Coronavirus شیوع است و بسیج جوانان در چین صدایی یک تماس به عمل برای یک نسل است که تا به حال نشان داده شده کمی مقاومت به حزب حاکم کمونیست را در دستور کار دارد.

برای بسیاری از زندگی خود را, بسیاری از جوانان چینی شده است مطالب به واگذاری آزادی های سیاسی به عنوان طولانی به عنوان حزب تایید نهایی آن از ناگفته استبدادی معامله با ارائه شغل ثبات و تحرک رو به بالا. در حال حاضر این ویروس در معرض محدودیت های که تجارت کردن.

عصبانی و آشفته بسیاری از جوانان چینی در حال هل دادن به عقب بر تلاش های دولت برای پنهان کردن آن اشتباه و مقاومت آن در برابر اجازه می دهد جامعه مدنی برای کمک به.

برخی از صحبت کردن در مورد هزینه پنهان کاری در نظر گرفتن هدف در سانسور و muzzling خبرچین. دیگران با سازماندهی داوطلبان و تظاهرات را مورد آزمایش قرار حزب خصومت به گروه های مستقل. هنوز هم دیگران به دنبال برگزاری مات دولت مورد حمایت سازمان های خیریه به حساب افشای چگونه کمک های عمومی بودند funnelled اول به ادارات دولتی به جای بیمارستان.

شیوع این بیماری باعث شده است تا نسل بیداری است که می تواند مطابقت با تعریف اثر جنگ جهانی دوم و یا بحران مالی 2008 و اخلال در ثبات اجتماعی که در آن حزب کمونیست بستگی دارد.

“این حوادث اخیر را ساخته اند برخی از مردم از دیدن واضح تر که نخوری کشور خود به این معنا نیست که آنها نمی کشور خود را دوست دارم” گفت: هانا یانگ, 34, پکن ساکن که ایجاد یک کانال در تلگرام یک رمزگذاری پیام برنامه به اشتراک گذاری تصاویر از سانسور مقالات و رسانه های اجتماعی پست. بیش از 14,000 مردم پیوسته اند.

“یک روز وجود دارد قطعا خواهد بود یک روایت در مورد حوادث اخیر در چین,” او گفت:. “و حداقل ما می توانید اجازه دهید افراد دیگر می دانم که دقیقا چه چیزی در اینجا اتفاق افتاده است.”

به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سطح جهانی مشابه سوال — در مورد اعتماد به دولت, اقتصادی, امنیت, راه زندگی — مطمئن شوید که به چهره افراد جوان در بسیاری از کشورها است.

اما آنها رزونانس ویژه در چین برای یک نسل است که تا حد زیادی نا آشنا با فقر و آشفتگی که به توصیف این کشور در دهه های پس از انقلاب کمونیستی.

بر خلاف دانش آموزان کالج که طرفدار دموکراسی تظاهرات باعث شد که دولت را سرکوب میدان تیان آن من در سال 1989 این نسل به ارمغان آورد تا در خروش اقتصاد اشباع شده با تبلیغات رسمی — نشان داده کمی مخالفت با وضع موجود است.

در ماه های آینده تست خواهد شد که آیا این حزب می تواند به تخفیف دادن افراد جوان نوظهور نگرانی و یا اگر فشار خواهد ساخت به نارضایتی گسترده تر است که تراشه های دور در این دولت مشروعیت.

چین موفقیت های اخیر در کاهش عفونت کروناویروس کمک کرده است تجدید ناسیونالیست شور با وجود شدید مستندات و محدودیت های مسافرتی قرار داده و در محل توسط دولت است. اگر حزب قادر به راه اندازی مجدد اقتصاد به سرعت و بازگرداندن زندگی روزانه در حالی که کشورهایی مانند ایتالیا و ایالات متحده در تلاش برای انجام این کار و ارتقاء آن از قوی متمرکز دولت می تواند به دست آوردن حتی بیشتر کشش.

اما اگر این بیماری همه گیر مجموعه یک رکود جهانی که تضعیف تقاضا برای کالاهای چینی به پایان می رسد و دهه رشد اقتصادی در این کشور و تنفر نسبت به حزب می تواند ساخت. در حال حاضر بسیاری از افراد جوان نگران شغل خود چشم انداز به عنوان fallout از دولت مهار تلاش های را تهدید می کند به علت اولین انقباض در اقتصاد چین از سال 1976.

“این قسمت شده است آسیب زا و مخرب برای بسیاری از افراد جوان و رهبری آنها را به تأمل در تجربه خود و چشم انداز آینده” گفت: Xueguang ژو یک جامعه شناس در دانشگاه استنفورد که نوشته است در مورد دولت چین.

چین رهبر Xi Jinping قول داده است برای محافظت از کارگران و کارخانه ها در مسیر بازگشت. خود دولت است ramping تا ناسیونالیستی تبلیغات, تصویر دست زدن به آن از این ویروس به عنوان یک مدل برای کشورهای دیگر است. و آن این است که خاموش کردن مخالفت هدف قرار دادن شهروند روزنامه نگاران که به دنبال برای به اشتراک گذاشتن فیلتر نشده حساب از بحران در ووهان و همچنین منتقدان مانند رن Zhiqiang های صریح اموال سرمایه دار خیلی مهم که به نام Xi قدرت گرسنه “دلقک.”

هنوز زخم از همه گیر است که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در چین نمی خواهد به راحتی محو شدن.

کارول هوانگ 28 ساله بود یک بار تا حد زیادی بی تفاوت به سیاست پذیرش است که اکثر مردم به نظر می رسید حمایت از حزب و یازدهم.

اما به تازگی هوانگ که از ووهان مرکزی شهر چینی که در آن شیوع شروع کرده به مبارزه با حامیان این حزب در رسانه های اجتماعی و دفاع از خبرنگاران چینی است که انتقاد از دولت در پاسخ به شیوع بیماری است.

“دولت فکر می کند” در هر صورت شما به من گوش دهید و یا شما را به جهنم,’,” او گفت:. “وجود دارد هیچ زمین بی طرف. این چیزی است که من در تلاش برای تغییر در رسانه های اجتماعی.”

چینی دیگر کاربران اینترنت — نزدیک به نیمی از آنها زیر 30 سال, با توجه به آمار رسمی — دارای رنده در حزب را روایت در کمتر راه مستقیم.

برخی مانند یانگ در پکن راه اندازی “cybergraveyards” به تدوین اخبار و تفسیر مربوط به این ویروس شده اند که پاک کردن اینترنت توسط دولت سانسور. در چند دانشگاه به دانش آموزان سازماندهی مبارزات توده در رسانه های اجتماعی به درخواست کمک های مالی برای بیمارستان ها در ووهان ارسال نظرها از پزشکان و پرستاران توصیف کمبود منابع.

چندین تکنولوژی زرنگ و دانا داوطلبان تجزیه و تحلیل داده ها از ووهان صلیب سرخ و ووهان خیریه عمومی انجمن دو دولت مورد حمایت سازمان های خیریه که تحت کنترل کمک های مالی به منظور کمک به مبارزه با شیوع بیماری است. آنها دریافتند که این سازمان تا به حال funnelled پول بیشتر و ماسک به ادارات دولتی نسبت به بیمارستان و آنها به اطلاع عموم جزئیات در رسانه های اجتماعی.

یک داوطلب در پکن که به تجزیه صلیب سرخ داده گفت: این پروژه متولد شد و در بخشی از شرایط: در سراسر کشور مستندات مردم مجبور به ماندن در خانه چسب به اخبار و رسانه های اجتماعی گزارش از ووهان ساخت گریه می کند برای کمک به غیر ممکن است به چشم پوشی است.

“مردم ووهان به تماشاچیان از جمله خودم مقدار زیادی از شجاعت گفت:” داوطلب که به طور معمول با این نسخهها کار به عنوان یک معلم و کسی که نخواست نامش فاش شود از ترس از دولت مصر است.

کسانی که در زمان استراحت از روال عادی به داوطلب گفت: این بیماری همه گیر آورده و آنها را نزدیک به جوامع خود.

به عنوان شیوع بدتر در ژانویه و مقامات در ووهان تحمیل مستند Lin Wenhua یک فیلمساز مستقل در شهرستان چرخد و از تولید تبلیغات به استفاده از دوربین خود را به سند بحران است.

Lin, 38 ارسال شده ویدئوها از گفتگو با پزشکان و پرستاران که توصیف نداشتن زمان استراحت و با بی خانمان کارگران آواره با این بیماری همه گیر. او جلب کرد و پس از بیش از 5 میلیون نفر در Weibo یکی از چین محبوب ترین سایت های رسانه های اجتماعی حتی به چند تا از فیلم حذف شد توسط دولت سانسور.

“طبیعت انسان بوده و بزرگ شده در این بحران” او گفت:. “شما می بینید گرم و نوع, شخصیت, اما شما همچنین نگاه کنید به خصوص آنهایی که زشت.”

چند نفر جوان را channelled تجربیات خود را در زمین به صراحت سیاسی تجدید نظر.

Li Zehua سابق میزبان در تلویزیون مرکزی چین, دولت, پخش, آژانس, سفر به ووهان برای پوشش شیوع بیماری به عنوان یک شهروند روزنامه نگار مصاحبه رشته کارگران مهاجر و کارگران کوره های آدمسوزی. در آخرین تصویری, Li, 25 خواست همسالان خود برای یادگیری بیشتر در مورد تاریخ چین.

“من مایل به تغییر قیافه صدای من نه من مایل به در بسته چشم من و گوش من گفت:” قبل از اینکه دو مرد در لباس شخصی وارد آپارتمان خود و تصویری قطع شد. “من امیدوارم که بیشتر افراد جوان می شوی!”

Li نشده است شنیده ام از پس و نه چن Qiushi جوان دیگر شهروند روزنامه نگار در ووهان.

هنوز هم با وجود انتقاد گسترده از مقامات اوایل نادرست از ویروس کسانی که خواستار کمتر سانسور و کنترل متمرکز هنوز هم احتمالا نشان دهنده یک اقلیت در یک کشور که در آن گوش خراش میهن پرورش در سن جوان است.

به مراتب گسترده تر رسیدن به اضطراب بیش از شیوع اقتصادی تلفات.

در هفته های اخیر برخی از افراد جوان پیوسته اند اعتراض به تقاضای جبران اختلال ناشی از ویروس و متعاقب آن دولت مستندات.

پنگ Lun, 28, یک فروشنده لباس در جنوب شهر گوانگژو پیوست صدها نفر از مردم به تازگی به عنوان آنها به راهپیمایی در خیابان ها خواستار کاهش اجاره مغازه داران. او گفت که او و همسرش در حال اجرا از پول برای غذا و سرپناه.

“هیچ کس از خرید هر چیزی دیگر,” او گفت:. “چگونه ما قرار است برای زنده ماندن؟”

به گفته کارشناسان اقتصاد چین است که به احتمال زیاد عامل تصمیم گیری در مورد اینکه آیا افراد جوان اجتماعی و مشارکت سیاسی گذشته خواهد بود. در حالی که رسانه های اجتماعی فعالیت می تواند زودگذر یا سانسور بیکاری سخت تر به کاغذ بیش گفت Fengshu لیو استاد در دانشگاه اسلو که مورد مطالعه چینی جوانان است.

“بیکاری اثرات در افراد جوان زندگی روزانه — اگر این مسائل حل نشده در زمان ممکن است وجود دارد برخی از خطرات” لیو گفت.

اقتصادی نگرانی ها چه اشغال مه قینگیوان های اخیر فارغ التحصیل کالج در شهر هانگژو. در طول شیوع او تا به حال به کار از خانه از آنجا که او قادر به بازگشت به کارآموزی در شانگهای. پدر و مادر خود را’ پوشاک کارخانه به حالت تعلیق فعالیت بسیاری از مهاجر کارکنان به دام افتاده در جای دیگر.

هنوز هم او در نظر گرفته خود را نسبتا صدمه ندیده است. پدر و مادر خود را’ کارخانه بازگشایی شد. و هر چند او غصه دار بیش از این درد و رنج در ووهان او شروع به حرکت می کند.

“از یک طرف است که باعث می شود من غمگین,” او گفت:. “اما از سوی دیگر این غیر قابل اجتناب است. هر کس زندگی خود را.

“و در چین” او افزود: “با توجه به سیاست است نه لزوما یک چیز خوب است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو