Coronavirus سقوط: اقتصاددانان سعی کنید برای ایجاد حس دراماتیک بازار سهام سقوط

تورنتو — در وسط یک فاجعه هفته برای شمال آمریکا بازارهای سهام ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب در امید به حداقل رساندن ترس در مورد رمان شیوع کروناویروس.

“این به پایان خواهد رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از وقوع. “شما نمی خواهید برای دیدن وحشت به دلیل وجود دارد هیچ دلیلی برای دست پاچه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات را کمی آرام سرمایه گذاران. داو فرو 1,191 امتیاز 4.4 درصد در روز پنج شنبه به مناسبت بدترین روز افت شاخص ، در کانادا TSX پایین بود 325 امتیاز یا 1.9 درصد زمانی که مسائل فنی ناشی از تجارت به طور ناگهانی متوقف شد.

چشمگیر خرید اینترنتی به این معنی است که در آمریکای شمالی بازار در حال حاضر در مسیر خود را برای یکی از بدترین هفته پس از رکود اقتصادی سال 2008. این فروش تا حد زیادی رانده جدید ترس که COVID-19 شیوع می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر قادر به ایجاد گسترده قرنطينه و خاموش کردن صنایع در سراسر جهان.

در حال حاضر این هفته تعداد نگران کننده می گوید: Marvin رایدر یک استاد در دانشگاه مک مستر را DeGroote مدرسه کسب و کار.

“این هفته تا کنون داو بسته شده است بیش از 10 درصد پایین. مشخصات فنی زبان, که به نام اصلاح” رایدر گفت: CTV News Channel در روز پنج شنبه.

“اگر آن را می رود یکی دیگر از 10 درصد پایین — 20 درصد در مجموع – در حال حاضر ما به آنچه به نام بازار داشته باشد. و این همه رانده می شود و نه توسط نخست اخبار اقتصادی, اگر شما خواهد شد, اما ترس از coronavirus.”

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه ژانویه است اما پس از گسترش به بیش از 81,000 موارد در سطح بین المللی و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر.

رایدر گفت: شیوع اخیر در کره جنوبی, ایران و ایتالیا تنها اضافه شده به نگرانی که یکی دیگر از رکود اقتصادی جهانی می تواند در اطراف گوشه.

“به طور معمول دوره بین رکود است که حدود 10 سال است. شما انجام محاسبات ریاضی,” او گفت:.

“بنابراین بازار شده است به دنبال, به دنبال, به شدت به دنبال نمادها که شاید رکود اقتصادی است در اطراف گوشه و coronavirus است و به همه آنها ترس آنها نیاز به شروع به در حال اجرا مانند lemmings که بیش از تپه.”

سلامت گذشته بحران

اگر سابقه هر گونه نشانه بازارهای بسیار واکنش پذیر به بهداشت بین المللی بحران.

ایالات متحده بر اساس بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان تجزیه و تحلیل بازار جهانی در واکنش به چندین شیوع بیماری های مختلف از جمله سارس, آنفولانزای خوکی, ابولا و Zika ویروس.

با توجه به تعداد کسانی که ناگهانی کاهش در بازار به دنبال داشت نسبتا بهبود سریع در عرض یک بعدی به سه ماه.

اما موشه کاوشگر استاد اقتصاد در کنکوردیا دانشگاه هشدار داد در برابر چنین مقایسه. کاوشگر اشاره کرد که در مورد سارس, ویروس بود که عمدتا از بیماران نشان دادن علائم واضح. COVID-19 ممکن است گسترش بیشتر پنهانی از آنجا که بسیاری از بیماران آلوده بدون علامت هستند.

از لحاظ اقتصادی صحبت چین بسیار متفاوت در سال 2003 کاوشگر اضافه شده است.

“آن نبود به همین دلیل نقش چین در اقتصاد جهان بسیار کمتر و راه است که این بیماری کار می کرد … آن کمی متفاوت بیماری و همچنین” کاوشگر گفت.

آیا رکود گذشته است ؟

لیزا Kramer یک استاد امور مالی از دانشگاه تورنتو گفت: کاهش اخیر نسبتا زیادی نسبت به گذشته بهداشتی در شرایط اضطراری. تفاوت این زمان نشان می دهد می تواند باشد که قرنطينه در چین را مختل برخی از زنجیره تامین و پروازها در حال گسترده پیامدهای.

“همه این عوامل در حال شروع به نشان می دهد تا در کاهش درآمد شرکت ها قرار می دهد که فشار بر قیمت سهام” کرامر گفت CTVNews.ca.

“این قدر از رکود در بازار به نظر می رسد خارج از اندازه نسبت به آنچه ما می دانیم در مورد دراز مدت خطرات اقتصادی. به این معنا که 10 درصد رکود نشان می دهد سرمایه گذاران بر این باورند در آینده درآمد شرکت ها به ارزش 10 درصد کمتر امروز از آنها یک هفته پیش و این نقطه نظر بسیار سخت است برای دفاع کند.”

اما این هفته رکود بازار ممکن است تاریخ و زمان آخرین طولانی کرامر گفت.

“من می خواهم توجه داشته باشید که سریع بازار رکود اغلب به دنبال سریع معکوس. اصلی واکنش بازار به دراماتیک اخبار منفی است که اغلب بیش از حد شدید رانده شده توسط سرمایه گذار بیش از حد واکنش,” او گفت:.

بخشی از مشکل نیز می تواند قطعیت کرامر گفت: همانطور که مقامات بهداشت عمومی هنوز در تلاش برای پین کردن جزئیات خاصی از این ویروس را گسترش.

چگونه بازار را در پاسخ به پنجشنبه دلتنگ نتایج هر چیزی است ، اما رایدر بیان ولرم خوش بینی در مورد چگونگی جمعه گشوده خواهد شد.

“پس فردا ما باید یک روز دیگر مثل امروز بود ؟ من فکر نمی کنم. جمعه ما قادر به توقف — بله بازار رفت 100 امتیاز اما آن را نمی پایین 1 ، 000 امتیاز. من فکر می کنم ما باید یک کمی مکث,” او گفت:.

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>