Coronavirus مرگ در کالیفرنیا آمد هفته قبل از اول شناخته شده ما در مرگ

اطلاعات جدید ممکن است تغییر جدول زمانی از این ویروس را از طریق این کشور هفته زودتر از قبلا اعتقاد بر این بود.

اولین گزارش از coronavirus مربوط به مرگ در ایالات متحده آمد Feb. 29 در منطقه سیاتل اگر چه مقامات وجود دارد بعدا کشف کرد که دو نفر که مرده بود Feb. 26 نیز تا به حال ویروس.

اما سانتا کلارا کانتی مقامات گفت که کالبد شکافی از دو نفر که جان خود را در خانه های خود Feb. 6 و فوریه. 17 نشان داد که افراد آلوده به ویروس. حضور بیماری COVID-19 تعيين گرديد نمونه بافت و تایید توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از شهرستان مقامات بهداشت در بیانیه ای گفت.

“هر یک از این مرگ و میر است که احتمالا نوک یک کوه یخ از ناشناخته اندازه” گفت: دکتر سارا کودی شهرستان افسر ارشد پزشکی.

کودی گفت: این افراد که جان خود را در ماه فوریه انجام هر گونه شناخته شده تاریخ سفر که در معرض آنها به این ویروس که اولین بار در چین ظاهر شد. آنها فرض به قرارداد این ویروس در جامعه, او گفت:.

به تازگی گزارش شده مرگ و میر نشان می دهد که coronavirus ممکن است در کالیفرنیا بسیار زودتر از قبلا شناخته شده است گفت: دکتر جفری V. Smith, the Santa Clara county اجرایی و دکتر پزشکی.

معلوم بود اوایل روز چهارشنبه به همین دلیل آن را گرفته بود تا برای شناسایی فوریه افزایش شمار کشته های ناشی از کوروناویروس.

بحث های زیادی اتحاد بر محور سوال از زمانی که ویروس وارد شده در ایالات متحده و چه زود آن شروع به گسترش در میان مردم است. مشکلات و تاخیر کند در دسترس بودن گسترده برای تست این ویروس که به کشته شدن بیش از 40 ، 000 نفر در سراسر کشور.

در ماه ژانویه مقامات شناسایی یک سری از coronavirus موارد از مسافران خارج از کشور نیست شناسایی هر جامعه گسترش ویروس برای چند هفته.

دولت فدرال تا به حال قوانین سختگیرانه که واجد شرایط برای coronavirus تست و تست کیت توسعه یافته توسط CDC — که بهداشت عمومی آزمایشگاه شروع به دریافت Feb. 7 — معلوم شود معیوب.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im