ و میر در ووهان ظاهرا اولین مرگ در آمریکا در شیوع. یک شهروند ژاپنی در حال درمان در ووهان بود که در یک مورد مشکوک نیز درگذشت.

روز شنبه, ژاپن گزارش داد سه نفر روی یک قرنطینه کشتی کروز در مجموع 64. وجود دارد 3,700 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم است که باقی می ماند باید در هیئت مدیره برای 14 روز.

شینزو آبه گفت: مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی هلند امریکا Westerdam نمی شود مجاز به ژاپن به دلیل مشکوک به ویروس بیماران در هیئت مدیره. کشتی با بیش از 2000 نفر در نزدیکی اوکیناوا شد و به دنبال یکی دیگر از پورت.

هنگ کنگ شروع به اجرای یک 14 روز در قرنطینه برای ورود از سرزمین اصلی چین در روز شنبه. خاک خودداری کرده است به طور کامل مهر و موم را داده است اما امیدوار قرنطینه خواهد منصرف کردن مسافران از سرزمین اصلی است.

رهبران چین در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل و سرکوب ترس از کمبود ممکن است و خوشه قیمت های زیر خرید و وحشت را پس دسترسی به ووهان و در نزدیکی شهر قطع شد. شهرستانها در سراسر کشور به اجرا ممنوعیت سفر و پکن سوپر مارکت ها را آغاز کرده اند که نیاز به مشتریان ثبت نام اطلاعات شخصی خود را و خود را در دماهای گرفته شده قبل از اینکه مجاز به وارد کنید.

مقامات ابراز تاسف خود بیش از مرگ 34 ساله دکتر لی Wenliang بود که تهدید پلیس پس از تلاش برای صدای زنگ در مورد این بیماری بیش از یک ماه پیش و آلوده شد خودش. یک تیم از پکن گزارش شده است که در حال ارسال به ووهان به بررسی “مسائل گزارش شده توسط توده ها” مربوط به این مورد است.

که یک تلاش آشکار برای جلوگیری خشم عمومی Li پس از مرگ متبلور شک و تردید در مورد حزب کمونیست کنترل بر اطلاعات و شکایات که مقامات دروغ یا پنهان کردن بیماری شیوع نشت مواد شیمیایی خطرناک مصرف کننده محصولات و یا تقلب های مالی در حالی که ارعاب و بازداشت خبرچین.

این چشم پزشک درگذشت, هفته گذشته در ووهان مرکزی بیمارستان که در آن او کار می کرد و به احتمال زیاد قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران در اوایل روز از وقوع.

پلیس در ماه دسامبر تا به حال مواخذه هشت پزشکان از جمله لی برای هشدار دوستان در رسانه های اجتماعی مورد تهدید در حال ظهور. چین دیوان عالی کشور بعد از انتقاد از پلیس اما حزب کمونیست اتحاد محکم گرفتن آن بر اطلاعات در مورد شیوع.

کاربران از چین سرویس میکروبلاگینگ Weibo را ترک کرده اند صدها نفر از هزاران نفر از پیام های عزاداری Li مرگ و انتقاد چگونه او و هفت نفر دیگر با آن برخورد شد. حقوق مدنی وکلا و فعالان محیط زیست, طرفداران قومی و اقلیت های سیاسی و مخالفان به طور معمول دریافت درمان مشابه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو