ناگهان از آن زمان به نگاه است که دور برگشت که پنجشنبه شب رها شد بزرگترین درصد سقوط پس از آن; هر چند آن را باید به ذکر است که جمعه سیاه 87 بود 22 درصد سقوط در حالی که این هفته 10 درصد افت.

دلیل ’87 بعید است به تکرار است چرا که اگر شاخص S&P 500 شاخص تا کنون قطره بیش از 20 درصد آنها در واقع بازار برای بقیه روز. هنگامی که شما می دانید آن است که واقعا جدی است.

The tide's gone out: New York Stock Exchange Floor Governor Brendan Connolly with traders on the floor of the NYSE amid this week's market carnage.

جزر و مد رفته: بورس نیویورک طبقه فرماندار برندان کانلی با معامله گران در کف بازار بورس در میان این هفته بازار قتل عام.اعتبار:AP

وجود دارد چیزی است که عجیب و جالب در مورد تماشای معامله گران در کف بازار بورس نیویورک داده شده در همه جا دیگری در جهان از جمله استرالیا رفت و به تجارت الکترونیکی سال پیش. بسیاری از معامله گران بازار بورس به دنبال در صفحه نمایش بیش از حد از این رو کمتر وحشی صحنه های از دست تکان دادن و جیغ مانند در حال سقوط. بدون سیگار کشیدن یا. سیگار شد اولین کاری که برای فروش در ASX کیوسک در طول ’87 تصادف.

ما معامله گران توجه داشته باشید که این زمان خیلی از اخبار آینده در استرالیا زمان رو چرا ما در واکنش به شدت به جای انتظار برای وال استریت منجر به.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی که نشستم همه شب به گوش 24 ساعته کانال های کسب و کار که در آن بی شمار مالی مفسران با نمودار تماشا بازارهای سقوط کردن صخره در حالی که اطمینان از بینندگان که به “لوله کشی” خوب کار شده. آنها بدان معنی است که سیستم مالی است در آستانه سقوط به عنوان در سال 2008. و NYSE مقامات توضیح داد: اگر جسمی سرایت در قالب Covid-19 شد به ضربه زدن به کف همه آنها می تواند فقط توسل به کامپیوتری تجارت.

در حال حاضر که درصد سقوط دوم به سال 1987 تمرکز منتقل شده است بیشتر به سوابق قبلی. سوم در حال حاضر سیاه و سفید جمعه 1929 که ثبت عظیم 13 درصد سقوط – صرف 38-نقطه رها کردن آن. و در حالی که مشتریان به دنبال پیر دانا سران در زمان تصادف هیچ کس در اطراف برای سال 1929 اصلی و هنوز هم بدنام ترین.

Traders on The New York Stock Exchange on Black Monday, 1987.

معامله گران در بورس نیویورک در پنج شنبه, 1987.اعتبار:AP

برخی از ما به اندازه کافی به صحبت با افسانه ای اقتصاددان John Kenneth Galbraith که به قلم قطعی کتاب سقوط بزرگ. او یک نسخه تجدید نظر شده به مقایسه سال 1987 با 1929 که به ما می گوید همان چیزی که ما در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. هر یک تصادف ناشی از عوامل مختلف اما هر بار دست پاچه واکنش به ارمغان آورد همان نتیجه.

“زمینه تأثیرات مؤثر بر ارزش بازار – درآمد چشم انداز به طور کلی رشد اقتصادی آینده نگر نرخ بهره – تا به حال در هر دو مورد با توجه به این باور است که افزایش ارزش این ربطی به واقعیت ادامه خواهد داد.”

این “منافع مقرره در سرخوشی” و نظری غریزه هستند که مربوط به بازار امروز برگشت به عنوان آن را در سال 1929 و ’87 و ’08 حتی اگر ماشه که موجب سقوط بود و هر زمان متفاوت است.

مردم شوکه شده بود که تنها سه هفته پیش که بازار شد جشن ثبت آن بالا است. تصادف کمتر قابل توضیح در ایالات متحده جایی که آنها هنوز هم با بهره گیری نسبتا پررونق اقتصاد, رکورد بیکاری پایین و یک بازار است که افزایش یافته بود و حتی بالاتر از استرالیا.

Stock brokers are seen at the New York Stock Exchange on Friday October 25, 1929 - the last trading day before the record Black Monday crash.

کارگزاران بورس دیده می شود در بازار بورس نیویورک در روز جمعه 25 اکتبر 1929 – آخرین روز معاملاتی قبل از ضبط دوشنبه سیاه سقوط.اعتبار:AP

در اینجا ما با یک اقتصاد رو به زوال بیکاری سطوح امتناع از تکان دادن کسب و کار سرمایه گذاری تبخیر و مصرف کننده اعتماد به نفس انداخت و در عین حال بازار که همیشه blithely جشن رکورد جدید است. حرص و طمع یک داروی مقوی غرایز جنسی برای بازارهای مالی است. مثل همیشه معامله گران سعی خواهد کرد و فشار هر دلار از سود و سوار رونق تا در نهایت سونامی سبقت آنها. مراقب باشید مدیران صندوق که به شما بگویم “خوب وجود دارد فرصت خرید” و یا حتی بدتر “خرید غوطه”.

حتی جری هاروی یاد گرفتیم که درس هفته گذشته هنگامی که او رفت و در 15 میلیون دلار خرید ولگردی و قانونی شکنی در روز جمعه 6 مارس تفکر او در گرفتن برخی از معامله تنها به از دست دادن $1.5 میلیون زیر پنج شنبه. “من فکر می کنم من ساخته شده است یک اشتباه او گفت:” به آخر هفته گذشته. خوشبختانه او می تواند به استطاعت برای یادگیری راه سخت پیر وال استریت واضح در مورد تلاش برای گرفتن سقوط چاقو.

هیچ کدام از کارشناسان می دانید دقیقا زمانی که به پایان خواهد رسید اما پایان آن را فقط مانند ویروس. بازار همیشه به گزاف گویی در نهایت.

جنین Perrett یک روزنامه نگار گوینده و مفسر. او سابق است ما خبرنگار و کسب و کار, اخبار, ادیتور در صبح سیدنی هرالد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de